24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

24 Ocak 2018 Çarşamba İSTANBUL tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK: Yaklaşık 3 aylık bir aradan sonra yeniden pistlere dönen ve İstanbul'da Furkan YÜKSEL'e alışık stiliyle bildiğimiz MAVİŞ ile Kocaeli Kum pistindeki başarılı yarışlarından bildiğimiz QUEEEN LEONESSA baş tercihlerim olup, Ayhan KURŞUN idaresinde ilk, 17 Ocak tarihli son koşusu olan İSTANBUL 1300 KUM koşusunda tabelanın 4.sırasında yer bulan ve sonraki yarışları için umut veren SERAPHIC de ıskalanmamalıdır.

2.AYAK: Eli kulağında olan WILD OF WESTPORT ile yaklaşık 3 ay sonra katıldığı son koşu olan 10 Ocak tarihli İSTANBUL 1200 KUM koşusunda tabela dışında 5.lik elde etmesine rağmen grubun kalitesini göz önünde bulundurduğumuzda sonraki koşu için umut veren HARD GOLD başta olmak üzere, YAĞMURUN FISILTISI da ihmal edilmeyenler listesinde yerini almalıdır.

3.AYAK: Uzun zaman sonra katıldığı 3 Ocak tarihli İSTANBUL 1400 KUM koşusunda Akın SÖZEN idaresinde kalite isimlerin gerisinde tabelayı tamamlayan ÖZPAR'ı bu defa Sadettin BOYRAZ idaresinde daha alışık ve daha farklı bir tarzda izleyeceğimiz kanaatindeyim. Ayrıca bu ismin bu koşuda elde ettiği 1.33.96 bitiriş süresi grubunun en iyisidir. 10 Ocak tarihli koşuda kalite isim SANAY'ın az farkla gerisinde 2.lik elde eden Burak AVERBAK idaresindeki BABAURAL yeniden Burak AVERBAK idaresinde ÖZPAR'a rakip olacaktır.

4.AYAK: Yarış yaşamının ilk kısa mesafe KUM koşusunda 1.19.53 ile liderliği kimseye kaptırmayan MAKAMBO'ya bu defa başka bir gözle bakıyorum. GIOVINEZZA ile PIERRO da sonraki ihtimallerde değerlendirilmelidir.

5.AYAK: 19 Ocak tarihli ADANA 1700 KUM koşusunda grubundaki rakiplerin önünde elde ettiği 2.liği çok beğendiğim ABERAT bankomdur.

6.AYAK: 3 ay aradan sonra hem de uzun mesafede katıldığı ilk KUM koşusunda ŞAHİNTER gibi kaliteli bir atla boy ölçüşemese de, elde ettiği 3.lükle performansını çok beğendiğimö AKSAKAL bu koşuda bankomdur.

1.AYAK: 4 – 5 – 7 (Maviş – Queen Leonessa – Seraphic)
2.AYAK: 2 – 4 – 11 (Hard Gold – Yağmurun Fısıltısı – Wild Of Westport)
3.AYAK: 3 – 7 (Özpar – Babaural)
4.AYAK: 2 – 3 – 4 (Makambo – Giovinezza – Pierro)
5.AYAK: 1 (Aberat)
6.AYAK: 5 (Aksakal)

TUTAR: 3.24 TL

Yazar: ETC

ETC
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar