24 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Dün ki Adana programında kendi adıma yarışların düşüncemin dışında çok ters şekillenmesi performans olarak düşük seviyede bırakmış olsa da Pazar gün ki İzmir ve Adana programların seyir zevki açısından oldukça tatmin edici olmasının yanı sıra güzel bir şablonla neticeye varmayı ümit ediyorum. Tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : 2019 yılı içerisinde bir yarış koşan ve o koşusundan üçüncülükle ayrılırken beğenimi kazanan bugün için rakiplerinin önünde koşuyu kazanması oldukça doğal sonuç olabilecek bu tip mesafelerde iyi koşabilecek forma sahip 5 SKY HERO ilk şanslı isim olup, son startını kazanırken protesto sonucu neticeyle beraber koşudan ikincilikle ayrılan bugün koruduğu formunun yanı sıra idmanlarında güzel işler ortaya koyan 2 POWER KİNG ve aynı koşunun birinciliğine getirilen üst üste kazanarak form olarak iyi durumda 3 NEON KNİGHT koşuda ön planda tuttuğum üçlü olup, son üç startında uzun mesafeye çıkmasıyla oldukça yükselen bir ivme yakalamış olan bugün müsait kilolu isimler içerisinde en dikkat çekici göze çarpan 6 GALYALILAR , pisti normal bulması halinde ciddi işlerle bu koşuya hazırlanıp müsait kilosuyla söz sahibi olabilecek 7 BABA MERDAN ve Bursa pistinde kazandığı yarış sonrası İzmir’e getirilen ismin Bursa pistinde ki son hazırlıklarında oldukça formda gözükmesiyle en ufak hatayı affetmeyeceğini düşündüğüm 8 KIRCAALİ koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Program üzerinde ki en zorlu koşu olduğunu düşünüyorum Dişilere ait maiden mücadele de koşunun en favori isminin gelebileceği gibi en sürpriz isminin koşuyu kazanmasının da bir o kadar normal sonuç olacağı bir koşu. İmkanlarınız doğrultusunda kalabalık tutulmasında fayda gördüğüm bu koşuyu az atla geçenlerin oldukça kolaylamış olacağını düşünüyorum. Kendi şahsım adına son bir kaç programda özellikle ikinci ayaklarda yıkımlardan sonra riske etmeyeceğim bu koşu tercihimi HEPSİ‘nden yana kullanıyorum. Daha az isme şans verecek takipçilerimiz için ön planda değerlendirebileceğim isimler ( 10 Sarıbeyza , 8 Mormukaddes)

3.AYAK : Son iki startında adeta şov yaparcasına kolay bir görüntü içerisinde koşudan birincilikle ayrılan ismin bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde aynı senaryo dahilinde koşudan çok kolay bir birincilik çıkarması normal sonuç olacaktır. Yarın için agf tablosunda oldukça favori çıkmasını beklediğim ismin ceza sonrası kaldığı yerden devam eden jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde birinciliklerine bir yenisini eklemesini bekliyor ve fazla maceraya gerek duymadan 3 MEMDUAĞA‘yı BANKO tercihim olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : İzmir pistini oldukça seven ön tarafta kim olursa olsun liderliği hiç bir rakibine kaptırmadan yarışın sonuna kadar koşudan kopmayarak mücadele içerisinde olan idmanlarında kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm ağır kilosuna rağmen bugünde rakiplerinin önünde duran 1 CAN DADAŞ,  bu kez rakibiyle arasında ki kilo farkını iyi değerlendirebilecek sevdiği izmir pistinde rövanşı alabilecek hazırlıklara sahip 4 EL NİNO ve son yarışında adeta gövde gösterisi yaparak koşu kazanıp bugün hedef seçilen bu yarışta çıta yükseltmesi beklenen 3 AKSAKALLI koşuda şanslı gördüğüm üç isimdir.

5.AYAK : Önde ki temponun oldukça yüksek geçeceğini düşündüğüm bir yarış. Sonlarının nefes kesmesi muhtemel yarış içerisinde uzun deneyimine çıkacak isimlerin eksik koşması durumunda tatlı bir sürprize imza atılabilecek bir koşu. Yarış içerisinde son iki startını kazanma başarısı gösteren bugün çıkacağı uzun mesafesinde de yarışın önde gelen isimlerinden olduğunu düşündüğüm 4 LEAD SOLDİER. uzayan mesafeyle bugün için rakiplerinin önünde yarışı bitirebilecek idmanlarda ki güzel işleriyle 2019 yılı içerisinde ki tek koşusunu kazanan 7 SCOUTLEO, sonlarda ki etkili sprintiyle uzayan mesafede rakiplerini geride bırakabilecek hazırlıklara sahip 1 ANGEL OF DEAHT, bugün ilk kez koşacağı İzmir pistinde son İstanbul koşusunda ki ikinciliğini çok beğendiğim Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan kazandığı yarış tecrübesi ile birlikte koşuda ses getirebilecek sprintiyle 8 URLA KARASI ve Anne kısrak babası itibariyle bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde çok ters bir performans yapmasını beklediğim 5 MUAMMER BEY  koşuda şans verdiğim beş isimdir.

6.AYAK : Son startına çok fazla anlam veremediğim muhtemelen yarışın mesafesinden etkilenen ismin bugün için üzerinde ki Jokeyi Halis Karataş’ın el değmeden koşuyu kazanmasını beklediğim muntazam görüntüsü ve idmanlarıyla beraber koşuda sevdiği mesafede rakiplerinin çok önünde durup Agf tablosunda yüksek oranıyla dikkat çekeceğini düşündüğüm 1 INNOVATION koşuda çok fazla macera aramayacağım bir başka BANKO tercihimdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2,3,6,7,8

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11

3.AYAK : 3 MEMDUAĞA

4.AYAK : 1,4,3

5.AYAK : 4,7,1,8,5

6.AYAK : 1 INNOVATION

TUTAR : 69,30 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
salim
Ziyaretçi
salim

Bol sanslar izmir cazip duruyor

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim program cazip zevkli koşular olacak. Bol şanslar dilerim

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Ayak 6,8,9,5,7
2. Ayak 10,6,5,1,7
3. Ayak 3,5,2
4. Ayak 1 CAN DADAŠ BANKOM
5. Ayak Sürpriz Bekliyorum HEPSI
6. Ayak 1 INNOVATION BANKOM

Galopiyer
Üye
Galopiyer

GÜZEL İZMİR’DEN SELAM OLSUN
Hipodromlarımızda kış sezonu bitmek üzere, bu yıl zevk veren bir bültenle karşılaşmasam da bu hafta sonu kaliteli atları sahalarda görmek zevkli bir yarış günü olacağının belirtisidir. Yaz sezonunu heyecanla bekliyoruz. Sınıf atlarımızın rekabetini ve kalabalık kayıtlı bültenleri özledik.
Güzel İzmir için tahminlerimi sizlerle paylaşmak istedim.
1. AYAK: koşunun H17 olması ve kilo dengesizliği şansları eşitlemiş. Benim tahminime göre son performansını çok beğendiğim 8 (KIRCAALİ) risk severlere ideal seçim olur. Rakip olarak 3 safkan önerebilirim. 6 (GALYALILAR), 7 (BABA MERDAN) ve 5 (SKY HERO)
2. AYAK: dört yaşlı arap tayları Maiden koşu oldukça zor tahmin edebilmek sadece şans olur. KAPATALIM.
3. AYAK: Kalitesini kanıtlamış ve buradaki rakipleri daha önce geçerek kazanmış 1 (ÇALTEPE) arasına rağmen kazanabilir. Rakip düşünenler 3(MENDUHAĞA) ve 4(MEZİTHABER) ekleyebilirler.
4. AYAK: geçen yıl bu koşuyu güçlü rakipleri MORE THAN A GAME, COOGER VE DOMBRA önünde kazanan 1 numaralı (CANDADAŞ) kazanır.
5. AYAK: Kupalı bir koşu ve oldukça güçlü safkanlar bir arada ben önceliği M. Çiçek’le koşacak olan (8)URLA KARASI’ na veriyorum. Rakip olarak 3 safkan öneririm. Burayı hedef yapan 1(ANGEL OF DEATH), mesafeye uyum sağlarsa (4) LEAD SOLDIER ve kupa hak eden 2 (GRAY TAIL) yeterlidir.
6. AYAK: son koşusunda bu rakiplerini adeta yok sayan 3 (SAFNUR ) yine kazanır.
Herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Bir kac ayak zaten belli..diger ayaklar patlamazsa yine mislilik gözüküyor.

76832
Julide ve saribeyza
Mehduhaga
Can dadas
Urla karasi grey tail lead soldier
İnnavation

10 misli 21 tl..

roman çocuğu
Ziyaretçi
roman çocuğu

adana yorumlarınız varmı

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

İzmir
2-6-3-5
7-10
3
1-4
7-1-4-8
1-4-3-6

bol şanslar

Derince
Ziyaretçi
Derince

Yavuz senin kupon guzel ancak gray tail bu kadar atla yazmamak olmaz ekle derim.bu at sinif atlayacak gibi gözüküyor dikkat.

salim
Ziyaretçi
salim

Izmir altili
6.galyalilar
1.5.6.7.10.11
1.2.3.4.5
1.3.4
1.angel of death
3.safnur
Herkese bol sans

Ercan
Ziyaretçi
Ercan

İzmir altılı tahminim : 5 / 5 / 3 / H / H / 4-1-3-2

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Senin Gibi Ben de Son Ayaktan Yattim YAVUZHAN