23 NİSAN 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (Juznivetar)

1.ayak:Dört yukarı ingiliz atlarının handikap mücadelesinde sırasıyla önereceğim safkanlar;1)INSTRUCTION(gecen sezon uzun mesafeli çim yarışları başarılıydı),6)MANTENUTA(son çim pist performansı başarılı ve etkili jokeyiyle),4)TURKISH EMPIRE(usta binicisi ve mesafe-pist yatkınlığıyla),2)GRAND SEA(form düzeyi ve tatminkar çim yarışları ile) ve son olarak da 5)GÜRCÜ KIZI gecen sezonki çim yarışındaki başarısı ile süpriz isim olarak bu ayağı geçiyorum

2.ayak:Kısa mesafe dişilere ait maiden koşuda,aslında sürprizin yaşanabilecği bu ayakda ben son yarışını çok beğendiğim 3)CAŞIN TORUNU ‘nu banko olarak kuponuma yazıcam.

3.ayak:Form düzeyi ve pist-mesafe gözönüne alarak 9)DANCING RIVER bankomdur.

4.ayak:Son yarışında banko önerdiğim 4)TOZAN ve 3)BABA MEVLÜT mücadelesi burun buruna son metrelere kadar uzanacaktır.

5.ayak:Kısa mesafe maiden koşuda sürpriz ihtimalini gözönüne alarak bu ayağı HEPSI diyerek geçmeyi düşünüyorum.

6.ayak:Günün kapanış ayağında büyük ihtimalle 10)KASAP koşunun ağır favorisi olarak çıkacaktır.ben bütçem doğrultusunda çok at yazıcam.sırasıyla 2)ALTIN ADIM,9)TOMURCUKHAN,7)SERKANAĞA,6)DURANTAŞ,11)NATUHAY ve eküriler 12)BEYREK.

Altılı Şablonum:
1)1-6-4-2-5
2) 3 Tek
3) 9 Tek
4) 4-3
5)HEPSI
6)10-2-9-7-6-11-12

Kupon tutarı 48 tl dir.

Tüm yarışseverlere bolşans dilerim,Tahminlerim bilgilendirme ve paylaşım amaçlıdır.Tuttuğunuz ve/veya takibinizdeki atları yazıp kuponunuzu oluşturunuz.

Ankara Agf Tablosu 14:45

ankara-agf-tablosu-14-45

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Juznivetar

Avatar
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rıfat

Tahminler mantıklı herkese bol şans!

sevk@

Bu arkadasin tahminleri kuvvetli

seko

Büyüksün başkan. Verdiğin tahminler kazandırmaya devam ediyor.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x