25 EYLÜL 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: İkinci altılı zor bir koşuyla başlıyor. Hemen hemen her atın şansının olduğunu düşündüğüm yarışta, (5) BAY JAK süratli rakiplerinin çokluğunu iyi değerlendirebilir. Yanına 4 at daha ekleyerek ilk ayağı geçmeye çalışacağım.

5. KOŞU: Her yarış üstüne koyan ve uzayan mesafe de lehine olan (4) LION MELODY kazanabilir ama ikramiyeyi çok etkileyebilecek bir ayak olduğundan yanına at yazıyorum. İlk yarışını kolay kazanan (9) TOMİRİS ve dikkat çekici orjini ile (8) KIRCAALİ şans verdiğim son isim. Yeterli bulmayanlara Karahindibaya.

6. KOŞU: Ribella önünde yarış kazanmış Delfina’nın oğlu (4) TÜRÜTHAN son yarışında annesinden genler taşıdığını gösterdi. (5) FIBONACCI öne yakın giderse tehlikeli olur ama risk alıp Türüthanı tek bırakıyorum.

7. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinden farklı (1) KIRDENİZ ve AMANKAYA ikilisi ile geçiyorum.

8. KOŞU: Sıkıştırılmadan koştuğu ilk yarışı tatminkar (3) SUPER STEEL, (2) KARA HİSAR ve çime yatkın orjiniyle (7) LUCKY RED şans verdiğim isimler.

9. KOŞU: Form ve performans olarak (3) GÖRKEMLİ rakiplerinden önde görünse de sürpriz çıkabilecek bir ayak. Kuponu çok büyütmemek adına 6 at yazıyorum.

Son ayaktan at kısıp teksiz kupon yapmayı da düşündüm ancak bu oyunda karar kıldım, umarım yanılmam.

ALTILIM
1.AYAK: 5,2,3,4,1
2.AYAK: 4/9,8
3.AYAK: 4
4.AYAK: 1,5
5.AYAK: 3,2,7
6.AYAK: 3,8,12,2,6,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Yazar başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki linkten detayları görebilirler.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

06 Cengo 06

Bolşans mehmet kardeşim yazdığın gibi gelsin. Bursaya baştan sona baktım 1.Altıliyı oynadım ikinciyide senden benden yapıp bir karma yapacam hayırlısî bakalım :) son ayakta 4 zilli niye yok?

binbastar

Herkese bol şanslar

Uzun mesafeli çim pist yarışlarındaki performansını beğendiğim WIN FOR ME favorim, küçük ve misli kuponlar için tek olarak öneririm.İdmanlarında etkili gözüken FANCHYHANCHY ve İZMİRŞAHI yazılır.BAY JAK kazanacak kıvama geldi.Bu grup için yeterli performansı ile GÖLCÜKLÜ kazanırdaki diğer isim olacak.Bu safkanların herhangi bir sebepler eksik koşmaları halinde, eski günlerini çayda çıradaki mumlar ile aramasına karşın kalitesi tartışılmaz ÇARÇIRA ve yaşça küçük olmasına karşın son işinde grubun en iyi derecesini çıkartan GRAND EFE ile rahat bir yarış izleyelim.

4/1-7-5-3//9-10

Oldukça zor bir koşu, yarış hayatının ilk koşusunu kazanırken binicisinin uyarılarına heryerde karşılık veren KARAHİNDİBAya her derde deva malum, bugün de kazanmaya devam ederse ideal olabilecek ganyanı ile bahislere deva olur.Kum pistteki iki yarışının ardından bu kez çim pistte çok daha etkili koşmasını beklediğim KIRCAALİ etkili idmanları ile daha sonra şans verdiğim isim.Yine ilk koşusu başarılı TOMİRİS, bitiriş dereceleri fazlası ile yeterli BURAKŞAH ve LION MELODY kuponlarda bulunması gereken diğer isimler.İzmir ve İstanbul’un ardından şansını Bursa’da deneyen ÇİFTLİK GÜZELİ ve devamlı istikrarlı koşan FLASH DANCE ile burayı da rahatlatalım derim ben.

7-8-9-1-4-2-3

TÜRÜTHAN – FIBONACCI çoğunlukta anayasa olacak. Ancak idmanlarında etkili hazırlanan pekçok isim bulunuyor bu koşuda.Sırası ile KEREMITO,MAD RUSH,GRECKA,NİLOŞ ve WALL PAPERS ve çimde farklı koşabilecek orijini ile PRENSES DERİN yazılır.

4-5//2-3-6-8-10-9

KIRDENİZ yarış karakteri çok yüksek ve kaliteli bir isim.Pist ve mesafe ayırdetmeden çizgi üstü yarışlar koşuyor.Bugün kendisine oldukça güveniyorum.BANKOM

1

KARAHİSAR ve ELEVATED bitiriş dereceleri itibari ile öncelikli isimler.İdmanları etkili GIOVİNEZZA ve SUPER STEEL daha sonra.

2-5//1-3

Ya GÖRKEMLİ tek, ya da çok at rakipleri DESİRE,GAYEMSU, KOBAT, KIZIMİREM,FATMA GELİN, CANCAHİDEM, ZİLLİ, KOLAÇAN,LEYLAŞKA,KARAGÜLÜM,KONUKSEVER,AYANFER.

3//6-8-7-5-11-4-2-10-9-13-15

Ortaya çıkan şablonda bana göre en mantıklı kurgu TÜRÜTHAN-FIBONACCI ve KARAHİSAR-ELEVATED ikililerine güvenerek istikrarsız gördüğüm diğer ayakları karıştırmak yönünde.Bu anlamda ortaya çıkan son şekil,

4-1-7-5-3-9-10
7-8-9-1-4-2-3
4-5
1 KIRDENİZ
2-5
3-6-8-7-5-11-4-2-10-9-13-15

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

admin

Türüthan son koşusunda Fibonun içeriden geldiğini görüp yanına gelip zorlanmadan geçiyor.

1-2-4-7-10 //
H //
4 //
1-5-6//
1-2-3-5 //
3 //

06 Cengo 06

Kaldım son ayağa 6 at bekliyorum hayırlısı bakalım :)

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x