izmir altili tahminleri

24 TEMMUZ 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Kaizbert yavrusu 10-ZORBEZİRGAN’ın aradan sonra gördüğü yarış hayli başarılıydı ilk atım. İki yarış önce bu pist ve mesafede kazanan 5-AĞACEMAL ilk rakibi. 3-UĞRUAÇIK hep iyi koşuyor ama bir türlü kazanamıyor bugün şanssızlığını kırabilir. 4-HONG KONG her geçen gün formunun üstüne koyan isim bugün kazanabilir. 1-KABAKÇI son iki yarışdır form tuttuğunu gösterdi ve son olarak 11-İÇİL bu ayağın bombasını patlatabilir.

2.AYAK: Bu gruptan bir adım önde gördüğüm 4-KÜLÜNKOĞLU favorim. Çalışmaları gayet başarılı olan 2-BUNGEE JUMPER ve 7-GÜRSOY, son olarak da ara sonrası bir yarış gören 9-YEŞİLLİ BEY sırasıyla sonraki ihtimaller.

3.AYAK: Son startından tereddütlü çıkmasına rağmen iyi koşan 4-INDIGO ve istikrarlı 7-ŞİİRSEL önde tuttuğum isimler. Galoplarında bu koşu da farklı bir yarış çıkarabileceğini gösteren 6-SHARINGAN ve ilk startları çimde olan bu kez şanslarını kum da deneyecek olan 1-AREA WARRIOR ve 2-BÜYÜKADA daha sonraki ihtimaller.

4.AYAK: Bu yarışı kafamda koşturmayı denedim ama başaramadım bir sürü senaryo ortaya çıkıyor işin içinden çıkamadım. Sıralamam şablonumdadır.

5.AYAK: Son yarışında son 200 de bariyerin dibinden yaptığı etkili sprintiyle 2. olan 6-MUHRİP ve son yarışında kazanıra girdikten sonra ne olduysa 3. olan 8-FRİGYALI arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünmekteyim.

6.AYAK: Son 6 yarıştır kendisine binen jokeyi atının işlerini de yaptırıyor, tabiri caizse atla yatıp kalkıyor, aldığı nefese kadar biliyor, çalışmaları iyi, hafif kilo avatajı var ve son yarışında bekleme yarışı yapan safkan önündeki rakibinin gezinmesinden etkilenerek 4. kalmıştı bugün bir çok faktör birleşti yarın çok sürprizde çıkacak olsa da bu ismi artık tek yazmamın vakti geldi. 10-HANTAYWEE BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 10-5-3-4-1-11

2.AYAK: 4-2-7-9

3.AYAK: 4-7-6-1-2

4.AYAK: 4-3-6-2-1

5.AYAK: 6-8

6.AYAK: 10

Kupon Tutarı: 72 TL

HERKESE BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Stefano

Eline sağlık ,bol şanslar usta

Savasci

Bol şanslar COMMANDANTE …5. ayaga Soylukral 6. ayagada payaslı yazarım ben.)))

sergen

abi bu gaunos icin ne diyosunuz gelebilirmi

Barışçı

bol şans commandante

Onbasi

güzel izmir kuponum :
1 ayakda bu grubun çok üstünde olduğunu bildiğim kabakçı nın bonko olacağını tahmin ediyorum ama ben paraya gittiğim için tamamen duygusal nedenlerle 8 rekor ve 12 marsilyayı da kuponuma ekliycem
2 . ayakda yine tamamen bana özel duygusal nedenlerle 3 hassa yı tek atıyorum sırasının geldiğini düşünüyorum
3. ayakda afg de %70 lere çıkan maiden koşuda favori ekürüleri tam 3 atla yıkıyorum sıralamam şablondadır
4 ayak da 4 numaralı destiçağ ın sırasının geldiğini düşünerek banko veriyorum
5. ayak: da hangi safkan gelse benim için sürpriz olmaz hepsi diyorum
6. ayak da isebosporus yavrusu kalite safkan 1 nolu pour tou yu tek atıyorum kuponum fantazi kokuyor biliyorum

kuponum:

1. ayak: 1,8,12
2 ayak: 3
3. ayak: 3,1,4,8
4 ayak: 4
5. ayak: hepsi
6. ayak: 1
*** 5,76 tl herkese bol şanslar

Bombaci

Selamlar herkese iyi pazarlar.  Kendimce kısa kısa özet geçmek istiyorum.
…….
1.ayak: Biraz karışık gibi görünen yarışta hiç sağlamcı oynamaya niyetim yok. Çünkü sağlama alayım dedik  mi yazmalara doymayız. O anlamda sıralamam sadece (4) HONG KONG ve (5) AĞA CEMAL
…..
2.ayak: Artık o kadar su yüzüne çıktı ki herkese İzmir de bir tane Mustafa Çiçeği tek atmasını tavsiye ediyorum. Nazar değmesin çok sevdiğim pilot İzmir’in şahı oldu. Herkes at vermek için sırada. Son derece hazır atları almakla kalmıyor idman pistinden de inmiyor. Bazı at sahiplerine baktığım da ise sanki sözleşmesi varmış gibi sürekli deklare oluyor. Bu yarışta da tek atmayacak olsam da (4) KÜLÜNKOĞLU ilk atımdır. Harika bir uzun mesafe atı olan (6) GAUNOS için biraz şartları zorladım. Söyleyeceğim şudur ki pek konuşulmuyor. Eğer safkan saklanmıyor ise bu yarışta pek şans tanınmıyor. Ancak son düzlüğe rahat dönerse ve bu safkan bizde yoksa yarış sonunu beklemeden direk kuponu yırtabiliriz. Sonraki şans vereceğim isimler (2) BUNGEE JUMPER, (1) SİDELİ, (7) GÜRSOY ve (10) KÜLÜNK HAN dır. 
……
3.ayak: Yarışın büyük favorisi (7) ŞİİRSEL i dileyen tek atabilir elbet. Ancak ben yanına tek bir takviye yazıp bırakacağım (4) numaralı İNDİGO
……
4.ayak: Kaçan mı? Yoksa kovalayan mı? Bütün mesele bu:) Ben bu yarışta her ikisinide bulundurayım demeyeceğim. Yarışın en seri safkanı (6) ERKMEN. Sonraki ise (2) TULYARBABA . Bu iki safkanın birbirini yiyip bitireceğine inanmıyorum. Her ikisi de liderlik için mücadele edecektir ancak (6) ERKMEN Mustafa Çiçek le liderliği vermeyecek ve istediği tempoyu koyacaktır.  Burada bira risk alacağım.  Sonra da gelecek olan safkanlara şans verecek olanlar hepsi, kaçan atlara şans verenler için 2-6 , benim gibi risk alanlar için ise beyaz bayrak ayna yapacağına inandığım  (6) ERKMEN i BANKO olarak öneriyorum. 
……
5.ayak: Daha önce defalarca söyledim bu iddiamda ısrarcıyım.  Emin olun (3) SIRACA bu grubun üzerinde ve farklı bir safkan. Çok at yazacaklar için ne olursa olsun bulundurması ni tavsiye ederim. Riski sevenler az para çok kazanç diyenler, fantazini de bende varım diyenler :)) için se BANKO OLARAK öneririm.  Onun haricinde sıralamam şablonda olacaktır. 
…..
6.ayak: Sıralamam şablonda olacaktır. 
……
ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK: 4-5
2.AYAK: 4-2-1-7-10-6
3.AYAK: 7-4
4.AYAK: 6 TEK
5.AYAK: 3-1-8
6.AYAK: 1-5-3-8-2-7
25 lira 92 kuruş.  Bol şanslar. 

can911

Commandante ve Bombacı kardeşlerime bol şans. Bombacı seninle şablonumuz bugün tıpa tıp nerdeyse aynı,sadece bir iki isimle ayrılmışız. Gönlümüze göre olur umarım

Bombaci

İnşallah Can bey bol şanslar hepimize.

Bombaci

Arda son ayakta senin tekinde ilave edermisin yazıma. Cem Şen’i de severim ayrıca o kadar at da yazmamak hata olur.

Azor Ahai

bizide kendi gibi sandı beyim biz marabayız senin yanında ağayla aynı olurmu yetkilerimiz :)

Bombaci

Bu pazar da böyle olsun.

ERKAN

Bol şanslar

admin

1.Ayak : 4
2.Ayak : 1,2,4
3.Ayak : 8
4.Ayak : 3,4,6
5.Ayak : 1,3,4,6
6.Ayak : 1,4,8

Herkese bol şans

Hawk

Bol şanslar arkadaşlar yedili denemem bu şekilde oldu.

Ayhan

Herkesin emeğine sağlık

Savasci

7 li oyunum…

Savasci

Agacemal dışarıya acılmasa rahat alacaktı.(

Bombaci

Onu bende takip ediyorum. Sadece bu yarış değil her yarışta aynı o safkan. Sürekli son düzlükte dışarıya sanıyor önceki yarışını izle yine aynı. Zaten sapmadigi zaman geliyor :)))

Savasci

Tek atmıştım onu yattı altılı.)))

Stefano

Senin 10 u akasya yedi commondante =)

Savasci

gümlemeyen mi kaldı.))))

Savasci

35 bin vermiş..

27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x