Ana Sayfa / Tahminler / 23 TEMMUZ 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

23 TEMMUZ 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Rakipler uygun olsa da son koşularında ortalama 53 KG ile koşan 1 - KUPA ASI'na 63 KG fazla gelir mi bilemiyoruz ama bu grupta da mecbur yazacağız. Yarışın az farkla favorisi olacak olan 2 - ATEN GOLD uzunda koşmaz izlenimi verse de yine uygun grupta yazılır. Aslında bu denklemde geriye kalan isim 4 - FIRST EMPIRE tek atılıp geçilmesi lazım ama aşağıdan sürpriz beklediğim için çok atla ilk ayağı geçeceğim. 8 - MAGIKO bir önceki çim yarışta bekliyorduk son kum yarışında 2.lik çıkardı. Belli olmaz burada da yazılır. 9 - JANO GRANDE bu sefer Maiden dan çıkabilir. 11 - HANEDANIM gördüğü koşular sonrası uygun kilosu ile sürpriz. 7 - LADY FORCE bir önceki 1900m yarışı bu grup için yeterli olabilir. 3 - VELOCITY tutanlar çoğaldı ama çok beklediğim bu ismi tabelaya girene kadar yazmayı düşünmüyorum.

2.AYAK: 6 - LOWE bu sene başladığı yarış yaşamında istikrar sağlayamasa da uygun grupta Maiden dan çıkabilecek hazırlıklara ve güce sahip gözüküyor. Sürekli startta kalmasına rağmen çok kalite bir orijine sahip 2 - HOVERCRAFT yerim kalırsa ekleyeceğim bir isim.

3.AYAK: 7 - SABRİNİN ATI, yarışlara sıkıntılı başlama huyu devam etmesine rağmen kazanmasını bildi. Düzeldiğini farz ederek yine tekim olacak. Diğer türlü rakip eklemek çok zor olacak, çatıya burayı da kapama yaparak girmemek daha iyi gözüküyor.

4.AYAK: Yarış hızlı gidecek ve muhtemelen en formda isim 3 - ARSEN LUPEN'e yarayacak gibi gözüküyor, favorimdir. Gördüğü koşular sonrası çıkış yapabilecek iki isim 4 - DON DESTELLO ve güzel bir bekleme ile 7 - ZEALOUS LINE rakipleridir. 6 - SHERE KHAN grup ayırmadan her yarışında adını anlık duyuruyor fakat tabelada kalmaktan kurtulamıyor. Ağır pist dışında eksiği ne ise bakalım Karataş çözebilecek mi?  6 - SHERE KHAN Koşmaz. 8 - THE DAUGHTER SUN ve 2 - OFSAYT mesafenin güzel koşan isimleri olarak sürpriz isimlerdir.

5.AYAK: 5 - UÇARER bu sene nazar değmesin adına yakışır koşuyor. Son iki yarışındaki performanstan sonra geçilene kadar beklemek şart oldu.

6.AYAK: 2 - DEAD PAN son koşusundan sonra 1 ay geçmesine rağmen hazırlıkları yeterli gözüküyor, favorimdir. Hayatının ilk yarışındaki 4.lüğü ile 5 - UMUT YOLCUSU rakibidir. Özcan Yıldırım'lı 7 - CORSICA güzel işlerle mutlaka yazılır. 9 - LUXANTE mesafe uzun ama baba kardeşi bu sene Gazi kazandı. Bu kadar atta 3 - TESLA'da eklenir. 6 - CHASING THE WIND sürpriz.

Herkese bol şanslar

Altılım

4-1-2-8-9-11-7
6 / 2
7
3-4-7/8-2
5
2-5-7-9-3 / 6

Küçük: 6,3 TL Büyük Kupon 25.2 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

45 yorum

 1. Eline sağlık admin ..Bol şanslar

 2. İyi tahmin başarılar

 3. Ankara para vermez

 4. COMMANDANTE

  Bol şanslar adminim. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın kaç yarıştır HOWERCRAFT tek oynuyorum inat ettim yine tek atıcağım :)

 5. Bombacı abim ankara için yorum unu bekliyoruz

 6. silivrili

  Bol şanslar Adminim .

 7. Guzel tahminler

 8. arkadaşlar ,ustalar..yorumların en az yuzdesekseni şans dileme veya latifeler.daha doyurucu fikir verici bilgiler paylaşşsak keske.çunki bu durumda olay sadece kurguya kalıyor.şansı olan kazanır gibi..

 9. bugün ankarada 5.ayakta karataşlı uçarer üzerine oyunlar kurulurken bu yarışta sitilinde bir kaç isim var yarışın gidişatı her türlü daha öne kv6 buzkaya arkası 2. ligi bulunan ve sürekli takibimde olan yurttay için kolay yarış olacaktır
  1.ayak 9 numara janogrande….1.2.4
  2.ayak2.6.3.1
  3.ayak5.3.4.7
  4.ayak 3 arsen lupen

  5.ayak 4 yurttay
  6.ayak 3 tesla
  2.88

 10. 6 – SHERE KHAN Koşmaz

 11. Bombacı kardeşim yorum var mı ankara için

 12. Kuponu paylaşmam belki geç vakitlere kalabilir o yüzden oyunumu nasıl kuracağımdan kısaca bahsedeyim.Admine katılıyorum Uçareri kaybedene kadar yazmak durumundayız zaten sahipleri de kaybedene kadar sık sık koşturacak gibi.Diğer tekin ,hatta en sağlam atın Arsen Lupen olduğunu düşünüyorum ,son kazandığı yarışında bahsetmiştim,sahipleri jokeyden still değiştirmesini istemişti hatta buna uymayan Ö.yıldırımla sıkıntı yaşadıkları söyleniyordu,artık en arkada bekleyip bulduğu yolla sprint atmasını tercih etmiyorlar.Son koşusunda da zaten bunu gösterdi,yine aynı jokey ,uygun grup eğer yarış içi bir sıkıntı yaşamazsa 2. veya 3. sırada döndükten hemen sonra öne geçip bitirecektir yarışı.Diğer ayaklarda da öne çıkan atlar olsa da ben süpriz arama çabası içini gireceğim.Herkese bol şanslar…

 13. Bombaci

  Adminim bol şanslar ayrıca selamlar herkese. Toplam dört tane banko adayım safkan var. Var ancak hani bu altılının şanındandır hesabı. Yoksa öyle sürdirek ezer geçer dediğim bir safkan yok açıkçası. Benim tercihlerim şöyle oldu.

  9-8-4-2-10-1
  2-6-3-5
  7 /// 5-4-3
  3 TEK
  5 /// 2-1-8
  3 TEK

  Bugün izinli sayılırım dolayısı ile yarına çilingir sofrasını kuracağız inşallah:) işler dolayısı oynayamayıp ile tahmin veremesedem herkesi takip ediyorum. Tekrar bol şanslar herkese.

 14. COMMANDANTE

  Zealous Line’ı tavsiye ederim ben tek yazacağım size tek yazın diyemem ama yeri olan muhakkak yazsın

  • Bombaci

   Yaaa o safkanda beni deli ediyor. Offf bir defa enternasyonal yarışta bombayı patlattı ondan beridir milleti patlatıyor:)) vallahi olursa şaşırmam bol şanslar

 15. 12459-136-13578-3-154-379 İkinci ayakta tombaladan at çıkarmazlarsa Arsen lupen in üstünede yıldırım düşmezse heralde bugün kuponu içeri atarım

 16. Bol şanslar diliyorum yoneticim size ve nezdinizde diğer arkadaşlara..

 17. Ertanbey sizin yorumlarinizida bilmek isteriz

 18. Bugün çok çılgınlık olacak ama 1.ayakta istim üzerindeki safkan son dönemde yakalamış olduğu etkili formunu daha da ileriye taşıyan takibimdeki safkanlardan (10)RACİ DAYI tek atacağım.Son ayakta ise bugün çok koşmasını beklediğim iyi idman durumu ile (1)ALWAYS ROYAL’ı yazacağım yanına da (3)TESLA ve uzun performansı iyi (9)LUXANTE yazacağım..3.ayak çok karışık ben ilk planda (3)KADHAN ve (5)LORD arkasına (4)KAZDAGI diyorum.sonra belki (8)ZİLLİ ve olağan favori tutmasamda yazılacak taylardan (7)SABRİNİN ATI bulunacak.kumda gecilmeyen (1)BERKALP eklendiğinde anca rahat edeceğim ama az yazanlara 3.5 yeterli olabilir….4.ayak grubun en iyi kısa sprintcileri (4)DON DESTELLO ve (7)ZEALOUSLİNE oncelikll sonra (3)ARSEN LUPEN ve virajı avanslı dönerse iyi formuyla (2)OFSAYT’a dikkat..

 19. Eğer birinci ayağı atlatamzsam beşli olarak aynı kuponu devam ettirecegim..
  1.AYAK : 10 RACİ DAYI tek
  2.AYAK : 6 / 2
  3.AYAK : 3.5.4/8 7.1
  4.AYAK : 4.7.3 / 2
  5.AYAK : 1.6.5.4
  6.AYAK : 1.3.9

 20. Ucarer banko galiba:)

 21. 5.ayakta herkes gibi düşünmüyorum UCARER için stiline ters rakipler olduğundan kalabalık tutulmasindan yanayım..yinede cok guvenenler için tek yazılabilir ama ben o guveni bulamadım kendimde özellikle YURTTAY ve BESLENEY’İN ön planda olduğunu ve ADA AĞASI’na akın’ın cok guvendigini ve iyi hazırlıklarla yarışa kazanmak için çıkacağını bilmenizde fayda var.saglamcilar degerlendirsin derim 😎

  • aynen bende öyle düşünüyorum hatta 4 yurttay arkası 6 agaagası ikili aldım sıralı 30 tane

 22. Kafa 9 son ayak 2

 23. Bu ikinci koşu 3/2,6 bitmiş ikili

 24. Atılım devam ediyor ikiliyi biliyorum oynamıyorum ne iş yaa bitmiş ikili diyorum o kadar sağlam ama yatirmiyorum
  ATILIM
  BİRİNCİ AYAK 9
  İKİNCİ AYAK 2 VE 3
  ÜÇÜNCÜ AYAK 4 5 7 8
  DÖRDÜNCÜ AYAK 3 4 7 8
  BEŞİNCİ AYAK 1 2 4 5 7
  SON AYAK 2 VE 3

 25. Yok yok şans yok bu ayakta tek geçelim diyoruz ama bi türlü tutturamıyoruz

 26. 3 / 7 / 4 / 2 4lü ganyan 100 misli

 27. Arsen Lüpen sabaha kadar koşsa geçecekmiş bunları. Mesafenin kurbanı olduk.

  • Ama ben uyarımı yapmıştım =) hipodromdaydım kuponu paylaşamadım ama tahmin edeceğin üzere ne kadar harçlık varsa topladım admin =) ama harçlıktan az biraz fazla olunca 7 li ganyanım yattı=)=)

 28. Sanırım üst limitim 400, aştığı zaman bilemiyorum =)

 29. bide mili 3 lü ganyanım var ama utancımdan koymıycam ,0.86 tl verdi =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir