23 Şubat Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Oldukça zorlu bir Adana porgramıyla karşı karşıyayız.Umarım bu programıda simitçi altılısına çevirmezler ve hasret kaldığımız yüksek ikramiyelere şahit oluruz.Hernekadar dördüncü ayak altılı ganyanın ikramiyesini etkileyecek olsada iki favoriden birinin gelmesiyle dahi güzel bir ikramiye bekliyorum.Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan Handikap-15 koşuda 5-ÇOKER favorim.İkramiyeyi riske edebilsem tek yazarım.9-UÇARGİDER, 8-YUNUS, 1-KUBATOĞLU ve 3-DAĞIVAR diğer şans verdiğim safkanlar.

2.AYAK : ingiliz safkanların maiden mücadelesinde 10-TRUTHFUL GIRL bir türlü istenileni veremedi.Bugünde favoriler arasında fakat mesafenn uzun ve gruptaki 3 dişi safkandan biri olması işini yine zorlaştıracak.Yarış hayatının ilk koşusunda süratli tempoya ayak uyduramayınca geride kalan 1-AQUIESTO dördüncülükle ayrıldığı koşusun ardından bugün maidene veda etmeye aday ilk isim.4-PARK CEYHAN, 7-SOLO PLAYER, 3-MITELO diğer şans verdiğim safkanlar.6-SILVER BULLET sonraki ihtimal.

3.AYAK : İstikrarsız safkanların Handikap-14 koşusunda 2-DELİ ÇİRE favorim.Startta fazla oyalanmayacağını bilsem tek yazardım.Bu sorunu göz önünde bulundurarak 3-KILIÇ PRENSES sığınacak bir diğer liman olarak yazmakta fayda var.

4.AYAK : İki safkanın kapışmasına sahne olacak koşuda ben 1-ENDEREFE kazanır diyorum.

5.AYAK : Günün bir diğer Kısa Vadeli koşusunda 5-GLENDOR koşunun favorisi.Fakat ben diğer GLENDOR için işin fazla kolay olmadığını düşünüyorum.Tek yazanları etkilemek istemem ama 6-KEMALHAN, 8-MARDINAR, 7-MAGIC RAIN ve 1-DAYI gibi safkanların olduğu bir koşuda tek atmayı düşünmüyorum.5-GLENDOR geçilmeyecek gibi görünsede en azından plase gelmesini bekliyorum.

6.AYAK : Adana pistini seven ve son koşusunu maidende kazanan 9-BAŞARILITAY yoluna devam eder.Yeri olanlara 7-KİPOĞLU, 8-ŞAHBERK, 3-BORDALI, 5-YANLIZKURT ve 10-DALDAGÜL önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 9 – 8 – 1 – 3

2.AYAK : 1 – 4 – 7 – 3 – 6 – 10

3.AYAK : 2 – 3

4.AYAK : 1

5.AYAK : 5 – 6 – 8 – 7 – 1 – 4 – 9

6.AYAK : 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.