Ana Sayfa / Tahminler / 24 AĞUSTOS 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

24 AĞUSTOS 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli Koşulara sahne olacağımız Bursa programında takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Mücadelesine biraz kalabalık bir giriş yapmayı tercih ediyorum. Koşu içerisinde ilk şansı ilginç bir detay olacak belki fakat kendisiyle start aldığı iki uzun mesafeli yarıştan 1 ve 2'likle ayrılan uyum olarak iyi anlaştıklarını düşündüğüm bomboş kilosuyla bu kez rakiplerini sonlarda ki etkili sprintiyle avlayabilecek 5 BABA DİNO'ya veriyorum. Eksik koşması durumunda form olarak mükemmel bir çıta yakalayan koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 2 FAİTHFUL WOLF ciddi rakip olup, Kısa bir aranın ardından start alacak almasına rağmen idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler çıkaran son uzun mesafeli yarışını beğendiğim 1 ABBASOĞLU, Özellikle idman jokeyliğini de yaparak bu koşuya gelen Bursa pistinde ki görmüş olduğu Kum yarışında ki beşinciliğinden sonra bugün  bu  rakipleri içerisinde çok farklı bir yarış ortaya koyabilecek 3 İSHAKBABA, seri birinciliklerinin ardından son startında ki dördüncülüğünü görmezden geldiğim bu kez uygun sıkletiyle çıkacağı Bursa pistinde ters bir yarış gelebilecek 4 CUPIDS ARROW ve ilk kez çıkacağı uzun pist deneyiminde çok etkili bir yarış beklediğim Bursa idman pistinde ki son işlerinde ki çok rahat gözüken galoplarıyla 7 STAR RUBY  koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 4 ve Yukarı Arap Atlarının mücadelesinde dikkat edeceğimiz ilk husus Günün Ganyanı ve İkinci ayak buluşması kendi istatistik analizime göre favori ismin gelme şansı oldukça düşük ve sürprize oldukça müsait bir koşu olarak nitelendiriyorum. Koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim , son startında ağır kilosuna rağmen kazanmasını bilen ve idmanlarda formunu koruduğunu gösteren 6 HASAN ABİ'ye veriyorum. Eksik koşması durumunda bu tip mesafeli yarışlarda sonlarda çok etkili gelip rakiplerini zaman zaman geride bırakma başarısı gösteren 7 KIZGINÖFKE, Ankara pistinde ki son üçüncülüğünden sonra kıpırdama gösteren ismin bugün Bursa pistinde çok ters bir yarış ortaya koymasını beklediğim 10 SİNGAPORE PRENSİ, Kısa idmanlarında oldukça iyi işler ortaya koyan 3 EFE YÜREK, Ara sonrası gördüğü yarışlarda çok etkisiz kalmış olsa da idman görüntüsü bu rakiplerinin hepsinin önünde olan ve zaman zaman ters yarışlar yaparak çok büyük sürprizlere imza atabilen 5 TURGUT USTA, yarışın favori konumunda çıkmasını beklediğim kuponumda yüzdelik şansı istatistik analizime göre az olmasına rağmen o azlık dilim içerisinde şans verdiğim 1 URLA DESTANI koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin mücadelesinde daha çok ön plana çıkan iki isim olsa da yanlarına dinamo olarak bir ismi daha ilave etmeyi tercih ediyorum. Koşu içerisinde ön planda tuttuğum isimler Eküri isimlerden 3 İNVISIBLE WOMAN ve 5 PUZZLE ikilisi koşu içerisinde ön planda değerlendirmesi gereken isimler olup, Ankara pistinden bugün çıkacağı Bursa pistinde Ankarada ki son idman çalışmasında etkili işler ortaya koyan ve bu tip mesafelerde es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 4 LUALUA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : 3 ve Yukarı İngiliz Atlarına ait Kupalı mücadele de kendisi için çok fazla söze gerek olmadığını düşündüğüm bu rakipleri içerisinde kendisini adeta ezberleyen kantarmasıyla sahada olacak olan kum pistin çok etkili isimlerinden 5 KİNOWA agf tablosuyla birlikte üst sıraları zorlayacak bir isim olmayı hak ediyor ve günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum. İkincilik mücadelesinde kim daha yakın diye bir bakacak olursak ,  sonlarda ki etkili sprintiyle Cooger ve Bedwulf ikilisinden birisinin ikinciliği kapacağını düşünüyorum.

5.AYAK : 4 Yaşlı Arap atların mücadelesinde hız kesmeden ikinci banko tercihimle devam etmek istiyorum. Kocaeli pistinde yapmış olduğu iki kum pist koşusunda uzun mesafeli yarışlarında ikinci ve üçüncü ayrılan kendisini iyi tanıyan aprantisi Halil Kaplan idaresinde son Bursa idman pistinde ki kısa işlerinde sonlarda ki güçlü sprintiyle sonuca ulaşmasını beklediğim koşunun favori konumunda ki ismi Koca Muğlalının uzun mesafeli koşularda çok fazla varlık göstereceğini düşünmediğim için rakiplerine göre daha hazır ve formda olan 2 ERDURAN'ı günün BANKO'su olarak kuponuma eklerken. KİNOWA /ERDURAN çiftesiyle'de tatlı bir ikramiye almayı es geçmek istemedim.

6.AYAK : 3 ve Yukarı İngiliz Atlarının mücadelesinde günün en kalabalık koşusuna sahne oluyoruz. Tatlı bir sürpriz çıkabilir mi diye düşünmüyor değilim, bu kadar atın içerisinde ağır kilosuna rağmen son üç startını kazanırken adeta sınıf atlayan ve form olarak çok üst seviyelere gelen bir ismin dördüncü kez kazanması neden olmasın diyerek 1 GÖLCÜKLÜ ilk şans verdiğimiz isim olarak yazalım, Eksik koşarsa ve seri bozulursa arka planda ki isimlerden, Ankara pistinde ki son iki startında adeta sınıf değiştiren son idmanlarında formunu koruduğunu gösteren 4 SAMOTHRAKI, son ikinciliğinde kendisine çok güvenim birinci gelmesini beklediğim ve o gün için bana oyun da kaybettirmiş olsada çok güçlü sprint atan 2 CUTTHROAT, Grubun ve koşunun en yaşlı ismi olduğuna fazla aldanmayın yaşlı kurt bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilir son idmanlarında ki hazırlıklarında azımsanmayacak kadar etkili olan 5 DOMİNANT'S SON, Başta yazdım ya tatlı sürpriz işte zaman zaman bu tip koşularda çıkıp en iç bariyerden bir anda koşuyu bir çırpıda kazanabilecek hazırlıklara sahip 6 KUBİ DAYI, son iki startında adeta değişim geçiren ve her gün üzerine koyarak form tutan 13 BİTON, takip isimlerimden olan ve her koşusunda adeta eksiksiz özellikle tam sevdiği orta mesafeli koşularda yazmadan geçemeyeceğim 11 RAY OF SUNSHINE, startta bugün takılmazsa kuponları yırttırması muhtemel 7 YOSUN SULTAN ve Nevzat Avcı gibi bir jokeyle ara sonrası dinçlik yarışı gelirse tadından yenmeyecek 14 ENE diyerek kapanışı yapalım. Hız kesmeden İstanbul programında devam edelim diyorum.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2,1,3,4,7

2.AYAK : 6,7,10,3,5,1

3.AYAK : 3,5,4

4.AYAK : 5 KİNOWA 

5.AYAK : 2 ERDURAN

6.AYAK : 1,4,2,5,6,13,11,7,14

TUTAR : 68,04 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

Burhan13
Ziyaretçi
Burhan13

Yavuzhan by yurumlarınızı severek beyenerek takip edeyorum çok teşekür ediyorum başarılısınız ve devamını diliyorum

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

bol şanşlar yavuzhan

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

2.ayak 11 değil 10 singapur prensidir.

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

3.ayak : 8 nolu miss tudor eklenmiştir

At şineği
Ziyaretçi
At şineği

4.5.2.6.7
7 tek
5.6.1.4.8
3.5.7
6 tek
16.8.11.10.5.2.6.13.17.19

At şineği
Ziyaretçi
At şineği

Teşekkür ederim yavuzhan bey

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

İstanbul 2.Altilim

9,7,1,2,10,3,4

5,1,4,2

1,2,3,4,6

3,4,8

4

4

Bol şanslar ….

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Teşekkür ederim.Yavuzhan dostum.Sizlere de bol şanslar

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Bir değişik kuponumda

1,10

5

1,2,3,4,6

1,2,3,4,8

4

4,8///11,7,9,1

Bol şanslar. Sevgiyle kalın hoş kalın

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...