24 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbulda zevkli ve heyecanlı bir programla birlikteyiz. Herbir yarışsevere bol şanslar. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile diyerek;

1.AYAK: İlk defa start alacak tayların Şartlı 1 mücadelesi ile programa başlıyoruz. Neresinden tutarsak tutalım zor bir koşu olabilir ve ilk ayaktan bir sürprizle karşılaşabiliriz. Calışmalarım neticesinde dört isme eşit şans tanıyarak programa başlamak istiyorum. Bünyesinde anneden yarış yaşamı kısa sürmüş olsada kalitesini herkese ispat ederek pistlere veda etmek zorunda kalan Taliphan’ı ve babadan Worl Stage gibi ayağına çok seri ve kaliteli bir isimle kardeş olması, usta ellerde ve taylara göre uzun sayılabilecek galoplarla bu koşuya hazırlanarak tam hedef yapıldığını düşündüğüm 2-CANGUVEN, bu sefer Taliphan’ın oğlu olarak karşımıza çıkan, yine galoplarında etkili dereceler sergileyerek bu koşuya hazırlanan, yine hedef yapıldığı aşikar tay 9-TAYYİPHAN, eğerki üzerindeki jokeyi farklı bir isim olsaydı daha ön sıralardan bile önereceğim isim olan, ancak taylardaki etkinliği alt seviyelerde olan, pişmiş atları ve karakteri oturmuş tayları daha çok seven şampiyon jokeyi ile 7-PİERRO öncelikle kuponlarda bulunması gereken üçlüdür. Ben burada at arayanlar için güzel galopları dikkatime takılan, yarınki bahsettiğim rakiplerinden kalite olarak bir tık altta kalsada Hışman ile güzel bir bombayla altılıyı başlatma ihtimaline karşılık 8-SAKIB ile ilk ayağı geçebileceğimizi umuyorum.

2.AYAK: Yazı yazma hakkımı ilk ayaktan sonuna kadar kullandım sanırım :) burada yine sert gruplardaki koşuları sonrası kilosunun altında ezilmediği takdirde 2-BEYZASULTAN sevdiği kum pistte en şanslı isim olur. Bana göre daha cok sevdiği piste geri dönen, ayağına seri isim 5-MOSKOVA ATEŞI rakibidir. Sprintini yetiştirmesi durumunda grubun mesafedeki en iyi derecelerine sahip ismi (1.20.06) 8-SON OĞUL ve son olarak 3-ÖZPAR yazarak burayı geçiyorum.

3.AYAK: Günün en önemli koşusu olan G1 TJK Koşusunda; önde gitsede, önüne rakip alıp gitsede çok etkili koşabilen, burada yarın için açıkçası önde boş kalacaģını düşündüğüm ve beyaz bayrak ayna yaparak yarışı bitereceğini düşündüğüm 1-ABBAS YOLCU, grubun genç yeteneği, abilerinin arasında kilosununda verdiği avantaj ile 8-FİNESSE ile bitmiş ikili olarak gördüğüm bir yarış olacaktır.

4.AYAK: G2 Marmara Koşusunda; kendi küçük ama yüreği kocaman olan, sevdiği pist ve mesafede 2-IMPULSIVE, kalitesini bütün Türkiye’nin bildiği son koşusuyla tekrar beklenen yarışlarını yapabilecek kıvama geldiģini belli eden 6-PERFECT WARRİOR arasındaki mücadeleye, yine sonlarda yapacağı etkili sprint ile 5-ORADİNARİO‘da katılabilir.

5.AYAK: Ankaradan aynı mesafede çok güzel bir dereceyle (1.55.77) ile kazanarak buraya gelen ve aynı mesafeye tekrar çıkan ve koruduğu formu ile aprantisinin hata yapmaması durumunda 2-BRAVE DECİSİON kazanmaya yakın isimdir. Yine kazandığı son yarışında ćok iyi görünen yine koruduğu formuyla arenaya gelen 1-WRITE TO ELLIE, eli kulağındaki isimler 6-OGHUZ, 7-MY BABOS ve bugün olası bir bombaya karşılık 9-MEMEDİM kuponumda bulunduracağım isimler olacaktır.

6.AYAK: Günün belkide enzor koşusu.. Ben bu zor koşuyu kendime göre kolaya çevirmeye çalıştım. Uzun mesafeleri sevsede bir türlü o etkili sprintini atamayan, koştuğu son çim pist koşularından sonra, bana göre daha iyi olduğu kuma geri dönen 4-TEMEL REİS’in kazanmasını bekliyorum. İllaki tek arayanlar icin Alternatif Bankomdur. Ancak henüz maiden olmasına rağmen bu koşuya cok iyi ve uzun galoplarla hazırlanan ve burada maidendan çıkabilecek kalitede olduğuna inandığım, Kurtel ekürisi tayı 8-FREEDOM FLIGHT ilk ve tek rakibi olacaktır. Ben bu iki isimle geçeceğim.

ALTILIM

2-9-7-8
2-5-8-3
1-8
2-6-5
2-1-6-7-9
4 // 8

Kupon Bedeli: 57.60 TL
BOL SANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Tunc

istanbula altili arkadaslar, degerlendirmek sizee kalmis,oynamasaniz yanarsiniz: 1,2,7,8,9///8///1,7//5///1,2,3,7,8,9///1,2,3,4,5,8,10,11 28.80tl herkese kiyagim olsun..

06 Cengo 06

Çok sağol iyiki varsın da 😊 bu beşli olmuş gibi 😊

06 Cengo 06

Bolşans özgün kardeş😊

yavuzhan41

Bol şanslar

Mehmet28

Bol şanslar

Omar

İzmir tahminleri varmi

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x