Ana Sayfa / Tahminler / 24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel bir İstanbul programı Pistin durumuna bakacak olursak güzel bir ikramiye çıkmasını temenni ediyorum. Herkeze Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait handikap mücadele de verdiği ara sonrası dinçlik yarışı gelmesini beklediğim çalışmaları etkili gözüken 4 MAVİŞ ilk isim olup, Yeni sahiplerinin ilk denemesinde farklı bir koşu yapmasını beklediğim hazırlık aşamaları ve grup uygun olan 3 İNCİ BONCUK, Kocaeli pistinde ki üst üste kazandığı iki yarış ardından etkisiz gözükmüş olsada bugün İstanbul pistindeki ilk sınavında oldukça güzel işlerle bu koşuya hazırlanan 2 OHETİKA, Koştuğu Kv Gr yarışlarından sonra bugün kendine denk rakipler arasında koşunun etkili isimlerinden 1 FLASHDANCE, Kocaeli pistindeki son üç koşusunda oldukça etkili gözüken bugün rakiplerini avlayabilecek hazırlıklara sahip 5 QUEEN LEONESSA, Son olarak henüz maiden olmasına rağmen koştuğu koşularla tecrübe kazanan bugün ki hazırlıkları oldukça yeterli gördüğüm 9 OKYPETA sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Zorlu geçmeye aday bir koşu Ön planda gözüken ve koşunun mutlak favori konumunda ki 2 HARD GOLD sevdiği mesafede çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yapabilir. Karışık gelen bu koşuda ben önde ismin yanına şans verdiğim isimler ; ara sonrası koşacak olan ve hazırlıkları oldukça etkili dinçlik yarışı yapması durumunda favori konumunda ki ismin ardından ikinciliğinin bugün ki rövanşını alabilecek 10 SIERRA MAESTRA , Verdiği aranın ardından bir kez koşu gören ve bugün çok daha etkili koşmasını beklediğim 8 LİFETIME, yine ara sonrası dinçlik yarışı gelebilecek hazırlıklara sahip 6 CEP DURAK bu zorlu mücadelede şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 4 Yaşlı arapların Handikap mücadelesi günün sürprizine müsait olabilecek bir koşu, kalitesine çok inandığım ve bugün ki rakiplerine göre yapmış olduğu idman görüntüsü verdiği aranın ardından koştuğu koşularla bugün çok hazır gireceği bu koşuda koşunun sürprizine imza atabilecek kalite isim 6 BODRUM KALESİ koşuda ilk şans verdiğim isim olup ; bu grupta favori konumda gördüğüm ismin eksik ve yetersiz kalması durumunda birbirlerine yakın güçteki isimler ; 1 MAVRA , 2 SİNANLI , 3 ÖZPAR  koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Vermiş olduğu kısa aranın ardından çıktığı maiden mücadele de güzel bir birincilik elde eden bugün ki hazırlıklarına baktığımda formunun üzerine koyduğunu düşündüğüm uzayan mesafede koşuya ağırlığını koymasını beklediğim koşu içerisinde bir aksilik yaşadığı taktirde koşuyu kazanmasını beklediğim 2 MAKAMBO günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Maiden mücadele kendi fikrimce en beceriksiz tayların bir araya geldiği bir mücadele çok fazla ayrıntıya girmeden tuttuğum isimleri sıralamasıyla yazmak istiyorum ; 10 RENGİNİM , 1 ABERAT, 2 BATURKAYA, 4 GAMSIZKAYA, 7 TORERO

6.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların Handikap mücadelesinde ilk şansı son İzmir pistindeki yarışını görmezden geldiğim 2 GÜNGÖR AĞA'ya veriyorum. Aradan sonra koştuğu yarışlarla forma girdiğini yapmış olduğu idman görüntüsüyle göz önüne seren bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek 11 OĞLUM BARAN,  ne zaman nasıl koşacağını tam olarak kestiremediğimiz bu tip gruplarda sürpriz yapmasını beceren 10 ERAYHAN, bu mesafede pistteki en iyi dereceyi elinde bulunduran 8 ASLANPARÇASI, ara sonrası gördüğü ilk yarışta dahi etkili bir performans sağlayan 5 AKSAKAL koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL AT YARIŞI ŞABLONUM

1.AYAK : 4,3,2,1,5,9

2.AYAK : 2,10,8,6

3.AYAK : 6,1,2,3

4.AYAK : 2

5.AYAK : 10,1,2,4,7

6.AYAK : 2,11,10,8,5

TUTAR : 144 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Eren
Ziyaretçi
Eren

1.ayk 4,5
2.ayk 2,4,11
3. Ayk 7,3
4.ayk 1,2
5.ayk 1,2,7
6.ayk 5,13
Beyler çıkmazsa at yarışını bırakıcam

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...