24 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: 2200 metrelik mücadele de (6) numaralı GALYALILAR son düzlük dönülmeden işi bitirmeye çalışacaktır. Son düzlükte çok sallanır ise olay baya bir riskli gibi duruyor olsa da ilk safkanım. Son aldığı ikincilik bana göre şimdiye kadar gösterdiği en iyi performanstı. Safkanın bu yarış için oldukça şüpheli durduğunun farkındayım ancak nefesi yeterse sonlarda ilk ayaktan sürpriz yapabilir ben (7) BABAMERDAN a ikinci sırada yer vereceğim. 30 Ocak’ta ki 1900 metrelik H-17 yarışta oldukça süratli tempo da son 800 e kadar elde geldi. Çok fazla prese maruz kalıp bariyer dibinde tost olsa da son 200 de kazanıra girdi. Zaten bir sonra ki H-15 yarışta bu performansını ortaya koyup birincilikle ayrıldı. Bu yarışta da uzayan mesafe ile birlikte son düzlüğe dinç girerse abilerini avlayabilir (8) numaralı  KIRCAALİ üçüncü safkanım. (3) NEON KNIGHT, (2) POWER KING, (5) SKY HERO, (4) DYMAXION daha sonra.

2.ayak: Koşmuş olduğu ilk yarışta startta 8 boy takılan safkanın öyle bir mesafede tekrar toplaması oldukça zordu. Zaten toplayamadı enseye basıldı. Ancak bana göre oldukça düzgün aksiyonlarla yürüdü. Soru işareti olmasına ve burada fantezi görünmesine rağmen tecrübeli bir ahıra sahip olan (2) numaralı AY PARÇAM tam takip edilmesi gereken bir safkan ve ben ilk sırada yer vereceğim. (10) SARI BEYZA, (5) IT MAY RAIN ve (6) JÜLİDE daha sonra.

3.ayak: Kalitenin oldukça fazla arası var ve rakipleri de oldukça formda ben bu yarışı riske etmek istemiyorum. Tercihim HEPSİ.

4.ayak: 100 metre daha kısalan mesafe ve bu defa 5 kiloya çıkan siklet farkı ile birlikte ben rövanşı almasını beklesem de program için riski son ayakta almaya kararlıyım.  O anlamda (4) numaralı EL NINO yanına (1) numaralı CAN DADAŞ ı ilave edeceğim.

5.ayak: Günün sonucunu en çok merak ettiğim mücadele burası. Son derece formda safkanlar var ve bazıları mesafeye ilk defa çıkacak. Çıkanların da bir çoğu Show yaparak kazandı. Sonucunu tahmin etmesi gerçekten güç. Safkan ilk defa bu mesafeye çıkacak olsa da son düzlük atakları oldukça öldürücü. Biraz da babasına çektiyse yadırgamaz diyorum (4) numaralı LEAD SOLDIER ilk sırada şans vereceğim isim. Kazandığı son yarış inanılmazdı ve o yarışa istinaden şans vermek zorundayım (7) numaralı SCOUTLEO ilk rakip gördüğüm isim. Bundan sonra yazacağım rakip biraz kalbur üstü olursa oyun hepsiye doğru yol alır. O yüzden ben tercihimi bu yarış için pusuda olduğunu düşündüğüm (8) numaralı URLA KARASI ‘ndan yana kullanıp bu ayağı sonlandıracağım. Ancak risk almak istemeyen oyuncuların kalabalık tutmasında fayda var gibi geliyor.

6.ayak: Form olarak sürekli üzerine koyan ve bu yarışta da eküri avantajı ile sahne alacak olan (6) numaralı JAK VJETAR risklide olsa BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-7-8-3-2-5-4

2.ayak: 2-10-5-6

3.ayak: hepsi

4.ayak: 4-1

5.ayak: 4-7-8

6.ayak: 6 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

bol şanslar
izmirde son ayak 3 SAFNUR BANKO
3.AYAKTA MEMDUHAGAYI ..AYDURU İLE
4.AYAK EL NİNOYU CAN DADAŞ İLE YIKACAGIM.
,,,,,,,,
1.AYAK..2.6.3.4
2.AYAK..10.1.4.5
3.AYAK5.3
4.AYAK1.4
5.AYAK.1.8
6.AYAK 3 BANKOM