istanbul altili tahminleri

24 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

5.KOŞU: 4 – MASTER PATRICK 5 ay aradan sonra kazanırken çok iyi gözüktü, güzel hazırlıkları ile o koşudan etkilenmiş gözükmüyor. 9 – ZU HAT rakibidir. 6 – ORADINARIO ve bir yıl ara vermesine rağmen 10 – MY SECRET sürpriz önerilerim. 5 – MISTER STRONG’u sona ayırınca unuttuk. Başarılı safkanın  ilk defa koşacağı sentetik pistte performansını kestirmek zor. Bu sene hiç geçilmedi. Çok atta mecbur yazacağız.

6.KOŞU: 8 – YARALI KURT için grup uygun gözüküyor. 5.ayaktaki tekim çıkınca kupon içime sinmedi. Yaralı Kurt tek küçük kupona çeviriyorum. Rakipler; 6 – RODOSTO dereceli galoplarını bakalım kum piste yansıtabilecek mi? 9 – DİŞİ KURT ve 10 – HATİCE favoriye rakipler. Kaizbert yazacağız diye sürekli kuponlar şişmeye başladı, 7 – TİLKİ. Sürprizler 2 – BACAKSIZ ve 1 – AGAH.

7.KOŞU: Geçen yapılan İstiklal Savaşı koşusunda yarışın bütün yükünü çektikten sonra koşusunun favorisi ile metrelerce kapışan 6 – OĞLUM EGE yarışı burunla kaybederken bir önceki galibiyetinin süpriz olmadığını gösterdi. Neredeyse bu sene yarış yaşamına başlayan bu isim favorim. Aynı şekilde toplamda 4 kere koşmasına rağmen biraz önce bahsettiğim yarışın 1 boy farkla 4.sü 3 – HALİÇ rakibidir. Yine o koşunun kazananı 8 – SERHANTAY işlernde güzel gözükerek yine favorilerden olduğunu gösteriyor. Uzun mesafe deneyimi kazanan 5 – KIRDENİZ ve bu mesafeye ilk kez çıkacak olsa da farklı bir kumaşı olduğu belli eden 1 – AĞRI KESİCİ sürpriz isimler.

8.KOŞU: Bu yılın en iyi yarışlarından birisini izleyeceğiz. Geçen yılın flaş atı 5 – PERFECT WARRIOR ve kazandığı Gazi yarışı sonrasında ilk defa gücünü toparlamış gözüken 1 – BLAZE TO WIN grupta bir adım öne çıkan isimler. Elbette rakipler formda ama bu ikili burada farklı koşacak. Fakat burun ucu ile kazanmasını beklediğim isim PERFECT WARRIOR. Geçen senenin atı seçilen bu isim bu sene de muhteşem formuyla bu senede yılın yarış atı olmaya aday.

9.KOŞU: 7 – KORİK tek koşuda yaptığı derece ile bu grubu rahat ekarte eder gözüküyor, bankom. KORİK yarıştan çıktı. Şablon 1 – ALTIN KRAL tek olarak değiştirildi.

10.KOŞU: 10 – GEZEGEN 4 boy startta da kalsa bu grupta kazanabilir. Son tabelası ile düzeldiğini belli eden 6 – AZELHAN ve son koşusunu kazanan 11 – TURBOJET rakiplerdir. Çok atta 2 – HÜNKAROĞLU, 3 – SIRA DAĞLAR, 7 – SANCARBEY, 12 – ZAL ve 13 -BAKIRCIBEY eklenir. Takip atım 4 – BUHARALI’ya son yarışlarında oyunlarım oldu. Çok rahat önlere geliyor, tutarak arttırıyor ama sonlarda dağılıyor. 1 ay ara vermiş, belki iyi gelebilir.

(2.HÜNKAROĞLU – 9.SERKANAĞA EKÜRİDİR)

Altılım

4-9-6 / 5
8
6-3-8 / 5-1
5
1
10-6-11-2(9)-3-7-12-13 / 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
31 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Savasci

Bol şans Admin…

Savasci

istanbula bakmadım.ama izmir güzel para verecek diyebilirim..

Stefano

Bol şanslar..eline sağlık

Savasci

bugun ankarayı bile alamadım.

Stefano

Burası karışmasın ankara sayfasına atıyım savaşçı ben harçlıkları topladım yine =)=)

Savasci

tebrik ederim…

can911

Selamlar sayın admin, keyifli ve şanslı bir gün olması temennisiyle

Stefano

Admin foto atınca mesaj beklemeye düşüyor,sorun bende mi yoksa ,genel sıkıntı mı

Savasci

istanbula bakıoyrumda baya karışık çok süprizlere gebe bigi duruyor.kucuk kupon yapanlar (Benim gibi)işleri zor.)))

gencer

Bu tahminden bişe anlamadım.karışmış galiba koşular.

Savasci

Admin Sana iki tane tek buldum.)))5.ayak Altın Kral 6.Ayak.Eküriler…

Savasci

PERFECT WARRIOR da sana katılıyorum…

Savasci

2 – BACAKSIZ maidenden çıkar diye düşünüyorum..

Barışçı

bol şans adminim

Azor Ahai

1.altılı
1.koşu 10.KAYLA kolay kazanıcaktır.
2.koşu 3-1-2
3.koşu 1-5-3
4.koşu muhtemelen bu kosuda buyuk cogunluk trakya ateşi uluer geçeceği için ters köşe bekleyip hepsi yapacağım sadece yürekkayayı yazmam nedeni ise yarış yaşamı çoktan bitmeliydi tam emin değilim ama grup 1 hatay kazandı diye heralde yarış yaşamı bitmiyo surekli son 20 sayıyo at :)
5.koşu zu hat kazanıcak gibi duruyo ama şablonum çok uygun istediğim kadar at yazabilirim hatta hepsi yapsam 27 lira tutacak ben muhtemelen son dk bişiler bulup 2-3 safkanı yazmam ama şablon şuan zuhat arkası hepsi kalsın.
6.koşu belkide 3 yarışından beri tek atan sadece ben ve at ilgilileri vardır. her seferinde sapıyo huy edindi artık ama yanına başka at yazamam olurda gelirse daha çok üzülürüm galopları çok iyi olan tay sapmazsa kazanacaktır(bu tay 3 yaşlı araplarda bu sezon en erken çalışmalara başlayan tay daha pişkin oldu artık yanmadan dibi tutmadan maidendan çıkması dileği ile herkese bol şans

COMMANDANTE

Son ayaktaki atının adını söyleseydin de biz de nasiplenseydik :))

Azor Ahai

çok gizli söylemem :) unutmuşum yazmayı ama ip uçları sağlam 3 yarıştır sapan tek hayvanı yarışları izleyenler bulur sadece yok öle bedavadan kopyala yapıştır :))) akşam yemeğindede rosto var en sevdiğim :)))

COMMANDANTE

Afiyet olsun 😉

Adanali

Atılım
Birinci ayak 4
İkinci ayak 8
Üçüncü ayak 13456789
Dördüncü ayak 1235 ve 10 (4) eküri
Beşinci ayak 7
Altıncı ayak 246 (9) eküri

Tutar 7.20 TL bol şans herkese

Adanali

İstanbul ikinci atılım bu benim

Stefano

Tamam iste usta 5. ayakta yazdığın 7 numara yarıştan çıktı

Stefano

İstanbul 2. altılı

1.)H
2.)2-3-5
3.)7
4.)2-5-6-10
5.)1
6.)7-10

Herkese bol şanslar

Hawk

İstanbul için yedili şablonum , tüm dostlara bol şanslar.

Stefano

Yılın atı olacak herhalde anlaşıldı

Azor Ahai

şu programdan boş çıktımya yazık kolay kazanır dediğim kayladan yattım yapıcak bişi yok en güvendiğimiz yerden yattık rodosto geldi ama kupon yok :) 2.altılıda diğer tek oğlum berat gelirse büyük ihtimal tutar

Azor Ahai

yaktın beni oğlum berat :(

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x