25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son zamanlardaki Şartlı 1 lerden farklı bir yarış şöyle ki son zamanlardaki Şartlı 1 yarışlardaki orijinlere baktığımızda hep vasat orijinler vardı bugün ise koşacak tayların ilerleyen zamanlarda isimlerini çok iyi yerlerde duyabiliriz. Ben risk almak istiyorum dört isimden bahsetmek istiyorum. Birincisi, galoplarını incelediğimde 1200/1,15,5 1,02,3 24,5 R galobu bulunan 7-URLA FIRTINASI diğeri, 600/35,4 22,5 R dereceli galobu ile 10-LAST HERNANDOLONGSTAR KOŞMAYACAĞINDAN 4-GOGO ekledim ve sahadan bir arkadaşımın sakın yazmamazlık yapma dediği 5-KIZIL KARTAL ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

2.AYAK: Yakın ara koşacak isimlerin karşılaşacağı koşu her türlü sonuca gebe diye düşünüyorum tercihim HEPSİ.

3.AYAK: Bursa’da 62 kg ile katıldığı yarışındaki son dördüncülüğünü çok beğendiğim hazırlıklarını Ankara’da tamamlayıp gelen, sentetik pistte bir kez start alan onda da Ertemiz arkası ikincilik yapan ve sert jokeyi ile bu yarışa katılacak olan 3-DOMANİÇ bankom.

4.AYAK: Son birinciliği ile burada favori olmayı hak eden 4-WHITE FIRE, istikrarlı isim 2-GÜMÜŞ KAFES, son yarışına anlam veremediğim 3-TOTEM, önde boş kalacak olan 8-PRETTY BLUE EYES ve 7-FIREY ATES sırasıyla şanslı görüdğüm isimler.

5.AYAK: 5-STALLION FALCON eğer Dymaxion tarafından sıkıştırılmaz ise en şanslı isim olur fakat istediği tempoyu bulamaz ise devreye 3-ZÜMRÜTHAN, 7-DEPOSITORY ve 6-MORTODELA girer.

6.AYAK: Güzel orijinin hakkını verip Bursa’da bombayı patlattıktan sonra İstanbul’un yolunu tutan G3 yarışta koşan ve kazanan FLASHING GIRL’ün 82 salise gerisinde altıncılık yapan 10-CHIVIC favorim tek rakip olarak gördüğüm isim ise favorim gibi son yarışı sert grupta olan o yarışında son 200 lere kadar mücadelenin içinde olan sonrasında şansı kalmayınca jokeyi tarafından pekte hırpalanmayan 18-MYSTIC RYHTHMS.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-10-4-5

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 3

4.AYAK: 4-2-3-8-7

5.AYAK: 5-3-6-7

6.AYAK: 10-18

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

bol şanslar

admin

Bol şanslar

efe

Bol ŞAnslar teşekkürler

ozgun1

Bol şanslar Commandante

yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

Mehmet28

bol şanslar

Kenan

Tabela 2tek

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x