Ana Sayfa / Tahminler / 23 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

23 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerime geçmeden önce belirtmek istiyorum. Ciddi anlamda supriz yapabilecek safkanlar olduğunu düşünüyorum. Dolayısı ile yapacağım şablon kaçta kalır ne olur ne biter bilmiyorum. Ancak düşüncelerimi yazacağım. Dileğen arkadaşlar değerlendirebilir.

1.AYAK: Burada çok at yazacak arkadaşlar için önereceğim üç safkan olacak. Ben bu ayağı muhtamel bir favori ve yanına yazacağım 3 supriz safkanla geçmeye çalışacağım. Bu üç safkanı bu gibi orta mesafelerde takip etmenizde fayda var. Bunlardan bir tanesi (1) GOLD CLAMP ve bir diğeri ise çok suprizde çıkacağına inandığım (11) PIYONA. Sonrasında ise (2) BLOVED. Form durumu itibariyle hem üst seviyede görünen hemde mesafe uzadıkça kesinlikle daha iyi koşacağına inandığım (6) TATVAN GÜLÜ. Bu safkan özellikle bana göre 1600 / 1900 metre mesafelerde cok daha etkili olacaktır diye düşünüyorum. 

2.AYAK: Elimden geldiğince kalabalık tutmaya çalışacağım bir yarış olacak umarım yanılmam. İlk bakışta (1) DEMİRCİ EFE ve (3) GECENİN SESİ ön planda gibi görünse de bir %55 lik KARTAL ÖMER faciasına kurban gitmemeyi düşünüyorum.

3.AYAK: Ben bu ayağı suprize açık bir yarış olarak görüyorum. Çok net ifade edeyim yarın kaç lira ganyana koşar, AGF de ne çıkacak bilmiyorum. Ama etkili olacağını biliyorum. Şu grupta eğer mesafe biraz daha uzun olsaydı örneğin 2200/2400 gibi bu kilosu ile gözüm kapalı tek atardım. Bahsettiğim safkan (10) SLEVEN. Halen de atabilirim. Son kararımı yarın kafamı biraz daha topladığım da vereceğim.  

4.AYAK: Yarışın  (1) ENDER EFE, (2) BİLDEN HAN ve (3) FRİGYA arasında geçeceğini düşünüyorum. Bu üç safkanın dışına çıkarsa yani üçü birden kötü koşarsa bir ihtimal (6) KURTCABEY düşünürüm.

5.AYAK: Gerek yarışları gerekse çalışmalarına istinaden belirlediğim (9) YANIK ALİ ilk safkanım.

6.AYAK: Bu yarışta hemen hemen tüm safkanları eşit seviyede görüyorum. Baştan itibaren ikramiye anlamında oldukça ciddi mebla verebilme ihtimalini yüksek gördüğüm program da bu ayağı tek atacak kadar gözümü karartırmıyım bilmiyorum. Ama eğer tek atarsam doğrusunu söylemek gerekirse bu mecbur kalacağım için olacak. BÜYÜK BEREN - BAHARŞAH - KOKMAZ AĞA - TANSEL HANIM - TUMBUL FUNDA - ŞEREFLİ CAN arasında nasıl bir tercihe gideceğime karar vereceğim.

Not: Arkadaşlar şablonum yarın 13.00 gibi yayında olur. Bu şekilde olmasının sebebi işler dolayısıyla eve geç geliyorum dolayısı ile yarın tam olarak son bir defa gözden geçirmek istediğim için. Bu sürekli bu şekilde olacak diye de birşey yok. Anlayışınız için teşekkürler şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-1-2-10-5-11

2.AYAK: 3-1-7-2-4

3.AYAK: 10-6-2

4.AYAK: 1-3-4-6

5.AYAK: 9-4

6.AYAK: 6 TEK 

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Bombacı…

TUR
Ziyaretçi
TUR

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

84corlu
Üye
84corlu

Bombacı bol şanslar şimdi okudum yorumları içimden bir ses yarın guzel bir ikramiye tutturacığını söylüyor inşş hadi hayrlısı

Azor Ahai
Üye

bende 1.altılı tahminlerimi burdan paylaşayım belki oynamak isteyenlere fayda sağlarım
1.koşu 6.FÜLANE ,1.KARA KANTOS , 3.SERKANAĞA bu üçlünün dışına çıkmayacağını düşünsemde 7-2-5-4 ten birilerini yazana niye yazdın çıkar demem,ama bence 3safkan yeterli.
2.koşu ilginç olucak hiç yarış kazanmayan aprantiyi ve henüz kazanamamış dişi bi tayı ilk at olarak önericem 13.ŞEKERAYŞE.daha ne kadar maiden tabelası yaparak ekmeğini yemeğe devam ediceğini artık kestiremediğim 11.ARAF ZAMANI ve 5.BEYBARAN son olarakta ata sürekli baş jokeylerin bindiği beklentiyi sağlayamamış olan 2.ALTINCI HİS
3.koşu 1.PASPARTU çok büyük favori bende kupon bedeli yükselmesin diye tak atıcam büyük ihtimal ama bazen benim gözüm doymuyo gelirse ikramiye ne vericekki diyorum o yüzden tek rakibi 2.BIXI yi belki eklerim sizde yeriniz varsa ekleyin ama paspartu çok önde onuda belirteyim.
4.koşu Bence en zor koşu burası çok geride tutulan atları ön planda tutmama rağmen favori konumundaki atlarıda yazmak zorundayım 12.MISS IRONARM 10.THASSOS öndeki isimler 4-7-2-6-3 diğer safkanlar
5.koşu start problemleri olan demirciefe için geçen yarış çok iyi şeyler söylendi hazırlıklarıda süperdi ama yine starttı iyi alamayınca 3.lükle yetinmek zorunda kaldı bence yarışı kazanıcak gücü var ama huy kaptım yazmıycam 🙂 yanlış hatırlamıyorsam gülercelerin en yüksek bedelle aldığı tayları konumunda olan 3.GECENİN SESİ kapalı gözlük takılıcak bu koşuda hazırlıkları çok güzel bence artık hak ettiği birinciliğe ulaşacak BANKO
6.koşu çok peşinde koştuğumuz 2 ilknur sultan sonunda geçen yarış getirebildik bugun ilk şansı ona veriyorum.Son 3 saymaya başlayan 4.KIZILOK ,kazanması an meselesi olan 8.BEST TIME BEST ile geçicem yine gazetelerde yada dergilerde puanlı çıkıcak olan 6.TREASURE HUNT kaliteli bi safkandı ama kurtel ekürisi bile peşini bıraktı sanki sürekli apranti ile yarış koşuyolar yarış seçme gibi durumları kalmamış at daha kaliteli bu gruptan ama yavaş yavaş kaybediyo sanki siz yazın ama ben yazmam eksi yönleri bende daha ağır basıyor.Diğer atta sleven berkant kardeşimin ortaklığı bulunan bi taydı sakatlıkları oldu ufak tefek attan çok ümitliler ama onunda dediği gibi virajı kolay dahi alsa düzlükte sprintinde sorun yaşıyor ve geçilicek birilerini mutlaka buluyor ben yine öyle olur görüşündeyim kilosu çok uygun siz yazabilirsiniz ama bende eksi yönleri yine fazla çıktığından olmuycak. herkese bol şanslar.

6-1-3
13-11-5-2
1//2
12-10-4-7-2-6-3
3
2-4-8

COMMANDANTE
Üye

Başarılar bol şanslar

KaraKhal
Üye
KaraKhal

selam millet.her şey yolundadır umarım.bu gün oynayacağım altılıyı sizinle paylaşmak istedim

1.ayak: 2,4,6,1,3,9

2.ayak: 3,5,8,1,9,10

3.ayak: 6,7,8,9,4

4.ayak: 2 BİLDENHAN

5.ayak: 5 RESSAMBEY

6.ayak: 9,6,12,4,13,5,11

bol bol geniş geniş oynayın bugün.tevziye katkınız olsun altılı bende 🙂 herkese bol şans 😀

KaraKhal
Üye
KaraKhal

akın sözen i nasıl atlamışım çok ilginç.enteresan…garip… öyle şeyler 🙂 kahrolsun öyle şeyler 😀

admin
Yönetici

Bir süredir böyle gidiyor, artık izini bıraktı. Bindiği her atı yazmak gerek bu sıralar.

Adrian
Üye

Bol şans bombacı

admin
Yönetici

Yeni Altın Çocuk Akın Sözen.

COMMANDANTE
Üye

Yazık oldu gibime geliyor 🙁

admin
Yönetici

Evet şu an yazık oldu kupona. Geçmiş olsun

COMMANDANTE
Üye

Erol budan’dan harabe gönlüm isimli parçayı armağan ediyorum kendime yine :))

admin
Yönetici

Favoriden giden bu para 10 bin mi 20 bin mi 🙁

COMMANDANTE
Üye

3.673 tl gitti yine gerçi geçen günü adanada favoriden giden 40-50 binin yanında bu fazla acıtmadı :))

Azor Ahai
Üye

kurgusu çok güzel olmuş kuponun yazık olmus ama ben daha fazla ıkramıye beklıyodum paspartu olmasına ragmen 10bını gorur dıyodum

COMMANDANTE
Üye

O kadar diilde bi 6-7 okur diyordum okumadı iyi ki 🙂

Mine
Üye
Mine

Ozaman bu na daha çok yazık 🙂

admin
Yönetici

Vay vay Hüseyin baba tek 76 kuruşa kupon. Natuhay’ı takibe mi almamız gerekiyor 🙂

Mine
Üye
Mine

72 kuruş lütfen:) admin adımda sürekli değişiyor:)

admin
Yönetici

Profile girince değişmiştir 🙂

Savasci
Üye
Savasci

Bu taş bana mıydı.)))

admin
Yönetici

Yok yahu ne taşı.

Mine
Üye
Mine

Bak buda

Azor Ahai
Üye

valla açık söyleyim 2nizde hüseyin babayı tek yazmışsınız kıskandım 🙂 tebrik ederim şans yanınızda değilmiş en kısa zamanda güzel ikramiyeler alırsınız inş başarılar.

admin
Yönetici

Güvercinler haber mi salıyor 🙂 kendi çalışmanız mı?

Mine
Üye
Mine

Sheva ıkiside benim adım iki türlü cikiyor

Azor Ahai
Üye

bişi merak ediyorum fesatlıkta var tabi nasıl bayanın biri benim bulamadığım atı tek atar diye :))
kupon miktarı kucuk dıye farklı kombineler varmı atıorum 6-7 tane degısık tekler ile kurgulanmış kupon ?

ERKAN
Üye
ERKAN

Bugün de yazık oldu iyide ikramiye verdi

Mine
Üye
Mine

Tabiki kendi çalışmam admin ben fovori den yatarim genelde yazmam

kofir kartar
Üye
kofir kartar

nasıl oluyor o şimdi atı yazıyorsun kazanır diye sonra bakıyorsun agf tablosuna bu favoriymiş diyip çıkarıyor musun atı?

Mine
Üye
Mine

Bu yeterince açıklayıcı sanırım sheva

Azor Ahai
Üye

bitirdin beni :)))

Mine
Üye
Mine

Hayır kofir tam olarak öyle değil. Favori at bende çıkmayınca yazmıyorum çıkınca zaten tek atıyorum:) ayrıca agf tablosuna hiç bakmam ben

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.