24 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son defa kendisine şans vereceğim son yarışını dikkate almadığım (7) TAYLANHAN favorimdir. Son yarışlarıyla kendisini ne kadar geliştirdiğini gördüğüm siklet avantajını da elinde bulunduran (10) TUĞKAN, süratli safkan (2) GÖKÇEER , bu tip yarışlarda çok etkili koşan (3) KALAYCI, son olarak ise bomboş kilosuyla (8) UNUTULMAZ öneririm.

2. Ayak Startla birlikte son yarışında çok önemsenmeyen o yarışta beyaz bayrak ayna yarışı yapan CELERITAS öne düşecektir. Lakin bu sefer kendisini yakın takip edecek olan (5) SAVURLU var. Bu safkanın yarış boyunca CELERITAS‘ı kovalamasını bekliyorum. Verdiği aradan da etkilenmesini beklediğim CELERITAS’ın liderliği düzlük dönülür dönülmez SAVURLU’ya vermesini bekliyorum. Liderliği düzlük boyunca korumaya çalışacak olan SAVURLU’nun geriden gelebilecek rakiplerine direnmesini bekliyorum favorimdir. Öncelikli rakibi sonunda sevdiği çim piste kavuşan (7) ADAKARASI dış kulvardan sergileyeceği ataklarıyla liderliğe ortak olacaktır. Ağır çimde daha da farklı koşan (8) ALY GIRL yarın çim pistin ağır olmasını bekliyorum. Son yarışlarını çok beğendiğim (10) HARD BABY son olarak ise son yarışını dikkate almadığım (3) ELEVATO yazacağım.

3. Ayak Günün en zevkli koşulardan olacağı kesin. Süratli isimlerin biraraya geldiği bu koşuda BETİFERİ, GRAND AKARCA, PAN IKONA, PRINCESS FIONA gibi liderlikte ısrarcı safkanlar bulunuyor. Lakin stili gereği bunların içinden BETİFERİ yüksek ihtimalle liderliği vermek istemeyecektir. GRAND AKARCA’nın kendisine pres yapmasını muhtemel buluyorum. Onu geçtim PRINCESS FIONA önlerde yürümezse hiç etkili olabilecek safkan değil, PAN IKONA desem bu safkanda liderlikte ısrarcı olanlardan birtanesi. Bu durumda gerilerden gelebilecek etkili bir safkan aradı gözüm. Bu da son yarışında bariyer dibinden yaptığı etkili sprintiyle yarışı kazanan (4) MADEMOISELLE olacaktır net favorimdir. Bu safkana sadece tek bir rakip yazmak istiyorum o da son yarışında hipodromda takip ettiğim dişi safkan olmasına rağmen erkek görüntüsüyle ileride iyi yerlere gelmesini beklediğim (5) BENGUN olacaktır.

4. Ayak Son yarışlarını çok net bir şekilde kazanan sahiplerinin gerçekten çok iyi gruplar tercihlediğini düşündüğüm. Kendisini önde rahatsız edecek bir safkanın bulunmaması da kendisine ekstra bir avantaj sağlayacak olan (5) KOCAMANTINAZ favorimdir. Tek rakibinin ise son startında çok ciddi rakipleriyle boy ölçüşen (6) MY GRAND BOY olacaktır.

5. Ayak Karışık bulduğum bu ayakta fazla safkana şans vereceğim : (9) YILDIRIMKIZ, (7) ZAL, (6) MERİH, (1) BRAYMIN, (3) AZELHAN, (5) KOÇALİ.

6. Ayak Şuan banko önereceğim safkan benim için ayrı bir yere sahip. Gerek stil olsun gerek o mükemmel görüntüsü olsun bende ki hayranlığı ayrı bir yerde. Henüz yarış hayatının ilk startında çok ciddi fauller ve sıkıştırmalara maruz kalmasına rağmen o gün gerçekten çok net bir şekilde birincilik elde etmiş bende ise pedigrisinin hakkını verdi belirtisi vardı. Bu safkanı henüz daha yarış hayatının ilk startında tek atmıştım ve 4,80 lira ganyanla çok etkili bir şekilde kazanmıştı. Daha sonrasında henüz tam istenilen kıvamda olmamasına rağmen gerçekten kendisine oranla daha hazır daha güçlü rakipleriyle başa baş mücadele etti. Bir safkan her yarışı 1.lik mücadelesinde olacak kadar karakterliyse bu onun ne kadar yüreğinin büyük olduğu anlamına gelir. Safkanın son koştuğu gruplarla bu grubu kıyaslamak istediğimde ise kıyaslama bile yapamıyorum. Bu safkanın gerçekten çok uygun bir grup bulduğuna çalışmalarında da kendini geliştirdiğini düşündüğüm (2) PEPE BANKOMDUR. Yüzümü kara çıkarmayacaktır..

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7,10,2,3,8

2. Ayak : 5,7,8,10,3

3. Ayak : 4,5

4. Ayak : 5,6

5. Ayak : 9,7,6,1,3,5

6. Ayak : 2 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

İSTANBUL AGF TABLOSU 16:35

istanbul-agf-tablosu-16-35

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emin

iyigeceler BY CREED, yazarlık dışında normalde ne iş yapıyorsunuz??

emin

valla helal olsun,hem iş hemde burda bukadar analiz,iyi yetiştiriyorsunuz valla.. tebrik ederim…

emin

:) bol şans.. iyigeceler…

soner

Abi hangi mağazanın sorumlususun Altılıyı bulunca gelelim alışverişe :) günaydın bu arada 5ci ayakda KOÇALİ tek olur abi
Herkeze hayırlı cumalar bol kazançlar

Mustafa mülayim

Son ayakta İhtiyarla ilgili düsüncelrinizi ögrenebilirmiyim bugün 5li yapmayi düsünüyorum 4.kosuda 8 tek 5.kosu1.2.3.4.5.6.7. 6.kosuda 1.2.3.4.5.6.7 7.kosu1.2.3.5.6.7.9 8.kosuda 2.4 mü 2.6 mi karar veremedim yardimci olursan sevirim tesekurler

İsa Büyükçiçek

Bycreed, lütfen Bursa için em
in olduğunuz 2 tane tek verebilir misiniz?

erdal

selam

Başkanbey

Merhabalar dostlar… ByCreed analizlerin i çok başarılı buluyorum.. Bugün son ayaktaki grubun üstünde denilen (2)PEPE ahırlar bölgesinde de kale gözüküyor.. Ayrıca 4.ayaktaki (5)KOCAMANTİNAZ için yanina at sokmadan çıktığı gibi bir nefeste beyaz bayrak ayna yapar diyorlar.. Herkese bol şans..

Mustafa Kemal

güzel irem hakkındaki fikirlerin benim için çok önemli tek atmayı düşünüyorum lütfen cvp

Mustafa Kemal

çok sağolun

karakule

Abi ne bu sanslik bu kadar uzerimizde…….

soner

Sabah 5 ci ayakda (5) KOÇALİ Tek önermişdim umarım bankotahminler.com daki yarış severlere faydası olmuşdur

koray

Bilet Numarası: 726B-0E79-5E9B

1.Ayak : 1,3,7,9,10
2.Ayak : 5,6,7,10
3.Ayak : 7
4.Ayak : 4,5,6
5.Ayak : 1,2,5,6
6.Ayak : 2

Yarış Tarihi 24.04.2015 Hipodrom Adı İstanbul Veliefendi Hipodromu
Oyun Türü Altılı Ganyan Koşu 3
Misli 1 Bahis Sayısı 240
Tutar 14,4 TL

Yiğenlere bundan sonra pepe izlemek yasak :)

soner

ilk ayakda gelen muhtarınoglu kuponlarda olmazsa olmazdı admin öyle bir safkan 2 ci ayakda WILLPOWER safkanın mesafesiydi kuponlarda olması gerekliydi kısmet deilmiş diyelim olacak olacak işallah buğün terslik işde terslikden kasıt tersoydum diyelim kupon yapamadım herşeyde vardır bi hayır ama şunu söylemeliyimki yorumcuların siteye kattığı tad çok ayrı ras gele bakdım siteyede bakış o bakış yorumcuların vede senin emeğine sağlık hayırlı akşamlar

emin

arkadaşlar herşeyi yazarlardan beklemeyelim. siz kendiniz çalışıp şablonnuzu çıkartın,eksik yada fazla gördügünüz yerleri yazarların şablonlarına bakıp biçemlendirin.mesela ben ilk 2 ayakta BY CREED in yazmamasına rağmen muhtarınoğlunu ve willpoweri yazmıştım 3. ayakta 7 numaranın gelmesi benim için süpriz oldu… bu arada BY CREED e nazar degdi galiba :)

25
0
Tahmin paylaş.x
()
x