Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 24 NİSAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
bursa altili tahminleri

24 NİSAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

SİZDEN GELENLER bölümünü tekrar aktif ediyoruz arkadaşlar. Yarış yazarı gibi yorum yazan arkadaşların seçtiklerimizi seçmece olarak bu sayfaya ekliyoruz.

TAKİPÇİMİZ ETC BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

24 Nisan 2017 Bursa tahminlerim ve yorumlarımla huzurunuzdayım dostlarım.

1.Ayak: Epey zor ve zevkli geçeceğini düşündüğüm bir yarış gününün ilk ayağında, katıldığı son koşuda starttan geç çıkış yapmasına rağmen GOLD FOOT ve ONTUĞ gibi kalite atlarla girdiği rekabetten az farkla 3.lükle ayrılan SELLY, yine denk sıklette, (eküri avantajına da dikkat ederek) bu defa koşunun kazanmaya en yakın adaylarından biri durumundadır. CAMPS BAY’ın bu koşusu kısa mesafe ama Bursadaki uzun mesafe koşularını dikkate alacak olursak, 2017 Ocak ve Şubat aylarında katıldığı 1800 metre Bursa koşularında ZÜLFO KİRVE, WOW SO COOL, KUPALIM. ONTUĞ ve BİRBEYHAN gibi atlarla çekişmelerinde 1.likleri ve 2.likleri bulunan bu atın bu defa uygun kiloda kısa mesafede rahat yarış çıkaracağını ve etkili jokeyiyle tabelayı zorlayacağını düşünüyorum. Gelelim HARMANDALI’na… 22 Mart 2017 tarihli Bursa koşusunda grubunun en ağır kilosunda performans gösteren HARMANDALI 60 kiloda liderliği neredeyse kıl payı kaçırdı ve 3.lükle yetindi. Bu defa grubunun en hafif sıkletlerinden biriyle koşuya katılacak olan HARMANDALI’nı dış kulvar avantajı ve ağır kiloda elde ettiği dereceyi gözönüne alarak ifade etmeliyim ki, gözle görünür bir şekilde bu 2 atın sıkı rakibi olacaktır. Ve KING POWER, önceki koşularına nazaran her koşusu bir öncekine oranla iyi durumunda olan ve son koşusundan uzun mesafede liderlikle ayrılan KING POWER da ismini zikrettiğim 3 atla birlikte tabelada kendine yer arayacaktır. GOLIATH da bu koşuda boşluk bulması durumunda (önceki yarışlarının benzeri bir performans göstermesi durumunda) etkili jokeyi ve hafif kilo avantajıyla oldukça kritik bir performans sergileyecektir. Dikkatinizi çekerim. Bu nedenle bu koşuda bu 5 atı birbirinden ayıramıyor ve aşağıda numaralarını sırayla tercihlediğimi belirtmek istiyorum.

2.Ayak: RED ANGEL hakkında çok fazla detaya inmeye gerek duymuyorum. Zaten son 3 koşusunda gösterdiği performansı ve bu manada içinde olduğu zirve rekabetinde ortaya koyduğu kalitesini zaten onaylıyorsunuz. Fakat daha da dikkat çekici bir detayı sizle paylaşmak istiyorum. Uzun süredir kritik bitirişleriyle tabelada kendine yer arayan YILDIRIMŞAH şayet starttan çıkışını zamanında yapabilirse bu defa etkili jokeyiyle liderliğe hükmedebilmesi açısından önünde hiç bir engel görmüyor, RED ANGEL’a rakip olarak öneriyorum.

3.Ayak: Yakın zamanda grubunun en iyi derecesini elinde bulunduran ve 3 Nisan 2017 tarihli koşusunda KOBAT’a liderliği kaptırmasına rağmen etkili bir bitiriş ortaya koyan KÖSTEBEK, daha hafif kiloda yarışseverlerin beğenisini toplamaya hazır kıvamdadır.Bankomdur.

4.Ayak: KARA ŞİMŞEK’in gerek sıkleti gerekse performansı açısından diğer atlara oranla daha iyi bir niteliğinin bulunduğunu düşünüyor, Kocaeli ve Bursa da son 2 koşusunda elde ettiği tatminkar dereceleri buna örnek göstermek istiyorum. (Bursa daki son koşusunda starttan 6 boy geç çıkmasına rağmen, üstelik ağır kiloda WIN EVERY DAY gibi kalite bir atın az farkla gerisinde kalmış ama buna rağmen bu performansıyla dikkatleri üzerinde toplamıştı)

5.Ayak: İşte bir başka zor ama zevkli koşulardan biri daha… Mesafe ayırt etmeksizin oldukça kalite rakipler arasında S.KAYA ile elde ettiği 1.likleri aşikar durumda olan CANKARDEŞLER ve jokeyi KARATAŞ’a alışık tarzda mükemmel yarışlar gösteren, yine mesafe ayırt etmeden kaliteli gruplardan üstünlükle ayrılan YILMABAŞAR’ın arasında geçeceğini düşündüğüm 1.lik mücadelesine dikkat çekmek isterim.

6.Ayak: Son kısa mesafe koşularında tabelada mühim sonuçlar alan ve bu defa eküri avantajıyla daha tecrübeli bir yarış çıkaacağını öngördüğüm BANG BANG, D.AYDOĞAN ile katıldığı son kısa mesafe koşusunda 1.liği kıl payı kaçıran ama bu defa uygun sıklette yine D.AYDOĞAN ile daha dikkatli bir yarış sergileyeceğini düşündüğüm KALINKA, kısa mesafede en dış kulvardan çıkma avantajını elinde bulunduran ve diğerlerine oranla daha tempolu bir yarış çıkaracağını öngördüğüm KESTANE (önceki yarışlarında verdiği tabela mücadelelerine değinmeli), İlk startında elde ettiği tatminkar bir 3.lük elde eden hatta bu 3.lüğe oranla grubunun en iyi bitiriş sürelerinden birini elde eden LAMAZİ GOGO MİNDA (Bu koşuda bilhassa bu atın performansına dikkat etmenizi isterim) arasında epey zevkli bir bitiriş mücadelesi izleyeceğimizi düşünüyorum.

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 6
2.AYAK: 1 – 3
3.AYAK: 4
4.AYAK: 3
5.AYAK: 2 – 5
6.AYAK: 2 – 6 – 8 -10

TUTAR: 4.80 TL

Bol şanslar diliyorum… Tercihlerinizle mutlu sonlar diliyorum…

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

44 yorum

 1. Bol şanslar ETC

  • can911

   Bol şanslar ETC, aynı teki bekliyoruz, umarım yanıltmaz ve yanılmayız

  • ETC

   Yine olmadı dostum..
   Bu sefer de şansım yaver gitmedi, daha 4.ayaktan 3 fire verdim.
   Bakma çoğu tahminimde de 5 te kalmasıyla bilinirim ama niye bu defa böyle olduğuna inanın ben de anlam veremedim.
   Esasında ben bunu düşük bütçeli tahminlerimle ilişkilendiriyorum ama işte daha ilerisine gidemem, sonuçta işin parasal boyutu da var ve burda tahminimle yönlendirdiğim yarışseverleri bu defa yüksek bütçeli tahminlerde hayal kırıklığına uğratırsam çok üzülürüm.
   yarınki koşuları da hazırladım ama bir daha baştanaşağı gözden geçireceğim.

 2. ETC

  Admin dostum…
  Ricam ile ilgili gösterdiğin özveri ve anlayış için çok teşekkür ederim.
  Bu konuda hakkını helal et…

  • Site içinde iyi, erkenden hareket oluyor. Biz de teşekkür ederiz.

  • ETC

   Burada sadece okuyucu olarak bulunan dostlarımızı da her manada olumlu yorum ve tahminleriyle buraya bekliyoruz. Özellikle bunun için ben de site içinde elimden gelen gayreti samimiyetle göstereceğim. Haydi dostlar, yarınki koşular için sıvayalım kolları…

 3. selamlar , bol şanslar , ben daha yeni başladım son ayak yeni bitti , daha son ayakta çok fena bir at buldum gelirsede gelmezsede canım sağolsun ama ben tek atıcam bu atı rakiplerinide 5 lime yazarım ama gelirse en az 20 ganyan okur : )

 4. biraz merak iyidir :) sanırım kimse yazmaz bu atı zaten

 5. seni kıracağıma kafamı kırarım ADMİN im
  BURSA SON AYAK : 7 KARAIŞIK ( bankom ) 14……8.5.15.10.17 rakipleri : )

  • ETC

   bol şans dilerim GÖÇMEN dostum. bu defa daha iddialı bir hava yakaladım sende, haydi bakalım rast gelsin…

  • Sağol paylaşım için. Baktım da ışık göremedim. BANG BANG tutuyorum orada. Sırtına alır gelir bu grubu. Çok at yazarsan ekle derim.

 6. BANG BANG mı ilk 4 e girerse 1 hafta mola veririrm : )

 7. HOCAM sın, şaka bir yana KARAIŞIK sız kupon yapma derim tabi çok at yazacaksan

  • Bang Bang tek atmazsam mutlaka eklerim. Geçen son ayakta yaptığını unutmadık hala

 8. vallahi hocam ne diyeyim ama inanki BANG BANG bence ilk 4 e girmez ; yinede yanıltmak istemem sizi ama sizi kırmıycam şablonuma yazıcam : )

 9. EDGARDO /// CANKARDEŞLER ( bunlarda bankolarım

 10. bu 3. ayakta ne diyorsuz , amma sakat ayak ama buradada enteresan bir bomba yakaladım 5 KARA ALTIN : ) bu ne ya KARA lardan gidiyoruz :) 5 KARA ALTIN ….3.2.1.7 ETC , senin at bende hiç çıkmadı : ) var bende buğün bir tuhaflık : )

  • ETC

   Bursa tahminlerimde mi diyorsun?
   Galiba benim tahminlerimde bir sıradışılık var :))
   Bakalım bugün tercihleyeceğimiz atların uğurunu görecek miyiz?

 11. Teşekkürler ETC.

  • ETC

   Ben teşekkür ederim dostum.
   İnşallah tahminlerim ve yorumlarımla fayda sağlayabiliyorumdur

 12. BURSA ALTILIM
  *********************
  9 ŞAHDAMAR …. 3.4.5.1.2 ( sakat ayak )
  6 SCHOOL DANCER …. 1.3
  5 KARA ALTIN …. 3.2.1.7
  2 EDGARDO ( bankom )
  2 CANKARDEŞLER ( bankom )
  7 KARA IŞIK ….. 14 …. 8.5.15.10.17.2 BANG BANG : )
  bol şanslar , hayırlı geceler …..

 13. Göçmen tahminlerin başka bir siteyle aynı kopyamı çekiyorsun anlamadım. Özellikle kara altın ve kara ışık :)

 14. Göçmen tahminlerin ve süprizlerin başka bir siteyle ne kadar alakalı başka siteden kopya mı yapıyorsun:)

  • Selam, site sizin miydi?

  • Admin slm niyetim arkadaşı uyarmaktı aslında, burada verdiğiniz emeği başka sitelerden çalarak sizleri takip edenleri yanıltmasınlar. Farkındaysan resmî attığım sitenin adını kestim. Hayırlı akşamlar.

  • Teşekkürler uyarı için

 15. Bol şanslar. Herzamanki gibi yazdığımız ganyan olsun :)

  6// 2-1
  7-1-6-2-3
  7-4-2
  2-3
  2 TEK
  15-5-11-8-10-2-9

  KING POWER: Maidendan Şartlı3 yarışla 2000 mesafede, kendisine göre gayet tatminkar bir dereceyle çıkan bu tay için, aklımdaki tek soru işaretinin uzuna daha yatkın olduğunu düşünmem ve yarışın kısa sayılacak bir mesafede olmasıdır. Eğerki mesafe konusunda bir sıkıntı yaşamaması durumunda burdaki rakiplerini rahat geçmesini bekliyorum. Alternatif bankomdur..
  ARCHMAN: Son yarışında çok dillenen, o gün için beklenen yarışını sergileyemeyen ve tabelaya yakın tatminkar bir 6.lık alan safkanın, çalışmalarında formunu daha ileri götürdüğü görülmekte. Yarın AGF tablosunda geri planda kalmasını beklediğim safkanı, benim gibi sürprizseverlere ısrarla tavsiyem ve ilk atımdır..
  BURCUNUR: Galoplarında çoook istekli görülen, çalışmalarında sergilediği dereceleri yarışına yansıtması durumunda, burdaki rakiplerini yanına yaklaştırmaması gereken AGF tablosunun yine son sıralarında yer almasını beklediğim safkan ilk tercihimdir. Çok at yazanlar ıskalamasın..
  CANKARDEŞLER: Şampiyon için fazla söze gerek yok. Bu mesafede, bu pistte geçileceğini düşünmediğim safkan BANKOMDUR.. Yeterki Selim Kaya şov yapmak için yarışı vermesin :) Büyük rakibi gösterilen Yılmabaşarın, kendisine göre kısa olan bu mesafede neden ŞAMPİYONUN olduğu koşuya deklare olduğunuda kendime sormadan edemiyorum açıkçası..
  Bol şanslarınız olsun..

 16. Teşekkürler admin. Şans hepimizden yana olsun inşallah

 17. Arkadaşlar başka sitelerden yorumları kendiniz gibi yapıştırıyorsunuz. Bu diğer sitenin emeklerini harcamaktır. Ayrıca oradaki atları oynayıp kuponları paylaşsam arasında ne fark olacak gibi argümanlarla da boşuna gelmeyin. Tekrarlayanların yorum yazmaları engellenir ve varsa üyelikleri kapatılır. Diğer sitenin tahminlerini beğeniyorsanız lütfen yorumlarınızı da oraya yazın.

  • ETC

   Arkadaşlar, şayet yukarıda bahsedildiği şekliyle bir durum söz konusuysa, yani başka siteler üzerinden alıntılanıp, o siteye ait yorumlar burada kendinize ait yorumlar gibi gösterilerek paylaşılıyorsa böyle bir zahmet içine boşuna girilmesin.

   Benim inanmak istediğim, bu sitede yorum yapan arkadaşların neredeyse tamamının yorum ve tahminlerini kendi emek ve gayretleriyle oluşturduğu ve yarışseverlerin ilgisine sunduğu gerçeği.
   Yani bu gerçeğin böyle olduğuna inanmak istiyorum.

   Aksine tavır ve davranışta bulunuluyorsa eğer, bu davranış bu sitede yayında ve sitenin üretiminde emeği olan dostlarımızın ve burda yorumlarını üreten yarışseverlerin emeğini hiçe saymaktır. Yukarıdaki iddiaların bu minvalde gerçekliğini bilemem lakin ricamdır, olumlu ya da olumsuz yorum ve tahminleriniz olsun ama lütfen kendinize şahsınıza ait bir niteliği olsun…

 18. Yazdıklarına aynen katılıyorum, bu at yarışı bağzı arkadaşlarda hastalıktır. İnternetteki büyün siteleri takip ederler ordan bir at burdan bir at yazıp altılısı yakalayacaklarını sanırlar! Bende bir zamanlar Yen’i başladığımda aynısını yapıyordum kendimden biliyorum. Ama esas olan yarışları seyretmek takip atınızın hangi yarışta geleceğini bilmek kısa mesafemi uzun mesafemi çim – kum hangisinde iyi koşar orjin vs.vs. Tabiki yorumlarda önemli ama kendi fikrini yaz arkadaş başkasından kopyalayıp buralarda maval okuma geçenki sefire sultan da da aynısını yaptı hafi dedim yazmayayım ama bu akşam dayanamadım.

 19. 4-6-1-2////8///4-8/6-7-3///2-3-4-5///16 bol şanslar…

 20. Son ayak 1 neden yok

 21. ASUNAZ , 1400 mesafede etkili olacağını düşünmüyorum 16 TENCENTSADENCE nin orjini ve normal kumda koşacak oluşu risk alıp tek atmak için benim için yeterli :) ya tek atacaktım yada çok at yazıp geçmeliydim

 22. hakancavusoglu061

  1.ayak 1 tek

  2.ayak 81234567

  3.ayak 1234567

  4.ayak 1.2.3

  5. ayak 2

  6.ayak 6.8

  bursa bana biraz zor geldi cankardeşlere gelene kadar kupon kalmaz gibi.

  bol şanslar…

 23. Yorumum size değildi genel paylaşım içindi

 24. USTATCI

  1.ayak:H

  2.ayak:1.6.7.8

  3.ayak:1.3.4.2

  4.ayak:3

  5.ayak:2

  6.ayak:H//

 25. Değerlendiren olmuştur umarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir