Ana Sayfa / Tahminler / 24 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

24 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Toplamda 10 koşunun yer aldığı, içeriğinde Başbakanlık ve Niğbolu gibi G1 koşularının süslediği keyifli bir Pazar günü yaşayacağız. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

NOT: 2.Altılının 5.ayağı olan 9.Koşuda 7 (KORİK) koşmaz. Yerine 1 (ALTIN KRAL) yazılmıştır.

1.Koşu: Maiden mücadele ile güne başlangıç yapıyoruz. Katılan isimlerin ilk yarışlarını kıyasladığımızda 10 (KAYLA) öne çıkıyor gibi. Fakat Caş temsilcilerini de tercih edeceğim ki bu isimlerden 3 (KIRBULUT) Baba Mevlüt'ün de tam kardeşi. Diğer Caş temsilcisi 8 (BUBURC) da idman performansıyla tercihim olacak.

2.Koşu: İlk yarışını kazanan 2 (İLKADIM) yine grupta idaalı olacaktır. Çalışmalarında iyi görünen 3 (KINALI KUZU) kazandığı yarıştaki binicisiyle start alıyor. İyi çalışan bir diğer isim 4 (GÖZ AĞRISI) ile burası yeterli olacaktır.

3.Koşu: İyi bir gelişim gösteren son koşusunu da kazanmış olan 3 (GOLDEN HARD) ilk altılı programında BANKO tercihim olur.

4.Koşu: KV-6 Ünal koşusunda formunu koruyan 2 (TRAKYA ATEŞİ) muhtemelen de favori çıkacaktır, kupon küçülteceklere alternatif tek önerim olsun. Son çalışmalarında diri bir görüntü çizen 3 (ULUER) ve 5 (AZMİ REİS) rakip olacak isimler.

5.Koşu: 2.Altılının başlangıcı KKTC koşusuyla yapılıyor. Kısa mesafeli koşuda etkili olabilecek isim sayısı biraz çoğalıyor. Tercihlerim 4 (MASTER PATRİCK), 5 (MİSTER STRONG), 3 (KECHİCHE), 6 (ORADİNARİO) ve 9 (ZU HAT) şeklinde.

6.Koşu: 2.Maiden ayak biraz daha birbirine denk görünümde. Daha başarılı olduğu Sentetiğe çıkan 8 (YARALI KURT) bugün yaralarından arınabilir. İlk yarışlarında pek varlık göstermese de idman derecesi çok iyi olan 7 (TİLKİ), ideal binici tercihi  ısrarını sürdüren 10 (HATİCE) ve günün bomba önerisi idman derecesiyle 3 (BENYOĞUM) olacaktır.

7.Koşu: Maalesef Cankerdeşler katılmadığı için Arap taylarında Triple Crown izleme şansımız olamayacak bu yıl. Yine de katılan isimler bu prestijle çıkacaktır koşuya. Sıralamam Ömer'le daha iyi bir bağ kuran 9 (AMANKAYA) ilk tercihim. Sürdürdüğü formuyla 1 (AĞRI KESİCİ) uzun mesafeyi yadırgamazsa etkili olur. 10 (GÖZYAŞI GECESİ) de idmanlarda etkili bir çalışma ile koşuya çıkacak. Tabii ki formda 8 (SERHANTAY) kuponumda yer alır.

8.Koşu: Yine birbirinden kaliteli isimlerin bir araya geldiği Başbakanlık koşusu. Son zamanlardaki tarzıyla takdirimi fazlasıyla kazanan 10 (OĞLUM BERAT) son iki koşusundaki gibi başladığı gibi bitirebilir. Tek rakibi mesafede kendini ıspatlamış bu koşunun da geçtiğimiz yılki galibi 5 (PERFECT WARRİOR)

9.Koşu: Son maidenda 2.Altılı için de bir Banko önerisinde bulunayım. İlk koşusundan 2.lik çıkaran idman dereceleri de rakiplerine nazaran fazlasıyla iyi olan 7 (KORİK) BANKO olmayı hak ediyor. Yarıştan çıkarılan 7 (KORİK) yerine 1 (ALTIN KRAL) yazılmıştır.

10.Koşu: Kapanıştaki tercihlerim sırasıyla  11 (TURBOJET), 7 (SANCAR BEY), 6 (AZELHAN) ve 13 (BAKIRCIBEY) şeklinde

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 10-3-8

2.Ayak: 2-3-4

3.Ayak: 3

4.Ayak: 2-3-5

5.Ayak: 4-5-3-6-9

6.Ayak: 8-7-10-3

Kupon Tutarı: 32,40 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-5-3-6-9

2.Ayak: 8-7-10-3

3.Ayak: 9-1-10-8

4.Ayak: 10-5

5.Ayak: 1

6.Ayak: 11-7-6-13

Kupon Tutarı: 38,40 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

24 yorum

 1. Eline sağlık Usta ,bol şanslar

 2. Bol şanslar Can bey

 3. Barışçı

  can abi bol şans

 4. Herkese bol şanslar

 5. 2. altılı da 5. ayak 7 – KORİK koşmaz.

 6. Nasıl oluyorsa gelecek atlara son anda ganyan basılıyo bu son zamanlarda tadını kaçırdılar iyice

  • can911

   Kesinlikle aynı görüşe sahibim ben de Stefano. Sürpriz sürprizlikten çıkıyor.

  • Aynen usta…süpriz dediğin bi bakıyosun favori olmuş,ayrıca acaba bişey mi oldu da bu ata ganyan bastılar diyorsun kendi kendine ,gerek yok bütün bunları yapmaya

 7. Bombaci

  Selam herkese . Can bey bol şanslar. 6. Koşuda 2-3 at yazanlar için değil ama çok at tercih edecekler var ve supriz aramak istiyorsak 1. cisi BEN YOĞUM ikincisi ise tevziye talip olmak isteyenler için HELYUM dur. Çok kötü bir görüntüsü var biliyorum. Ancak son defa burada bir kez daha gozlemleyeceğim. Bol şanslar.

  • can911

   Teşekkür paylaşım için. Benyoğum idman derecesiyle kuponumda kesinlikle yer alacak. Helyum’a da tekrar bakıyorum.

 8. Bombaci

  Ayrıca bende SANCARBEY in tek olduğunu söylememe gerek yok herhalde 😂😂😂 bitirdi beni bitirdi :))

 9. İlkadımı amankaya sandı herhalde jokey abimiz

 10. ERKAN

  Bol şanslar can bey..

 11. Ikinci altiliyi oyniycam ama 100 tl yatiricam hangi kosuya ekleyeyim

  • can911

   Sedat bey, bütçeniz müsaitse Başbakanlık koşusunun olduğu yere ve son ayağa da ilave yapın derim. Özellikle eküriler mutlaka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir