istanbul altili tahminleri barisci

25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Tay koşusunda favorim iyi çalışmaları ve beni etkileyen orjini ile OKYPETA(12). Annesinin ilk tayı olan safkandan çok etkili bir yarış bekliyorum. Koşudaki diğer üç Lion Heart yavrusunu da rakip olarak görüyorum. Bu koşuda günün ganyanı var Okypeta’yı denemenizi öneririm.

2.Ayak: Zor bir koşu var karşımızda. Beni zorlayan kısmı ise mesafe. Form olarak en iyi durumda olan safkan KAFKASOĞLU(9). Ya risk alıp tek atacağız ya da bir çok safkana şans vereceğiz. Rakipleri arasında ilk tuttuğum isim NURLUTAÇ(7), diğerleri şablondadır.

3.Ayak: Kısa sprintini sonlara saklaması durumunda DERİN SULTAN(4) kazanabilir. Tek rakibi olarak son koşusunu beğendiğim KARAYÜREK(1)‘i görüyorum.

4.Ayak: Takibimde ki safkanlardan PRETTY BLUE EYES(8)‘tan çok etkili bir yarış bekliyorum. Rakibi ise formda Aracı ekürisinin temsilcisi WHITE FIRE(4).

5.Ayak: 2800 metre koşuda aklıma hemen Stallion Falcon’ın son kazandığı koşu geldi. Bu sefer öyle bir avans verirler mi şüpheliyim. Mesafe uzadıkça daha iyi koşan bir safkan var burada ve ben onun kazanacağına inanıyorum. ZÜMRÜTHAN(3) bankom.

6.Ayak: Kim koşarsa koşsun 22 atın olduğu yerde her zaman süpriz sonuç çıkabilir hele ki bir de mesafe kısaysa. Gruptan kalite olarak ayırdığım CHIVIC(10) yol bulma sıkıntısı yaşamazsa çok şanslı. Rakipleri şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:12,10,7,4

2.ayak:9//7,2,3,8,1,5,6

3.ayak:4,1

4.ayak:8,4

5.ayak:3 tek

6.ayak:10,2,11,14,7,9,13

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar