Ana Sayfa / Tahminler / 23 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

23 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

1. AYAK: (1) GOLD CLAMP Adana'dan Ankara'ya getirildikten sonra sanırım piste uyum sağlayamadı ve başarısız sonuçlar elde etti. Son yarışında tekrar Adana'da 2000m 'de koşturulan safkan bugün tekrar Ankara'da 1500m. mesafede koşacak. Mesafenin lehine dönmesiyle tekrar kendine şans yaratabilir. İlk önereceğim isimdir. Bir zamanlar Sabin, Dancing Pearl, Mamma Mia gibi safkanlarla kapışmalarını izlerken bize güzel yarışlar izlettiren Alayel'in yavrusu (6) TATVAN GÜLÜ performansını zamanla daha da yukarılara taşıyacaktır. İkinci şans verdiğim isimdir. Başarılı performanslarıyla (7) FATİ ve (3) CANPETEK bence bu ayak için yeterlidir.

2. AYAK: Günün ikinci ayağında sürpr,z yapabilecek bir safkan olmadığını düşünüyorum. (1) DEMİRCİEFE ve (3) GECENİNSESİ arasında geçmeye aday bir yarış bekliyorum.

3. AYAK: Formda safkan (8) BEST TIME BEST en şanslı isimdir. Son yarışı kazanan ve eküri avantajı bulunan (2) İLKNUR SULTAN, son iki yarışını dikkate almamak gereken (6) TREASURE HUNT, rakiplerinden eksiği bulunmayan (7) ZEMBİL ve (1) EZGİLİ bu ayak için önereceğim isimlerdir.Ancak cok sık koşturulmasına rağmen her an devreye girebilecek olan (5) COM LİDER'i de kupona eklemeden yapamıcam.

4.AYAK: Birbirinden başarılı yarışlar çıkaran (1) ENDEREFE devam eden formuyla geçilmez düşüncesindeyim. (BANKO)

5. AYAK:  İlk yarışında 1 boy gecikmeli start alan ve son 15om de cok iyi sprint atarak seri şekilde gelip 4.lüğü kurtaran (12) PELENİNKIZI ilk şanslı safkandır. Yarış teceübeleriyle (9) YANIKALİ  (4) PRATİKNEVZAT (1) ERKURUŞ ve çalışmasını beğendiğim (2) İNÖNÜ EFESİ rakip olurlar.

6.AYAK: (2) BÜYÜK BEREN için bu kez grup uygun görünüyor. Günün ikinci bankosu olur. BANKO

ALTILI KUPONU

1.6.7.3

1.3

8.2.6.7.1.5

1

12.9.4.1.2

2

Kupon bedeli: 14.40TL

admin
Yönetici

Bol şanslar

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Kubi…

COMMANDANTE
Üye

Başarılar bol şanslar

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.