Ana Sayfa / Tahminler / 24 AĞUSTOS 2018 CUMA İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

24 AĞUSTOS 2018 CUMA İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

9.Koşulu İstanbul programında bu kez iki programa yüklenmeden daha zorlu olduğunu düşündüğüm İkinci Altılı tercihini yaptım. Takipçilerimize Bol şanslar Dilerim.

1.AYAK : 3 ve Yukarı İngiliz Atlarının Mücadelesiyle start alan İkinci Altılı ganyan'da koşu içerisinde ilk şansı son startını kazanmasını bilen ve her geçen gün üzerine koyarak yarış hayatına devam eden 2 TİJİWARE'ye veriyorum. Bu ismin eksik koşması durumunda yine uzun mesafeli son startından koşudan üçüncülükle ayrılan ve Gökhan Gökçe tercihi ile birlikte son idman görüntüsü çok etkili olan 5 MAGİC BULLET, çok uzun bir aranın ardından bir koşu gören ve kısa bir süre sonra tekrar koşacak olan ve idmanlarında ki son işlerine baktığımda artan bir form grafiği olan 6 FİRE FLAME ve grubun en ağır kilosu olmasına rağmen Ankara pistinde ki son ikinciliğini beğendiğim Ankara idman pistinde ki hazırlıklarında formunu koruduğunu gözlemlediğim 1 EMPİRE SON koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir. 4 GİFTED ilave Edilmiştir.

2.AYAK : 3 Yaşlı Dişi Arap Taylarının Kupalı koşusunda Günün Ganyanı birleşmesi oluşmuş koşu içerisinde baktığımda son startını kazanan ve Halis Karataş ile tekrar sahaya çıkacak olan Mira Mira koşunun favori çıkması en yüksek isimlerden birisi. Günün Ganyanı ikinci ayakta istatistik olarak favori çok az geliyor. Bu sebeple koşu içerisinde ilk iki startını kazanan ve uzayan mesafe de çok daha iyi koşmasını beklediğim bu kez üzerinde Selim Kaya gibi usta bir pilotu alan 5 BALLIKIZ koşu içerisinde ön planda şans verdiğim isim olup, Son startını Kum piste kazanan uzayan mesafede çok daha etkili bir performans sergilemesini beklediğim İstanbul iç pistteki hazırlıklarında azımsanmayacak işler ortaya koyan 3 BEYYAZAR, ve yine İstanbul iç pisteki idmanlarında oldukça etkili işler ortaya koyup kazandığı koşu sonrası istatistik olarak az şans dilimin içerisinde şans vereceğim 4 MİRA MİRA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz taylarının Kupalı koşusunda artık yeterince piştiğini düşündüğüm özellikle 12 Ağustos tarihinde ki İdman hazırlıklarında muntazam idman görüntüsüyle rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm Eküri isimlerden 1 KASALINA'yı günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlere ait mücadele de ilk şansı çim pistte aldığı son ikinciliğinden sonra idman pistinde ki artan formu ve bu tip mesafelerde çok başarılı yarışları bulunan 5 DİRTY GİRL'e veriyorum. Eksik koşması halinde son startı hariç tabela içerisinde bir ve ikinci olarak devamlı koşu koşan ve form tutan son idman görüntüsünde bugünde es geçilmemesi gereken 2 MAKAMBO, Bu kez startla birlikte kaçmasını beklediğim ve Ayhan Kurşun'a teslim edilen kum piste etkili koşuları bulunan 3 KRALSIN ve ara sonrası koştuğu koşularda çok fazla varlık gösterememiş olmasına rağmen kupon için dinamo konumunda olduğunu düşündüğüm 1 BLUE VİCTORY koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarının mücadelesinde ilk şansı Ankara pistinde ki idman görüntüsü ve son iki startında ki form durumuyla üzerinde Uğur Polat gibi seçici bir Jokeyi bulmuşken en iyi şekilde faydalanacağını düşündüğüm 3 HÜNKAROĞLU ilk şans verdiğim isim olup, Eksik koşması halinde koşunun en yüksek Handikap puanı ve form durumu ile koşu içerisinde sonlarda rakiplerini avlayabilecek sert sprintiyle 2 GÖKKALE, vermiş olduğu aranın ardından iki koşu gören ve bu kez çok daha hazır gireceği bu koşuda ters bir yarış gelebilecek 4 AKSAKAL ve koşarak form tutan bu rakipler içerisinde yazılmadan geçilmeyecek bir isim olan 6 BABA ATLI koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesiyle kapanışı yaptığımız İstanbul programında çok ters bir isimle çok yüksek bir ganyan çıkabilir imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasında fayda gördüğüm Maiden mücadelede koşu içerisinde ilk şansı , Son idman görüntüsündeki galopları ve üçüncülüğüyle 8 PAMUK NİNE, ara sonrası koştuğu yarışlarla form tutan bu kez çok farklı bir performans izleyeceğimiz 9 PİN WHELL, ilk start aldığı koşu dahil takip içerisinde olmasını tavsiye ettiğim ve bu kez çok etkili bir yarış ortaya koyabilecek 12 ZÜHAL, İdmanlarında ki uzun işlerinde oldukça etkili işlere imza atan ve bugün ilk kez çim'de denenecek 7 HOPPA, koşu tecrübesi elinde olan idmanlarını sahaya yansıtması halinde Maiden'e veda edebilecek 4 HAWKEYE, Maiden'de bu kadar kalmayı hak etmediğini düşündüğüm 6 GECE MAVİSİ, ilk startı dahil kuponumda yer verdiğim ve idmanlarında oldukça iyi işler sergileyen ismin bugün erken bir Maiden vedası izleyebileceğimiz 1 ALKAN BOY koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.5 MİSTER BARON ilave edilmiştir.

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,5,6,1,4

2.AYAK : 5,3,4

3.AYAK : 1 KASALINA

4.AYAK : 5,3,1

5.AYAK : 3,2,4,6

6.AYAK : 8,9,12,7,4,6,1,5

TUTAR : 100,80 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
At şineği
Ziyaretçi
At şineği

İstanbul birinci altılı
1.2.10.11.5.6
3.2.1
1 tek
4.1.5.2.7.4.9
8.1.4.5.2.3.9
1 tek

At şineği
Ziyaretçi
At şineği

İstanbul ikinci
1.2.4.5.7.9
1.24.5.7.9
1.2
Hepsi
4 tek
4 tek

At şineği
Ziyaretçi
At şineği

TEK’ler oturmadı çok güveniyordum aslında
İstanbul ikinci altılıyı yazarken hata yapmışım
7.2.4.5.1.3.9
5.3.8.1.4.2.9
1.2
3.2.1.5.4.7.8
4 tek ama 1 numarayı inceledim çok kalite gruplarda koşmuş bu grup çok uygun geldi bana sıralamam 4.1
4 cazip tekim

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...