Ana Sayfa / Tahminler / 25 EYLÜL 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

25 EYLÜL 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: İkinci altılı zor bir koşuyla başlıyor. Hemen hemen her atın şansının olduğunu düşündüğüm yarışta, (5) BAY JAK süratli rakiplerinin çokluğunu iyi değerlendirebilir. Yanına 4 at daha ekleyerek ilk ayağı geçmeye çalışacağım.

5. KOŞU: Her yarış üstüne koyan ve uzayan mesafe de lehine olan (4) LION MELODY kazanabilir ama ikramiyeyi çok etkileyebilecek bir ayak olduğundan yanına at yazıyorum. İlk yarışını kolay kazanan (9) TOMİRİS ve dikkat çekici orjini ile (8) KIRCAALİ şans verdiğim son isim. Yeterli bulmayanlara Karahindibaya.

6. KOŞU: Ribella önünde yarış kazanmış Delfina'nın oğlu (4) TÜRÜTHAN son yarışında annesinden genler taşıdığını gösterdi. (5) FIBONACCI öne yakın giderse tehlikeli olur ama risk alıp Türüthanı tek bırakıyorum.

7. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinden farklı (1) KIRDENİZ ve AMANKAYA ikilisi ile geçiyorum.

8. KOŞU: Sıkıştırılmadan koştuğu ilk yarışı tatminkar (3) SUPER STEEL, (2) KARA HİSAR ve çime yatkın orjiniyle (7) LUCKY RED şans verdiğim isimler.

9. KOŞU: Form ve performans olarak (3) GÖRKEMLİ rakiplerinden önde görünse de sürpriz çıkabilecek bir ayak. Kuponu çok büyütmemek adına 6 at yazıyorum.

Son ayaktan at kısıp teksiz kupon yapmayı da düşündüm ancak bu oyunda karar kıldım, umarım yanılmam.

ALTILIM
1.AYAK: 5,2,3,4,1
2.AYAK: 4/9,8
3.AYAK: 4
4.AYAK: 1,5
5.AYAK: 3,2,7
6.AYAK: 3,8,12,2,6,5

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki linkten detayları görebilirler.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

06 Cengo 06
Üye
06 Cengo 06

Bolşans mehmet kardeşim yazdığın gibi gelsin. Bursaya baştan sona baktım 1.Altıliyı oynadım ikinciyide senden benden yapıp bir karma yapacam hayırlısî bakalım 🙂 son ayakta 4 zilli niye yok?

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

Herkese bol şanslar Uzun mesafeli çim pist yarışlarındaki performansını beğendiğim WIN FOR ME favorim, küçük ve misli kuponlar için tek olarak öneririm.İdmanlarında etkili gözüken FANCHYHANCHY ve İZMİRŞAHI yazılır.BAY JAK kazanacak kıvama geldi.Bu grup için yeterli performansı ile GÖLCÜKLÜ kazanırdaki diğer isim olacak.Bu safkanların herhangi bir sebepler eksik koşmaları halinde, eski günlerini çayda çıradaki mumlar ile aramasına karşın kalitesi tartışılmaz ÇARÇIRA ve yaşça küçük olmasına karşın son işinde grubun en iyi derecesini çıkartan GRAND EFE ile rahat bir yarış izleyelim. 4/1-7-5-3//9-10 Oldukça zor bir koşu, yarış hayatının ilk koşusunu kazanırken binicisinin uyarılarına heryerde karşılık veren KARAHİNDİBAya her derde deva malum, bugün… Read more »

admin
Yönetici

Türüthan son koşusunda Fibonun içeriden geldiğini görüp yanına gelip zorlanmadan geçiyor.

1-2-4-7-10 //
H //
4 //
1-5-6//
1-2-3-5 //
3 //

06 Cengo 06
Üye
06 Cengo 06

Kaldım son ayağa 6 at bekliyorum hayırlısı bakalım 🙂

Yazar: Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.