25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbulda zor bir programdan herkese merhabalar. Kısa bir istirahat umarım fayda ve şans getirmiştir :) Teksiz bir kupon yapacağım günde, Alternatif teklerimin olması kafamı biraz rahatlatsada, bugün için riske girmeden oyunumu kurdum. Herbir yarışsever dostumuza bol şanslar dleyerek;

1.AYAK: Kaliteli olacağı muhtemel İngiliz taylarının Şartli 1 mücadelesinin içerisinden ilerleyen zamanlarda şampiyonluk adayı çıkarsa kesinlikle şaşırmayacağim. Risk alıp 5 isimle gecmeye çalışacağım. Aslında tek olarak düşündüğüm ancak Karataş’ın taylar üzerindeki basarısızlığı tek atmama engel olduğu uzun zamandır etkili galoplarla hazırlanan 7-URLA FIRTINASI, ağır kilolar altında galoplar yapmasına raģmen hicte ezilmeyen ve ćok iyi galoplarla hazırlanan ve hedeflendiği belli olan 3-CUPIDS ARROW, A.Celiğinde kesinlikle extra etki sağlayarak bineceğini düşündüğüm ve yine mükemmel galoplarla hazırlanan 10-LAST HERNANDO ve İstanbulda yagmurlu havanın olması özellikle Luxor taylarına yarayacaģına düşündüğümden (koşu her nekadar sentetikte olsada) 6-LONG STAR ve son olarak A.Sözen’in özel olarak ilgi gösterdiği yine etkili galopları neticesinde 11-MAJOR GIRL ile kapatıyorum.

2.AYAK: Bu grupta ağırlaşan pisti çok daha iyi koşacağını ve hep uzun mesafelerde koşturulan, bana göre tam bir orta mesafe atı olan, sevdiği pist ve mesafeyi bulduğunu düşündüğüm iyi anlaştığı binicisi, bizim Bombacı’nında dediği gibi Özgür Cocuk ile :) 2-ÜNAL AMCA’dan cok etkili bir performans bekliyorum. Ilk ismim olmakla beraber Alternatif Bankomdur. Birtakım sıkıntıları olmasa çok farkli yerlerde görebileceğimizi düşündüğüm, bir önceki yarışını referans aldığımızda kazanıra girerken cok farkli gözüken 6-CÖMERTKAN ve son yarışını kesinlikle ölçü almadığım etkili performansına geri dönmesi muhtemel 9-KAFKASOĞLU üçüncü ve son ismimdir.

3.AYAK: Kalitesini koşması durumunda bu grubu sonlarda toplaması gereken (ancak herkesin bildiği gibi sprint yetiştirebilme konusunda çok sıkıntılı olan, bunu en formda dönemlerindeki yarışlarını izleyerek gözlemleyebilirsiniz ) formsuz göruntüsüne rağmen 6-DERHADIR ilk ismim. 7-VELİCAN KIZI, 1-KARAYÜREK, 3-DOMANİC favorimin hatası halinde devrede olacak üclüdür.

4.AYAK: Son yarışında 1200/1.12.45 ile cok güzel bir yarış kazanma başarısı gösteren 4-WHITE FIRE, ahırdan sinyalli olan ilk sentetik yarışinda cok daha farklı koşacak olduğunu galoplarında da gözler önüne seren 7-FIREY ATES, yine ilk kum yarışı olacak olmasına rağmen cok etkili hazırlanan 6-NOISY arasındaki mucadeleden kazanan çıkmasını bekliyorum.. (Ancak aklım Totemde kalmadı değil :) bütçem gereği yerim yok, yeri olanlar bir köşeye sıkıştırıp sonlarda kanatlanmasını izleyebilir)

5.AYAK: 2800’lük Sonbahar Büyük Handikapı Koşusunda, geçen sene aynı koşuyu photoda Büyük Ağa’ya veren, bu sene dahada iddaalı olacağını düşündüğüm, koşununda son 600’lerde hızlanması durumunda 2-RYAN AREL kazanan isim olabilir. Yine Alternatif Bankomdur. Ben yanına bu tür uzun mesafelerde herzaman söz sahibi olabilme potansiyelinin fazlaca olduğunu düşündüğüm 3-ZÜMRÜTHAN uzun sprint yeteneğini konuşturup koşuyu favorimden çalabilir. Ayrımsız iki isimle geçeceğim.

6.AYAK: Maşallah.. Gazi Koşusu gibi koşu :) 22 tane dişi tay arasından gelde kazananı bul. Sınıfını yavaş yavaş belli etmeye başlayan 10-CHIVIC, bu tür gruplarda herzaman söz sahibi olacak olan 11-KARAHEVES arasındaki mücadele kazanani belirleyebilir. Ancak burada bir isme dikkat çekmek istiyorum. Hayatının henüz ikinci yarışında Şartlı 5’de tabela başarısı gösterirken takibime takılan, üçüncü defa aynı binici Furkan ile koşuya katılacak olan 14-DANGERAOUS TYPE ismini bir yerlere not edin.. Sonrasında takip isimlerimden 9-LAGUNA LADY ve 96 günlük arasına rağmen çalışmalarını aksatmadan sürdüren ve dahada iyi duruma geldiğini gösteren 8-IMPASSIBLE GIRL, son olarak 4-WILD OF WESTPORT ile zorlu koşuyu ve günü kapatıyorum.

ALTILIM

7-3-10-6-11
2 // 6-9
6-7-1-3
4-7-6
2 // 3
10-11-14-9-8-4

Kücük Sablon: 21.60 TL
Geniş Şablon : 129.60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Tatil yaramış :) Bol şanslar.

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Teksiz olsun bizim olsun bol şanslar dilerim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar