Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 24 HAZİRAN 2016 İSTANBUL YARIŞLARI NEFESLERİ KESECEK
at yarisi haberleri

24 HAZİRAN 2016 İSTANBUL YARIŞLARI NEFESLERİ KESECEK

Gazi Koşusu öncesi Veliefendi Hipodromu'nda 24 Haziran cuma günü nefes kesen yarışlar olacak.

90. Gazi Koşusu öncesi yarışseverleri 24 Haziran Cuma akşamı yine birbirinden zevkli ve heyecanlı koşular bekliyor. İstanbul Veliefendi Hipodromu, üst düzey koşulara ev sahipliği yaparken, geçmiş koşu performansları başarılı safkanlar bu özel günde kıyasıya mücadele verecekler.

24 Haziran Cuma akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 4+ Yaşlı İngiliz safkanlarına ait G1 Haliç, 3 Yaşlı İngiliz taylarına mahsus Eski Başkanlarımızdan G3 Orhan Doğa Özsoy, 4+ Yaşlı İngiliz safkanlarına ait A3 Arjantin Jokey Kulübü ile 3 Yaşlı İngiliz taylarına mahsus merhume Asli Üyemiz KV-8 Begüm Atman Karataş koşuları nefes kesecek.

HALİÇ KOŞUSU (Açık G1) Saat : 20.30

4+ yaşlı safkan İngiliz atlarının mücadele edecekleri Haliç Koşusu (Açık – G1); çim pistte 1600 metre mesafede düzenlenecek. Birincilik ikramiyesi 350.000 TL olan koşuya başta geçtiğimiz yılın galibi Yıldırımbey olmak üzere Ballıkaya, Blaze To Win, Dedemşah, El Conquerador, Güngör Baba, Kuloğlu ve Perfect Warrior isimli 8 safkan katılacak.

2015 yılı Haliç Koşusu galibi "YILDIRIMBEY"

ORHAN DOĞA ÖZSOY (Açık G3) Saat : 19.30

1990-1992 yılları arasında Türkiye Jokey Kulübü Başkanlığı yapmış olan O. Doğa Özsoy adına düzenlenen koşu (Açık – G3); çim pistte 1600 metre mesafede koşulacak. 3 Yaşlı İngiliz taylarının katılacağı, birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan koşuya katılacak 14 tay şu isimlerden oluştu: Dayım Benim, Endless, Final Countdown, Golden Sword, Hill Head, İlkaan, Kreacher, Professor, Runner Cat, Sinclar, Toms, Victory Rhythm, Yağızınoğlu ve Silent Cat.

ARJANTİN JOKEY KULÜBÜ KOŞUSU (Açık A3) Saat : 19.00

2007 yılından itibaren karşılıklı olarak yapılan yarışın, bu yılki birincilik ikramiyesi 113.000 TL olup, çim pistte 2400 metre mesafede yapılacak. 4+ yaşlı safkan İngiliz atlarının mücadele edecekleri koşuya başta geçtiğimiz yılın galibi Cihanım olmak üzere, Artic Man, Fly By Me, Sanzatu, Büyük Ağa, Flying Black ve Oğlum Berat isimli 7 safkan katılacak.

BEGÜM ATMAN KARATAŞ (KV 8/D) Saat : 21.00

Atman Ailesi’nin 3. Kuşak temsilcilerinden TJK Asli Üyesi merhume Begüm Atman Karataş adına düzenlenecek koşu (KV- 8 / D) sentetik kum pistte 2000 metre mesafede yapılacak. Birincilik ikramiyesi 70.000 TL olan koşuya; 3 yaşlı Akoya Pearl, Altın Adım, Dark Chocolate, Herring, Lady Alen, Montella, Mother Of Dragons, Pepperoni, Petek Disa, Shanda ve Yeşilmişik isimli 11 safkan katılacak.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

36 yorum

 1. Tam pas gecmelik program :)

 2. Savasci

  yarınki Angara uygun gibi görünüyor.ama para vermez.)))Simitçiye gider gibi duruyor.

 3. Savasci

  Hahaha:))) Admin çok sesli güldüm.

 4. aha yarın enderefe koşuyor :)

  • Frikya kazansın artık, ne çekti be at :)

  • 1500 de gecemezler enderefeyi

  • Geçen sene aynı koşuda 1.80 ganyan ile 9. bitirmiş. Pek hazır değilmiş herhalde. O gün sitede tahmin verilmemiş :)

  • en son yarışında bekletti atı şimdi kafayı alsa da beklese de yemez mi bunları siz daha iyi bilirsiniz gerçi ama ben yanına at yazmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum kendi ayarında kim var ki?

  • Son koşusu efsaneydi ve şimdi nasıl koşacağı belli değil. İlk bakışta dediğin gibi bunları avlar gözüküyor. Bence grup dengeli gözüküyor. Kurtçabey, Frikya, Katısemih belki Sezar

  • Daha iyi biliriz diye de bişi yok :)

  • yorumcular çıksın meydane bakalım neler olacak benim tek atabileceğim başka ayak yok son koşusunda da tek atmıştım beyaz bayrak ayna yapar diyordum 2000 de hehe:D şimdi 1500 tek atmazsam ayıp olur

  • Bir yarım saate ilk tahmin geliyor :)

 5. Savasci

  1.Ayak : KARA KANTOS /
  2.Ayak:ALTINCI HİS
  3.Ayak:BIXI
  4.Ayak:CANPETEK
  5.Ayak:ECEM HATUN
  6.Ayak:BEST TIME BEST Admine özel.))))

 6. Savasci

  evet ilk altılı rahat gibi görünüyor tam benlik.=)))

 7. Savasci

  Admin plase atlar ne demek.)))Valla en net bilgiyi senden alıyorum diye soruyorum netede baktım tam anlayamadım..

 8. Savasci

  Agf de mi ilk 2 ye giren yoksa yarış sonucunda mı…?

  • Oyun olarak yarış sonucu, ama agf de şu at plase de diyerek cümle içinde kullanabilirsin. Agf sadece hangi ata ne kadar oynandığını gösterir. Çıkan at durumunda favorisi buradan alınır.

 9. Savasci

  Şimdi daha iyi anladım..tesekkurler..Yarın sana güzel bir altılı verebilirim..Tabi at canlı bir hayvandır gününde olmaz o ayrı ona yapacak bişi yok.)))

 10. Savasci

  Admin yarın bana bi tek lazım…sen hangisini secersin..Angara 3.koşu paspartumu bixi mi?

 11. Savasci

  ö.yıldırım f.yükselden daha iyi derece olarak..

 12. Savasci

  paspartu sanırım tek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir