istanbul altili tahminleri

24 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

İstanbul programları gerçekten zevkli oluyor özellikle hafta sonları bir ayrı güzel oluyor benim için hafta içinin yoğunluğundan fırsat bulup çok rahat bakamadığım için hem yarış izleme keyfi hemde daha rahat bir analiz yapma fırsatı bulmanın keyfi bir başka oluyor. Bugün ki yarışlar oldukça zevkli ve seyredilmeye güzel koşulara ev sahipliği yapıyor. Herkeze Bol Şanlar Dilerim..

1.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz taylarının şartlı 1 mücadelesinde ilk dikkatimi çeken isimler 2 CANGUVEN ve 9 TAYYIPHAN isimli taylar oldu cangüven isimli tayın ana kardeşi Taliphan gibi bir şampiyon safkan olunca dikkat çekmemesi mümkün olmadı bugün sahada nasıl bir yarış koşacağını açıkçası merak ediyorum. Bir diğer isim çok süratli yarışlarına sahne olduğumu Fast stars line ile anne kardeşi olan tayyıphan bu iki ismin orjin olarak diğer isimlerden bir adım önde olduğunu düşünüyorum ve ilk şansı bu iki isme yer veriyorum. İç piste yaptığı çalışmasında beyendiğim ve bugün kuponumda yer vermeden geçemeyeceğim 5 GRAND DUKE , orjin bakımından etkili gözüken  ve bugün üzerinde usta pilotla sahaya çıkacak olan 7 PIERRO sıralamasına kuponumda yer veriyorum.

2.AYAK : Son koşusunda usta pilotunu da üstüne alınca agf tablosunda birinci sırayı almasına rağmen istenildiği bir koşu gerçekleştiremeyince yarıştan üçüncü olarak ayrılan bugün kendisini daha iyi tanıyan ve daha etkili koşturduğunu düşündüğüm A.sözen idaresinde piste çıkacak olan ve bu pist mesafeye bakıldığında 1200 metre içersinde 1.20 lik bir koşu performansı gerçekleştiren ismin bugün koşacağı rakiplerinin çok önünde olduğunu görüp kuponum da BANKO olarak yer vereceğim isim 8 SON OĞUL‘un rahat bir birincilik elde etmesini bekliyorum.

3.AYAK : Günün en karışık koşularından birisi olarak gördüğüm TJK koşusunda süpriz bir sonuç gelebilir gözüyle bakıyorum.Yarışın stratejik olarak nasıl şekilleneceğini tam olarak kestiremiyorum ön plana çıkacak isimler arasında son koşularına baktığımda bugün yarışın favori ismi olması muhtemel isim finesse dahi abbas yolcu , behramkale gibi isimlerin önde nasıl bir tempo kuracağını kestirmek zor yarışın biraz daha detayına indiğimizde bu yarışın muhtemel bitiriş derecesi 2,18 içersinde bitecek gibi yarış temposuna göre bu sebeple yarışta ki isimlerin şansının eşit olabileceğini düşünüyorum. Önde yarışı bugün kabul etse bile çok inatçı yapısıyla kolay pes etmeyen ve bu tip yarışlarda etkili koşan 1 ABBAS YOLCU‘ya ilk şansı veriyorum.Yarışı muhtemeldir ki en geride takip edicek olan ve A.sözen idaresinde iyi yarışlar sergilemiş olan önde ki sert tempoyu kendi istediği şekilde değerlendirip düzlük sprinti kuvvetli olabilecek 4 OGLUM BERATIM bir diğer şans verdiğim isim olup, ekürilerin bugün nasıl koşacağı meşhul konum olarak ikiside bekleme yarışı yapıp sprint kabiliyetleri yüksek isimler bugün nasıl bir strateji çizerler kestiremedim ama kuponlarda mutlaka yer almalılar diye düşünüyorum. o yüzden 7 VİCTORY IS OURS, son yarışında şampiyonu geride bırakırken az atlı mücadelede ön planda kendini atıp yarışı beyaz bayrak ayna yapan bekleme yarışlarında da etkili koşan bugün nedense her yarışında çok inanip tek atsam da iyi koşsada S.kayanın gereksiz bir liderlik mücadelesine girerse etkisiz kalma riski olsada 8 FİNESSE, son olarak geçen yıl etkili yarışlara imza atmış olup bu yıl içersinde henüz birincilikle tanışmamış olsa da Ankara pistinde yapmış olduğu çalışmalarında yeteri kadar kondisyonunu geliştirdiğini belli eden ve yarışın süprizine imza atabilecek güçteki 6 TAMBORA‘yıda yazarak bu koşuyu geçiyorum.

4.AYAK : Bir diğer zevkli mücadele orta mesafelerin etkili koşan isimleri bir arada koşuyor bu koşuda rakiplerine göre bir adım daha önde tuttuğum üç isime kuponumda şans veriyorum. Öncelikli şansı Ankarada ki son ikinciliğindeki etkili sprinte göz dolduran ve bugün yapmış olduğu galoplarında formunu koruduğunu gösteren ve sevdiği mesafede koşacak olan 2 İMPULSİVE‘nin koşuda en şanslı isim olarak görsem de, son bursa pistinde kısa mesafeli yarışta koşuyu kazanan kadar etkili koşan ismin bugün istediği mesafede sevdiği pistte Ankarada yaptığı çalışmalarla piste çıkacak olan   6 PERFECT WARRIOR’un arasında bir mücadele olup en az hata yapanın koşuyu kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK : Günün karışık ve yakın safkanların bir araya geldiği bu koşunun muhtemel bitiriş derecesi 1.58 içersinde olacak diye tahmin ediyorum bu sonuçla bakınca koşuda birden fazla ismin şansının eşit olduğunu değerlendirip sıralamam son koşusunu Ankara pistinde kazanırken çok zorlanmadan birincilik elde etmiş olan ve çok daha etkili zorlu rakiplerinin yanında koşular koşmuş olan 2 BRAVE DECİSION‘a veriyorum. Yarış içinde viraj dönüldüğünde etkili sprint atıp başarılı bir görünüm içersinde olan 7 MY BABOŞ , aradan sonra koşarak form tutan ve bu tip mesafelerde her zaman söz sahibi olabilecek 6 OGHUZ, orta mesafeli yarışları daha başarılı gözükse de bitiriş derecesi tahmin ettiğim derecenin içinde biterse şanslı isimlerden biri olacak 8 WİNCHESTER, önde kurduğu temposuyla dahi bu koşuyu lehine çevirebilecek 3 MORTODELA , çok ön planda olmasa da bu grupla kıyaslarsak koşmuş olduğu geçtiğimiz yılki isimlerin çok daha zorlu olduğu ve koşu görüp çalışmalarında hazır hale geldiğinin sinyallerini veren 4 GECE RÜZGARI,  sıralamasına kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : Ön planda tuttuğum dört isim olsada ikramiye bakımından biraz da süprize gitmek adına ekliyeceğim üç isim daha olacak öncelikli şansı koşuyu kazanmasını beklediğim 4 TEMEL REİS ‘ e veriyorum. Yapmış olduğu hazırlıkları ve idman pistindeki derecelerine bakarsak bugün koşuyu kazanmaya en yakın isim gibi gözüksede, hazırlıkları ve koşu istikrarı gözden kaçırılmıycak ve bu tip mesafelerde etkili koşuları sergileyip rakiplerini geride bırakabilecek formdaki 3 SERDEM , son koşusu hayal kırıklığı olsada her zaman bu grupun üstündeki gruplarda da söz sahibi 1 ZARTAR , ne zaman nasıl koşacağını kestiremesem de bu grupta kesinlikle yazılması gereken 2 WEST LİFE öncelikli şanslı isimler olup,  koşunun süprizini aradığım isimler koşularını genelde Ankara da yapmış olsada bugün çıkacağı ilk kum pist deneyimde etkili koşmasını beklediğim ve yaptığı hazırlıklarında dikkat çeken 11 METİN ABİ, yarış hayatına aksaklıklar ve sakatlıklar yüzünden İstanbulda başlayamayıp Kocaeli pistinde daha kısa mesafeli yarışlarında dahi etkili yarışlar koşup bugün idman pistindeki çalışmalarını yarışa yansıtırsa etkili bir yarış ortaya koyacak 12 ÖZÜN ve son olarak aradan sonra koşarak formunu geliştiren ve 2016 yılında güzel yarışlar koşmuş olan bugün kendini unutturup yarışın süpriz isimlerinden olan 13 DİŞİ ASLAN şeklinde kapanışı yapıyor ve bütün yarışsever ardaşlarıma bol şanslar diliyorum tekrardan..

 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 2,9,5,7

2.AYAK : 8

3.AYAK : 1,4,7,8,6

4.AYAK : 2,6

5.AYAK : 2,7,6,8,3,4

6.AYAK : 4,3,2,1,11,12,13

TUTAR : 100,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
06 Cengo 06

Bolşans iyi geceler kardeş

admin

Bol şanslar

Mehmet28

Bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar Yavuzhan

Turgay özdemir

Yavuzhan afşin yakupoğlunun tahminini bire bir yazmış…..
Şimdi aklıma geldi,yavuzmu alıntı yaptı…afşinmi yavuzdan alıntı yaptı…
Yoksa tesadüfmüş…

Turgay özdemir

Özür diliyorum aşin yakupoğlunun değil kral algılıdan Nail in yorumu…..birebir aynı….

admin

Adam 4 saat önce yayınlamış kuponu. Buradan çaldığı apaçık ortada.

Turgay özdemir

Yavuz bey kral altılısı yorum yapıyor işmi Nail senden çaldığıma inanıyorum çünkü sen geniş geniş her ayağı yorumlamışsın

admin

Gece paylaşılan kuponu almış aynısını sabah koymuş. inanç meselesi değil ortada her şey.

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x