24 NİSAN 2015 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda liderlikte ısrar edecek birçok safkan grupta yer almış. Bunlardan AENEAS, AĞA SÜNNETÇİ, DOĞUNUN REİSİ ve ön gruba yakın yürüyen KING OF AGEAN, SASANİBEYİ bu safkanların yüksek tempoda yarışa uydurmaları olağan. Bu safkanların 1.lik mücadelesinde olacağını düşünmüyorum bugün bu şartlarda. Son yarışında bu tip benzer grupta yer alan dış kulvardan sergilediği ataklarla çok rahat kazanacağı yarışı aprantisinin hırssızlığından kaybeden (1) DARK BOY favorimdir. Öncelikli rakibi bu pisti tanıyan sonlarda etkili gelebilecek güce sahip olan (3) GOLD TO GOLD son olarak ise son yarışında kaybettiği yarışı M.ÇİÇEK‘in sayesinde kazanan (6) SUN BURN yazacağım.

2. Ayak Son yarışında çok gereksiz bir bekleme yarışı yapan o gün ki yarışını bence çok rahat kazanacağı yerde 4.lükle tamamlayan sonlarda ki muhteşem sprintiyle adeta kanatlanarak 50metre olsa yarışı çalacak olan bu tür safkanlara çok iyi binmesiyle tanıdığım (10) DİLEKGÜLÜ düzlükte ki etkili ataklarıyla sonuca yakındır. BANKO olarak öneriyorum.

3. Ayak Son yarışında favori olarak önerdiğim lakin o gün yarıştan çıkarılan (3) AYŞIN SULTAN favorimdir. Son yarışlarını çok beğendiğim (2) KÖR BELA, pisti yadırgamazsa çok etkili koşacak olan (10) HIRYUU, son yarışlarını sert gruplarda koşan (6) ORKİNOS ve kalite safkan (4) FİYAKANIN OĞLU yazacağım.

4. Ayak Bu grupta ilk gözüme çarpan kalitesinden uzak görüntüsüyle (9) BAHTIŞAHANE favorim olacaktır. İdman yönünden 2 aydır aralıksız hazırlanan safkanın bugün çok etkili bir yarış sergilemesini bekliyorum. Bu safkanın neler yapabileceğini az çok biliyorum kendisinin bu yarışla yükselişe geçeceğine gönülden inanıyorum. Son yarışlarında çok iyi koşmasına rağmen birtürlü bitişi göremeyen (6) BUZDENİZİ ve son yarışını galop niyetine koşan (2) ADIMNUR.

5. Ayak Karışık bulduğum bu koşuda sıralamam : (6) BEZMİ ALEM, (4) REAL POWER, (10) MISSY FRANKLIN, (11) MY BUG, (1) FEVRONYABAY.

6. Ayak Start probleminin çözüldüğü gördüğüm bu yarış çok farklı bir performans beklediğim (9) DIVINE LOVE favorimdir. Son yarışında diri bir 4.lük elde eden (6) EDGARDO ve piste uyum sağlaması durumunda etkili koşacak olan (3) CAN DRAGON yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1,3,6

2. Ayak : 10 TEK

3. Ayak : 3,2,10,6,4

4. Ayak : 9,6,2

5. Ayak : 6,4,10,11,1

6. Ayak : 9,6,3

ŞABLON TUTARI : 40,50 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
okan
Ziyaretçi
okan

tekimiz oturursa kupon üzerinde gözüküyor ama burası bursa :( emeğinize sağlık bol şans

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Emeğinize sağlık iki sorum olcak 1 bugün hangi program Bursa mı yoksa istanbulm şablonu mu daha severek ve güvendiğiniz atlar var2 ayşin Sultan geçen favorinizdi ve mesafe beyaz bayrak yapacaktı bugün de yapamıycak ne vardı by creed en çok at onun ayığında ilk baktım sizin ya iki at yada tek verirsiniz diye bekledim bu ayak için bi söylerseniz sevinirim tekrar teşekürler emeğinize ve yüreğinize sağlık çok teşekürler ig.

izmitli
Ziyaretçi
izmitli

1.2.4.6.11.12.13

2.3.6.7.10

1.2.3.4.5

6

11

2.3.4.5.6.9

bol şanslar..

izmitli
Ziyaretçi
izmitli

fınal try yi çok tuttuğum için ekürisiyle beraber yazdım içeri atarsa kupon iki misli devam etsin diye ;)

izmitli
Ziyaretçi
izmitli

keşke burda gözat olsada kuponlarımızı gösterebilsek…

murat
Ziyaretçi
murat

Yüregine saglik usta

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Teşekür ederim by creed yazdığın gibi gelsin abicim aynısını yatırıyorum zaten i günler.

Ozan Bogurcu
Ziyaretçi
Ozan Bogurcu

Merhaba By Creed

Kuponunuzda Yer Alan Teki Bende Tek Attım.
Ve bısey Daha Buzdenizi Banko Olabılır mı?

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Senin yaz dini yaptırıyorum abi herkese bol şans tsk abimm

atila
Ziyaretçi
atila

Herkese selam ve saygılar. Bankotahminler ekibine, biz amatör yarışseverler için verdikleri emek ve katkılar için bir kez daha teşekkür ediyorum.
Nacizane bir amatör kupon…
6,13,1
10,3,2
4/5
2,5,6,8,9,10
1,4
2
Herkese bol şanslar…

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Atilla bey.

admin
Yönetici
admin

2-4-7 ///
2-3-7-10 ///
3-8-9-10-11 ///
6 ///
1-3-11 ///
2-5-6 ///

Bol şanslar

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Abicim harikasın iki gündür altılıdan son anda vaz geçip 5 li yapıyorum 10 tek atım geldi emeğine sağlık Bursa’dan 12 iki Ata verdiler 2 ci ayak 3 at 10 numarayı vermediler bende beşli yaptım sana inandım emeğine sağlık.

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Abi yatım ama harikasın kupon böyleydi. 10//2.3.4.5.6.10//2.5.6.9.11//1.4.6.9.11//3.6.9 du :(( ama iyisin teşekür ederim

Talip
Ziyaretçi
Talip

Ozel olmazsa yasınızı sorabilir miyim ?

BileN
Ziyaretçi
BileN

Bu kadınların elinden çektiğimiz ne abi yaa… Fatmasultan yaktı bizi :( 5 te kalırız yine