Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Ertelenen Yarışlar Sonrasında Jokeylerin Şehir Tercihleri Belli Oldu

Ertelenen Yarışlar Sonrasında Jokeylerin Şehir Tercihleri Belli Oldu

Bugün İstanbul koşuları kötü hava şartları sebebi ile yarına engellendi. İlk ayağı koşulan programın kalan son 4 ayağı yarın koşulacak. Bu sebepten jokeylerin şehir tercihleri de değişmiş oldu. TJK'nın duyurusuna göre değişiklikler aşağıdaki gibidir.

23 Şubat İstanbul yarışları, 2. koşu sonrası 24 Şubat Pazar gününe ertelendi

23 Şubat Cumartesi İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda yapılacak olan 3, 4, 5, ve 6. koşular hava muhalefeti nedeniyle ertelenmiştir.

23 Şubat Cumartesi yapılması planlanan dört koşu, 24 Şubat Pazar günü İzmir yarış programının öncesine alınmıştır. Yarın gerçekleşecek olan İstanbul yarış programının ilk koşusu, 4’lü Ganyan’ın ilk ayağı olacak olup saat 13.30‘da start alacaktır.

İlk 2 koşuyu doğru tahmin eden yarışseverlerimizin, 6’lı ve 5’li Ganyan biletleri geçerli sayılacak ve yarın kaldığı yerden devam edecektir.

Dolayısıyla bugün, müşterek bahis biletleri için herhangi bir iptal veya iade söz konusu değildir. Devam eden biletlerinizi atmayınız.

Yarın diğer hipodromlarda yarışı olan jokeylerin hipodrom tercihleri ise aşağıdaki gibidir;

Halis Karataş İZMİR
Mustafa Çiçek İZMİR
Mehmet Kaya İZMİR
Onur Yıldız İZMİR
Sadettin Boyraz ADANA
Müslüm Çelik İSTANBUL - ADANA
(Müslüm Çelik, her iki hipodromda da at binecektir)

Yarışseverlerimize önemle duyurulur.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.