23 Şubat İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-TANAÇAN ön plana çıkan ilk isim.Misli tercih edenler tek yazabilir.Fakat ben sürpriz kokusu aldığım koşuda riske girmeden HEPSİ yazıyorum.Özellikle 4-KOÇARLI, 5-ANADOLUASLANI ve 7-KERASUS tan beklentilerim var.

2.AYAK : Arap safkanların Şartlı-4 mücadelesinde 7-TULBARKAN kalitesi ortada ve gruptan üstün duruyor.Pedigri olarak kumada yatkın fakat gördüğü kum koşularda pek etkili olamadı bu nedenle tek yazmakta tereddütte kalsamda kalitesine güvenerek tek yazıyorum.Rakip olarak 5-RAZYANA, 6-SABRİHAN ve 3-HABERAĞA  yeri olanlara önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Gördüğü 12 koşuda 8 birincilik ve 1 milyonu aşkın ikramiye toplayan 2-KULOĞLU uyumlu binicisiyle ve kalitesiyle banko olarak önerebileceğim safkan.Macerayı sevenler 4-RIGHT OR WRONG’a şans verebilirler.

4.AYAK : Form durumu çok iyi galopları muazzm geriye bir tek kazanmak kalıyor.Bu saydıklarım 2-LAST EXIT için geçerli yalnız iki ayakta H.KARATAŞ tek yazmak içimden gelmiyor kendimi kolaya kaçmış gibi hissediyorum.İkramiyeyi biraz cazip hale getirmek için az atın start aldığı koşuyu HEPSİ demek mantıklı geliyor bana.

5.AYAK : Bu koşunun favoriside kuşkusuz 2-FESTINA LENTE olacaktır fakat bir koşu önce siklet avantajnı değerlendiremeyen safkan bugün ağır siklette nekadar başarılı olur.Açıkçası H.KARATAŞ binmeseydi kuponuma yazmazdım ama binicisi sihirbaz olunca yazmadan olmuyor.4-AIRTOUCH, 3-SPECIAL EDITION, 5-SON OF SEA şans verdiğim diğer safkanlar.6-COMMON VICTORY adından söz ettirebilir dikkat edilmeli.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 6-MY GOLD son koşusunda yol bulma sorunu yaşadı bir türlü istediği yolu bulamadığı için ikincilikle yetinmek zorunda kaldı.Uyumlu binicisiyle bugün maidene veda etmeye aday ilk isim.Öte yandan son koşusunda iyi bir derece yapan ve galoplarında etkili görünen 7-REİSHAN favorinin en yakın takipçisi.Pedigri olarak ön plana çıkan 10-VIGASCOGNE etkili binicisiyle etkili olabilir.Baba hattından sağlam pedigriye sahip 3-FERRAGAMO göz ardı edilmeyecek gibi.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 7 // 5 – 6 – 3

3.AYAK : 2

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 2 – 4 – 3 – 5 – 6

6.AYAK : 6 – 7 – 10 – 3

 

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.