bursa altili tahminleri can911

24 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Özellikle dün akşam İzmir’de son ayakta yaşanılan binici faciasıyla yazıma başlangıç yapmak istemedim. 3 Numaralı Büyükdüşün binicisi Umut Barlık’dan söz ediyorum. Herkes işini layıkıyla olması gerektiği gibi yapsa bir çok konuda daha sorunsuz ilerleme kaydederiz, kendimi tanıtma yazımda ifade ettiğim gibi iyi yaptığımı düşündüğüm tahmin ve analizlerimle biraz da işin içerisine iyi kullandığımı düşündüğüm Türkçem ile harmanlayarak huzurlarınıza ulaşıyorum. Peki arkadaşım sen o kadar sene eğitimden geçiyorsun, hiç olmadı büyük abilerinden ustalarından bir şeyler muhakkak öğreniyorsun. Arkadakilerle en az 5-6 boy fark yapmışsın, bariyer dibine yapışmışsın kamçı vuruyorsun ki son 300 de sadece teşvikle rahat alabileceğin koşuyu ne diye sol eline almazsın o kamçıyı? Altılıdan bile fazla veren tabela bahisinde değilim ama inşallah ders alır da yarış ve hayvan severleri bir daha üzmezsin. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle Bursa tahminlerime geçiyorum.

1.Ayak: İngilizlerin Handikap mücadelesinde her yarışında aşama kaydederek son yarışını da kazanan 6 (KİNG POWER) önceliğim. Binicisiyle çok daha uyumlu koşan bu koşudaki sürpriz adayım 8 (CHECK OR RAİSE) ve ekürilerden oluşan 7 (ÖMER COPPER) bu ayak için yeterli olacaktır.

2.Ayak: Start alacağı binicisiyle adeta uçan 7 (ARCHMAN) önceliğim. İzmir’e nazaran daha uygun bir grup yakaladığını düşündüğüm 3 (YILDIRIM ŞAH), Adana’da güzel işlere imza atıp kazanmanın moraliyle yarışa çıkacak olan 1 (RED ANGEL) ve daha üst gruplarla mücadele etmekten kendini çok gösteremeyen 8 (MARMARAY) buradaki tercihlerim.

3.Ayak: Dişi Arap taylarının mücadelesinde sıralamam 6 (YEDİİKLİM), 1 (YOLAŞAN), 4 (KÖSTEBEK),2 (ASİ KIRTAY), 3 (ŞANSI BOL) şeklinde.

4.Ayak: Son koşusunda startta yine oyalanmasına rağmen ikincilik çıkaran, bugün de mesafenin uzun olmasının bilinciyle startta oyalansa da 3 (KARA ŞİMŞEK) benim BANKO tercihim olacaktır.

5.Ayak: En son 30 Mart tarihli yazımda da ifade etmiştim. Cankardeşler- Yılmabaşar kapışmasını. Bugün de 5-1 olarak başlıyorlar aralarındaki rekabet, mesafe de aynı iken bence bozulmayacaktır rekabet dengesi. Yine 2 (CANKARDEŞLER) öncelikte. Öncelikte dedim çünkü binicisiyle bütünleşen özellikle bu mesafede çok daha başarılı olabilen 3 (EMBİRHAN)‘ı ve Urfa’da bu ismi geride bırakan 1 (BİLDENHAN)‘ı beraber değerlendireceğim.

6.Ayak: Dengeli bir maiden mücadele olacağa benziyor. Aralardan hiç beklenmedik isimler de çıkıp gelebilir. Bu isimleri yakalamaksa önemli olan idman ve orjin detaylarıyla sıralamam şöyle olacak. 17 (THE QUEEN RİVER), 10 (LAMAZİ GOGO MİNDA) (bu ismi spiker telaffuz ederken dili dolanmaz inşallah :-) ), 14 (SACRED SPRİNT), 13 (POWERS JOY) ve ekürilerden (BANG BANG)

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-8-7

2.Ayak: 7-3-1-8

3.Ayak: 6-1-4-2-3

4.Ayak: 3

5.Ayak: 2-3-1

6.Ayak: 17-10-14-13-2

Kupon Tutarı: 54,00 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar abi çok güzel görünüyor şablon

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Can abi yazdığın ganyan olsun.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bu arada yazının başlangıcında belirttiğin husular yaşanmasa at yarışı takibi ve oyunlar dahada zevkli hale gelir, böyle durumlar at yarışı severleri oyundan soğutmaktan başka bir işe yaramıyor.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Can Bey benimde için sızladı. Son kırbaç darbesinden sonra at kendisini dışarıya attı garibim :(. Yarışı izlerseniz at kendisini dışarıya atmadan son 15 saniyede 4 veya 5 defa asılıyor safkana. Çok üzücü bir sahneydi içim parçalandı atın kendisini acıdan dışarıya atmasına:(

erkan
Ziyaretçi
erkan

İlk ayakta 6 tek olurmu