24 NİSAN 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNİ SÜRPRİZ BANKO (RAMAZAN YILMAZ)

KING POWER; Son koşusunda oldukça güzel bir performans sergileyip maidenden çıkmadan Şartlı-3 koşuyu rahat kazanan safkan nihayetinde kalitesini ortaya koymuştu. Bugünde uygun sayılabilecek rakiplerinin yanında yeniden kazanabilir.

MARMARAY; Bir süredir takibimde olan MARMARAY son koşusunda oldukça sert grupta start almasına ve mesafenin uzun olmasına rağmen bana göre güzel performans sergiledi. Bugünse hem kısalan mesafede hemde hafifleten sikletiyle starttan alacağı liderliği fotoya taşıyacaktır.

CANKARDEŞLER; Kalitesi tartışmasız olan CANKARDEŞLER son kosusunda stili dışında koşmasına rağmen fotoya uzanan isim olmuştu. Bugün rakiplerine baktığımda önceki koşusuna göre asli stilinde güzel bir birinciliğe daha uzanacağına inanıyorum.

MIDNIGHT HIGH; Grubun ithal isimlerinden olan safkan mensubu olduğu eküriye göre potansiyeli yüksek olacağını aşikar. Bilindik bir isimle yani DEHERE ile kan bağı olan safkan ilk startında maidene veda edebilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise ilk startında güzel bir üçüncülük elde edip bir süredir bu koşu içinde etkili bir şekilde hazırlanan LAMAZİ GOGO MİNDA olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 6.1.5.2.4
2.AYAK : 8
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 2
6.AYAK : 11.10.2.17.15.16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Ramazan

can911

Bol şans kardeşim, gönlüne göre…

ERTANBEY

Vay be bir önceki koşusunda tak vermiştim admin hariç kimse desteklememisti :)

admin

Ben onu unuttum bang bang sayıklıyorum :) Tebrikler

ERTANBEY

:)

Mine

Biz bugün verdikte ne oldu

admin

Biraz daha yüksek sesle söyleseydiniz, eminim faydalananlar olurdu.

Mine

Sizden gelenler kısmına yazmıştım her yazarın yorumunun altına yazmam lazımdı?

admin

Yaptığınız yorum “Son ayak 1 neden yok”. Bu yorumdan kimse bir şey anlamadığı için yüksek ses tabirini kullandım. Daha açıklayıcı olabilirdiniz.

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x