istanbul altili tahminleri can911

24 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Toplamda 10 koşunun yer aldığı, içeriğinde Başbakanlık ve Niğbolu gibi G1 koşularının süslediği keyifli bir Pazar günü yaşayacağız. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

NOT: 2.Altılının 5.ayağı olan 9.Koşuda 7 (KORİK) koşmaz. Yerine 1 (ALTIN KRAL) yazılmıştır.

1.Koşu: Maiden mücadele ile güne başlangıç yapıyoruz. Katılan isimlerin ilk yarışlarını kıyasladığımızda 10 (KAYLA) öne çıkıyor gibi. Fakat Caş temsilcilerini de tercih edeceğim ki bu isimlerden 3 (KIRBULUT) Baba Mevlüt’ün de tam kardeşi. Diğer Caş temsilcisi 8 (BUBURC) da idman performansıyla tercihim olacak.

2.Koşu: İlk yarışını kazanan 2 (İLKADIM) yine grupta idaalı olacaktır. Çalışmalarında iyi görünen 3 (KINALI KUZU) kazandığı yarıştaki binicisiyle start alıyor. İyi çalışan bir diğer isim 4 (GÖZ AĞRISI) ile burası yeterli olacaktır.

3.Koşu: İyi bir gelişim gösteren son koşusunu da kazanmış olan 3 (GOLDEN HARD) ilk altılı programında BANKO tercihim olur.

4.Koşu: KV-6 Ünal koşusunda formunu koruyan 2 (TRAKYA ATEŞİ) muhtemelen de favori çıkacaktır, kupon küçülteceklere alternatif tek önerim olsun. Son çalışmalarında diri bir görüntü çizen 3 (ULUER) ve 5 (AZMİ REİS) rakip olacak isimler.

5.Koşu: 2.Altılının başlangıcı KKTC koşusuyla yapılıyor. Kısa mesafeli koşuda etkili olabilecek isim sayısı biraz çoğalıyor. Tercihlerim 4 (MASTER PATRİCK), 5 (MİSTER STRONG), 3 (KECHİCHE), 6 (ORADİNARİO) ve 9 (ZU HAT) şeklinde.

6.Koşu: 2.Maiden ayak biraz daha birbirine denk görünümde. Daha başarılı olduğu Sentetiğe çıkan 8 (YARALI KURT) bugün yaralarından arınabilir. İlk yarışlarında pek varlık göstermese de idman derecesi çok iyi olan 7 (TİLKİ), ideal binici tercihi  ısrarını sürdüren 10 (HATİCE) ve günün bomba önerisi idman derecesiyle 3 (BENYOĞUM) olacaktır.

7.Koşu: Maalesef Cankerdeşler katılmadığı için Arap taylarında Triple Crown izleme şansımız olamayacak bu yıl. Yine de katılan isimler bu prestijle çıkacaktır koşuya. Sıralamam Ömer’le daha iyi bir bağ kuran 9 (AMANKAYA) ilk tercihim. Sürdürdüğü formuyla 1 (AĞRI KESİCİ) uzun mesafeyi yadırgamazsa etkili olur. 10 (GÖZYAŞI GECESİ) de idmanlarda etkili bir çalışma ile koşuya çıkacak. Tabii ki formda 8 (SERHANTAY) kuponumda yer alır.

8.Koşu: Yine birbirinden kaliteli isimlerin bir araya geldiği Başbakanlık koşusu. Son zamanlardaki tarzıyla takdirimi fazlasıyla kazanan 10 (OĞLUM BERAT) son iki koşusundaki gibi başladığı gibi bitirebilir. Tek rakibi mesafede kendini ıspatlamış bu koşunun da geçtiğimiz yılki galibi 5 (PERFECT WARRİOR)

9.Koşu: Son maidenda 2.Altılı için de bir Banko önerisinde bulunayım. İlk koşusundan 2.lik çıkaran idman dereceleri de rakiplerine nazaran fazlasıyla iyi olan 7 (KORİK) BANKO olmayı hak ediyor. Yarıştan çıkarılan 7 (KORİK) yerine 1 (ALTIN KRAL) yazılmıştır.

10.Koşu: Kapanıştaki tercihlerim sırasıyla  11 (TURBOJET), 7 (SANCAR BEY), 6 (AZELHAN) ve 13 (BAKIRCIBEY) şeklinde

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 10-3-8

2.Ayak: 2-3-4

3.Ayak: 3

4.Ayak: 2-3-5

5.Ayak: 4-5-3-6-9

6.Ayak: 8-7-10-3

Kupon Tutarı: 32,40 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-5-3-6-9

2.Ayak: 8-7-10-3

3.Ayak: 9-1-10-8

4.Ayak: 10-5

5.Ayak: 1

6.Ayak: 11-7-6-13

Kupon Tutarı: 38,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Stefano

Eline sağlık Usta ,bol şanslar

admin

Bol şanslar Can bey

Barışçı

can abi bol şans

Stefano

Herkese bol şanslar

admin

2. altılı da 5. ayak 7 – KORİK koşmaz.

Stefano

Nasıl oluyorsa gelecek atlara son anda ganyan basılıyo bu son zamanlarda tadını kaçırdılar iyice

Stefano

Aynen usta…süpriz dediğin bi bakıyosun favori olmuş,ayrıca acaba bişey mi oldu da bu ata ganyan bastılar diyorsun kendi kendine ,gerek yok bütün bunları yapmaya

Bombaci

Selam herkese . Can bey bol şanslar. 6. Koşuda 2-3 at yazanlar için değil ama çok at tercih edecekler var ve supriz aramak istiyorsak 1. cisi BEN YOĞUM ikincisi ise tevziye talip olmak isteyenler için HELYUM dur. Çok kötü bir görüntüsü var biliyorum. Ancak son defa burada bir kez daha gozlemleyeceğim. Bol şanslar.

Bombaci

Ayrıca bende SANCARBEY in tek olduğunu söylememe gerek yok herhalde 😂😂😂 bitirdi beni bitirdi :))

Bombaci

Yok yok haklisiniz

Stefano

İlkadımı amankaya sandı herhalde jokey abimiz

ERKAN

Bol şanslar can bey..

sedat

Ikinci altiliyi oyniycam ama 100 tl yatiricam hangi kosuya ekleyeyim

sado

Tek varmi

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x