Ana Sayfa / Tahminler / 25 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

25 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara Programında 10 Koşudan oluşan seyir zevki yüksek koşulara sahne olacağımız programda tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim. Bugün İki Altılı Program Üzerinde oyun şablonum yer alacaktır.

1.KOŞU : 3 Yaşlı Arap Taylarının Bölünen Maidenin Birinci ayağını oluşturan mücadele de koşu içerisinde ön planda tuttuğum ilk şans verdiğim isim 5 BADE HANIM Kum pistte üç yarış koşup ikisinden ikincilikle ayrılan ismin artan idman görüntüsüyle koşu içerisinde kazanmaya en yakın olarak gördüğüm isimdir. Tek kafamda ki soru işareti bu tayın koşularında kendisiyle uyumlu olan Jokeyinin yer değiştirmiş olmasıdır. Bu sebeple İdmanlarına baktığımda tek ciddi rakibinin de kendi üzerinden inip son startında dördüncü geldiği isimle bugün sahaya çıkacak olan 8 ESAS ALTIN çok ciddi rakip olup bu iki ismin koşu içerisinde yeterli olduğunu düşünüyorum.

2.KOŞU : 3 ve Yukarı İngiliz atlarının mücadelesinde Birinci altılı ganyan şablonum da ki banko tercihimi yapıyorum. Kısa mesafelerde süratli yarışları seven ve kendisinin oldukça formda olduğunu düşündüğüm özlediği birinciliğe bir aksilik yaşamadığı takdirde uzanmasını beklediğim Ankara pistinde ki kısa işlerinde formunu koruduğunu gözlemlediğim 6 KÜÇÜK MATRA günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum.

3.KOŞU : 3 Yaşlı Arap Taylarının bölünen Maidenin ikinci ayağını oluşturan mücadele de ilk iki startından ikincilikle ayrılan ve bugün de koşunun çok önde çıkmasını beklediğim isimlerden olan 10 VENÜSÜN KIZI ilk şans verdiğim isim olup, İkinci yarışında koşudan üçüncü ayrılırken startta oyalanmasına rağmen sonlarda etkili gelip koşuyu üçüncü tamamlamaya başaran 2 DAĞBERKHAN, İdmanlarında çok iyi işlerle bu koşuya hazırlanan ve es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 5 YEŞİL DENİZ , 4 ULUKAAN koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.KOŞU : 2 Yaşlo İngiliz taylarına ait mücadelenin oldukça çekişmeli geçeceğini düşünüyorum. Son startını at başı olarak kazanan iki ismin tekrar buluşmasında ön planda olduklarını düşünüyor ve ayrımsız ilk şansı iki isme veriyorum ;  1 MAICON, 3 MAKAKVI, Bu iki ismin dışında koşu içerisinde şans verdiğim isimler yarış hayatına birincilikle merhaba diyen 7 ALLORA, Kumaş olarak iyi bir isim olduğunu düşündüğüm 5 ORDER OF THE ROSE ve adeta istikrar abidesi olarak her koşusunda etkili yarışlarıyla tabela içerisine tutunan idman görüntüsü etkili 4 MEZZO SOPRANO koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.KOŞU : 3 ve Yukarı İngiliz atlarının mücadelesinde koşu içerisinde ilk şansı vermiş olduğu kısa aranın ardından iki koşu gören ve kondisyon olarak yeterli konuma geldiğini düşündüğüm Ankara pistinde ki son işinde ki çok iyi kısa sprintiyle bugün sonuca gidebilecek ilk isim olan 4 DIBLANZADE önde tuttuğum isim olup, kendisine uyumlu aprantisiyle beyaz bayrak ayna yarışı gelebilecek 6 YOLCU HAN, son ikinciliğinde akıcı gözüken 7 HOY HOY, koşu içerisinde sürpriz barındıran ve rakiplerine göre uygun sıklet avantajlarıyla 8 BOGDANOVİC ve 9 ÖZDEMİR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin mücadelesiyle kapanışı yaptığımız birinci altılı ganyanda ilk şansı ; Zaman zaman start problemleri yaşayıp geç çıkma sorunu yaşamış olsa da bugün kendisine çok uygun rakipler içerisinde oldukça etkili hazırlıklarıyla Eküri isimlerden 1 ABUBAKAR koşuyu kazanmaya yakın isim olarak görüyor ve ilk şansı bu isme veriyorum ; Dün belirttiğim gibi Günün Ganyanı ve ikinci ayak buluşmalarında agf tablosunda favori çıkan ismin gelme ihtimali oldukça düşük kalıyor Bursa ve İstanbul programlarında bunu bir kez daha yaşadık. Bugün de agf tablosunda favori çıkmasını beklediğim grubun yüksek handikap puanıyla son dördüncülüğünü ele aldığımız 12 PEARL GEM azınlık ihtimali dahilinde kuponumuza ilave etmek de fayda var diyorum. Bu iki ismin dışında uzun mesafeli yarışıyla Maidene veda eden ve Ankara idman pistinde ki işlerinde etkili bir görüntü sergileyen 5 NEZİR FAMİLY ve Kum performansı çok daha yüksek olmasına rağmen rakipler kendisine çok denk olan ve Kendi sahip olduğu atlarını koşturacak olan Ahmet Çelik idaresinde ki 4 MATADOR KIZ koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

7.KOŞU : İnceleme kısmı oldukça uzun sürüp yazıya döktüğümde bir çırpıda Birinci altılı ganyan şablonunu bitirip kaldığımız yerden devam ederken günün en önemli koşusunda 4 Yaşlı Arap atlarının Kupalı koşusunda iki isim direk rakiplerinin önünde sivriliyor. Özellikle Ankara pistinde ki etkili yarışlarını unutmadığımız ve bu tip orta mesafeli koşularda çok daha etkili başarıları bulunan son Ankara idman pistinde ki muntazam idmanlarıyla 1 ARTUKLU ve çıtayı oldukça yükseltip son yarışında yaşça büyük rakiplerinin yanında dahi çok etkili bir yarış sergileyerek ikincilikle ayrılan Eküri isimlerden  6 SELKUT yazılırsa sanırım bir aksilik yaşamadığımız takdirde arkamıza yaslanıp çok rahat bir yarış izleriz diye ümit ediyorum.

8.KOŞU : Bölünen Maidenin son ayağında ikinci Altılı Ganyan için banko tercihimi değerlendireceğim muhtemelen riskli gözükecek olmasına rağmen bu tip riskleri sevdiğimi göze aldığım için son iki yarışında oldukça iyi bir form tutan muhtemelen yarışı iki üç sıra içerisinde takip edip viraj üzerinde kolay temposuyla rakiplerinden liderliği alıp 200'den sonra rakipleriyle farkı açmasını beklediğim Ankara pistinde ki orta ve kısa işlerinde bu yarışa çok hazır gireceğinin sinyallerini veren kendisini tanıyan kantarmasıyla 7 ANAKUCAĞI'nı günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum.

9.KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin mücadelesi bana göre günün en zor koşularından birisi, Mesafenin kısa oluşu ve dişilere ait olması yarışı oldukça zor bir hale sokuyor. Bu nedenle tavsiyem imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulması benim koşu içerisinde ilk şans verip ön planda tuttuğum isim  ; 4 BENAZİR KIZ bu ismin bugün çok iyi bir yarış ortaya koymasını bekliyorum. Eksik koşması durumunda Ankara pistinde ki idmanlarında oldukça iyi işler ortaya koyan 3 MAHREM ciddi rakip olacaktır. Bursa pistinde adeta form sıçraması yaparak son üç yarışında iki ikincilik ve bir birincilik çıkaran 1 HİRA , vermiş olduğu aranın ardından bugün sahaya çıkacak olan ve dinçlik yarışı gelebilecek mesafede 7 DUGEM, Eküri isimlerden seri ayak 8 ARAYEKİ , bu tip mesafelerde çok etkili koşuları bulunan 9 KÜÇÜKCEMRE, daha sert rakipler arasında yarışlar koşan kum performansı daha yüksek olmasına rağmen 2 GÜLRUH HATUN, son yedi startında tabela içerisinde düşmeyen ve son startını kazanan 5 ASİL RÜZGAR ve Yakın zaman içerisinde oyunumu yatırma başarısı gösteren rusların damatının ardından gelinini gördükten sonra kendimi riske atmak istemediğim 6 RUSGELİN sıralamasıyla neredeyse koşuyu kapatmış oluyorum.

10.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin Mücadelesinde kazanmaya yakın isim 1 GOLDWYN olarak görüyorum. Bu ismin son işlerinde rakiplerine oranla daha iyi işler ortaya koyduğunu düşünüyorum. Eksik koşması durumunda form olarak etkili isimlerden 3 İSKEÇE, son ikinciliğinde akıcı gözüken 7 KİNG'S DAY ve hazırlıklarında iyi işler yapıp kazanabilecek izlenimi veren 11 ULRİKE sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA 1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 5,8

2.KOŞU : 6 KÜÇÜK MATRA

3.KOŞU : 10,2,5,4

4.KOŞU : 1,3,7,5,4

5.KOŞU : 4,6,7,8,9

6.KOŞU : 1,12,5,4

TUTAR : 56 TL

ANKARA 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5.KOŞU :4,6,7,8,9

6.KOŞU : 1,12,5,4

7.KOŞU : 1,6

8.KOŞU : 7 ANAKUCAĞI

9.KOŞU : 4,3,1,7,8,9,2,5,6

10.KOŞU : 1,3,7,11

TUTAR : 100,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

12
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Şanslar Yavuzhan41 Kardeş

Ankara
1. Koşu 3,1
2. Koşu 3,1,6
3,koşu 10,2
4. Koşu 1,3,5,4,2
5. Koşu 3,4,9,2,6,6,7
6. Košu 12 PEARL GEM BANKO
7. Koşu 1 ARTUKLU BANKO
8. Koşu 3,2,7,4,9,6
9. Košu 1,3,4,5,2,6
10. Koşu 3,7,11,2,1,4,5,10

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Güzel bir hafta sonu ve güzel bir yarış günü diliyorum. Bol şanslar

Ankara 1.Altilim
1,5,4,8,9,2

3,6

1,10

1,3

9

3.

Bol şanslar

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Arkadaşları izninizle 1.Altilim için ufak bi yorum yapıyorum. Affiniza sığınarak

1,Ayak…. Rüştünü isbalayamamis ,kimisi bir yarışta starda kalan,bir sonrakinde iyi olan…….kimisi her haftada her ne pist olursa koştururlan,,,Ya tutarsa ya yem yapılan,,,,, Al gülüm ver gülüm hesabı ,jokey indir,bindir,,,Aktarma yapılan,,,, birşey olmasa da baş jokeyler binsin,,4 .lük te iyidir deyip,,, AGF de ilk at
Yapılan ,, ,,…Olan her zaman yarış severe olan
Bir koşu

2.Ayakta ……Halis Karataş ilk kez biniyor, Küçük matraya

Bekleyip gorucez…Ama 3 numaralı Misae sahibi A.Bakir

Ve Samet Erkus üçlüsü ….2 gün önce ekurisi Glen gibi kazanira gözü dikmişler… Hani insan düşünmeden edemiyor,,,,!!!!…. Pasta cici

3.Ayak…….işte ilk ayak versiyonu bir yarış daha, al birini vur ötekine…….. Akıllı olmakta fayda var!!!…..

62,5 kilo ile Boztepe beyini içeri atan E.Şimşek

Denizi olmasa da Ankara da Fotolarsa Yeşil deniz .bi ferahlık verdirir….Bu iki isminde kazanma vakti geldi

Venüs kızı için mesafe uzak diye düşünüyorum

4 Ayakta. 1 ve 3 hem atlar hem jokeyler için unvan karşılaşması…ayakta kalan konuşur:))

5.Ayakta…. Adana ve Ankara mesafe ve pisti düşününce

Özdemir diyerek geçtim

Yoksa karakolluk değil,,, direk ağır cezalık yarış !!!!

6.Ayakta… Eh artık özcan yıldırım a kalmış….. Yürü dediği andan sonra ,,,,kim tutar beni….!!!!

Bir fıkra

Temel uçağa binmiş, havalanmislar,,15 dk sonra bir anos motorlar durdu ,düşüyoruz ,diye

Temel bacak bacak üstüne atmış bir de sigara yakmış

Hostes sormuş
—Beyefendi uçak düşüyor bu ne rahatlık

Temel cvp vermiş

—-Yemisim uçağını…… Düşerse düşsün babamın uçağı mı ?…..içecek birşeyler getir….demiş

Sevgiyle kalın hoş kalın

Suleyman
Ziyaretçi
Suleyman

Ankara 2.altili

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Karataş bugün bir tane yarış almaz saç baş yoldurur. O bir hafta da alacağını dün aldı .😂

at şineği
Ziyaretçi
at şineği

ankara 2. altılı

6 tek
12.9
6.1.3
1.2.3.7
1.3.4.4.6.7
7.11.2.4.5.6.10

at şineği
Ziyaretçi
at şineği

beşlisi
12.9
6.1.5
1.2.3.7
1.3.4.5.6.8
2.4.7.11

at şineği
Ziyaretçi
at şineği

İzmir ikinci altılı
3.4.1.5.2.7.8
1tek
2.5.6
1 tek
1.8.2.6.9.4
1.2.3.7

at şineği
Ziyaretçi
at şineği

beşli ttsn zarar çıksın 2…4 biter gibi bedava altılı kaçtı

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

İzmir

8
1
5
Hepsi
1
2

Bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...