Ana Sayfa / Tahminler / 24 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

24 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Koşularının tamamını İstanbul sentetik piste koştu. Maiden dan çıktıktan sonra ilgililerinin oldukça heveslendiği safkan Şartlı-2, şartlı-3, H-14 Derken zorlu gruplarda yer aldı. YILMABAŞAR, ENDEREFE, ULAKÇI, SIRACA ( çok seviyordum maalesef öldü) gibi kaba kumun kralları ile babadan kardeş olan safkanın yapı itibari ilede yüzde 💯 kaba kuma yatkın olduğunu düşünüyorum. Rakiplerinin ve oldukça riskli olduğunun farkındayım. Ancak koşarak burası için yeterli nefes ve kondisyona ulaştığını düşündüğüm (8) numaralı GÜLSİMA çok risklide olsa BANKOM dur.

2.ayak: Sorunlu safkanlar içinde (2) MEGA FORCE ve (5) KING BURAK pırıl pırıl parlıyor. Küçük oyunlar için bu ayak bu iki safkanla riske edilir kanaatindeyim. Eğer söz konusu süpriz aramak ise o kadar çok bildiğim safkan var ki devamı şablonumda olacaktır.

3.ayak: Son iki yarışında da arka grubu ayıran (7) SON SÜRAT için kazanma vakti gelmiş olabilir. İkincilik serisine devam etmez burayı ekarte eder diyen tek olarak deneyebilir. Eğer bu safkandan sekerse oyun hepsine doğru yol alır rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: İstanbul’da Karataş’a da ismi giden safkanı son koşusunda Çiçek oğlan da getiremedi. (4) ALEXANDRAPOLI bu yarışta şanssızlığı kurmak için sahnede olacak. Hedef yaptığı bariz belli olan safkan alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Grubun tecrübe anlamında en iyisi olan (1) ALYAZILI SILA ve (2) MY FREEDOOM sonraki ihtimallerimdir.

5.ayak: Kocaelinde dereceli ve birbirinden güzel yarışlar kazanan (4) GÜLENYÜZ ve gününde olduğu zaman ortalıkta gülenyüz bırakmayacak şekilde güçlü ve kabiliyetli olan (6) YEŞİLMASKE yi ayırımsız yazmaktan yanayım. Çünkü bu yarış sonrası (6) YEŞİLMASKE yi epeyce 1 lira ganyana koşturabiliriz diye düşünüyorum. (2) KUTLUERİNOĞLU sigorta pozisyonunda görünüyor.

6.ayak: (1) CORITIBA ve (2) RED REBEL eşit şans verdiğim isimler olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8 TEK

2.ayak: 2-5-8-4-6-1

3.ayak: 7-1-8-3-5

4.ayak: 4 /// 1-2

5.ayak: 4-6-2

6.ayak: 1-2-10-3-6-7-5-4-9

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-3-7-5-4

2.ayak: 8 tek

3.ayak: 2-5

4.ayak: 7-1-8-3-5

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 4-6-2

7.ayak: 1-2-10-3-9

not: 7 li ganyanın başlangıç ayağı olan koşuyu uyku şartlarından dolayı yanlış yazmışım büyük bir yanlıştan dönüldü düzelttim. Yavuzhan a dikkatinden dolayı teşekkürler. Son ayak (9) nolu safkan oyuna ilave oldu. (18:20)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

26
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar bombacı

yavuzhan41
Üye

Teşekkürler Bombacı ilk ayaktan korkuttun beni Kaba kumcu isimle :)

yavuzhan41
Üye

İstanbul dan iyi geldiğini düşünüyorum yapmış olduğu çalışmaları da güzel zevkli ve çekişmeli olacak son metreleri bana göre tek dezavantajı h.çizik üstünde olması tam bahsettiğin gibi çok öndekilere yakın gidip sonlarda etkilenecek gibi.

binbastar
Üye

bol şanslar bombacı

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

binbastar
Üye

tebrikler bombacı müthiş tek

admin
Yönetici

Bombacı direkten döndüm sayende :)

yavuzhan41
Üye

Bombacı hedef’i 12 den vurmak böyle birşey olsa gerek tebrik ederim bugün İnşaallah 7’li 6’lı senden gelir :)

yavuzhan41
Üye

altılı olsun bizim olsun :)

dragon
Üye

at yarışında klasik kural asla çerçeve bırakma.geçmiş olsun bombacı.bu arada ilk ayak tekin süperdi.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.