at yarışı haberleri

Ertelenen Yarışlar Sonrasında Jokeylerin Şehir Tercihleri Belli Oldu

Bugün İstanbul koşuları kötü hava şartları sebebi ile yarına engellendi. İlk ayağı koşulan programın kalan son 4 ayağı yarın koşulacak. Bu sebepten jokeylerin şehir tercihleri de değişmiş oldu. TJK’nın duyurusuna göre değişiklikler aşağıdaki gibidir.

23 Şubat İstanbul yarışları, 2. koşu sonrası 24 Şubat Pazar gününe ertelendi

23 Şubat Cumartesi İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda yapılacak olan 3, 4, 5, ve 6. koşular hava muhalefeti nedeniyle ertelenmiştir.

23 Şubat Cumartesi yapılması planlanan dört koşu, 24 Şubat Pazar günü İzmir yarış programının öncesine alınmıştır. Yarın gerçekleşecek olan İstanbul yarış programının ilk koşusu, 4’lü Ganyan’ın ilk ayağı olacak olup saat 13.30‘da start alacaktır.

İlk 2 koşuyu doğru tahmin eden yarışseverlerimizin, 6’lı ve 5’li Ganyan biletleri geçerli sayılacak ve yarın kaldığı yerden devam edecektir.

Dolayısıyla bugün, müşterek bahis biletleri için herhangi bir iptal veya iade söz konusu değildir. Devam eden biletlerinizi atmayınız.

Yarın diğer hipodromlarda yarışı olan jokeylerin hipodrom tercihleri ise aşağıdaki gibidir;

Halis Karataş İZMİR
Mustafa Çiçek İZMİR
Mehmet Kaya İZMİR
Onur Yıldız İZMİR
Sadettin Boyraz ADANA
Müslüm Çelik İSTANBUL – ADANA
(Müslüm Çelik, her iki hipodromda da at binecektir)

Yarışseverlerimize önemle duyurulur.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.