ankara altili tahminleri barisci

23 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Koşu: Yorumcu arkadaşım Commandante’nin çok inandığı TURBONUN KIZI (10) uygun grupta favorim. Tek rakibi KORYİĞİT (3) olur.

2.Koşu: Tahmin yapması gerçekten çok zor bir koşu. PRINCESS IZABEL(7) ile KIRDERE (2) koşuyu süratlendireceklerdir. İkisinden biri önde boş kalırsa çok şanslı olur. Süratli gidecek koşuda sonlarda kimler gelebilir diye bakmak lazım. RUMET(5) son koşusuyla geliyorum dedi. Startta çok fazla oyalanmadığı takdirde güçlü sprintiyle grubu avlayabilir. ALL I NEED(3) İzmir performansını hatırlarsa söz sahibi olur. Mesafenin ters gelme ihtimaline rağmen iyi formuyla OCEAN GODDESS(1) ihmale gelmez.

3.Koşu: Uzun mesafede çok daha başarılı olduğunu son iki kısa koşusunda gördüğümüz OZANŞAH (4) Özcan Yıldırım’ın çok uygun kiloyla binecek olmasıyla bankomdur.

4.Koşu: Karaeser zaman zaman startta takılma huyunu tekrarlarsa FALEZ (2)’in önde boş kalacak olması şansını arttırır. Aksi durumda ÖZREİS (3) ve YİĞİTEFEKAAN(5) çok iddialı olur.

5.Koşu: Koşuyu ilk gördüğümde duyan gelmiş dedim. Bu kadar süratli safkanın bir araya geldiği bir durumda pist rekoru gelebilir. Tabiri caizse bağlasan durmaz dediğimiz Babadöker, Duquan, Siverek Diyarı ve Akınşah gibi isimlerin olduğu yerde sondan gelecek safkanların şanslı olduğunu düşünsem de riske edilecek bir ayak değil. Favorim yaşça büyük rakiplerinin yanında AYRTON(8) olsa da bu ayağın kapatılması taraftarıyım.

6.Koşu: Bir diğer pist rekoruna aday koşu da burası. Adına yakışır bir koşu olacağını düşünüyorum. Bir çırpıda bitecek koşuda etkili sprintleriyle YILDIRIMBEY (4) ve DAYIM BENİM (1) arasında bir mücadele olur.

7.Koşu: Bölünen maiden koşunun ikincisinde ayırımsız tüm safkanların şansı var.

8.Koşu: Kısa mesafeli sürat koşularından sonra bir de uzun mesafeli dayanıklılık koşusu var programda. Gazi galibi PIANO SONATA(4) rahat bir şekilde fotoya uzanacaktır.

9.Koşu: Ribella’nın oğlu BENNATO(2) ilk defa çıkacağı Ankara pistini yadırgamadığı takdirde kazanacaktır, alternatif tekim. Eksik koşması durumumda yine iyi bir kan hattına sahip INAZUMA (7) devreye girer.

10.Koşu: Yine bir maiden koşu ve benim sıralamam yine şablonda.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:10,3

2.ayak:7,2,5,3,1

3.ayak:4 tek

4.ayak:2,3,5

5.ayak:Hepsi

6.ayak:4,1

2.Altılı Şablonum

1.ayak:hepsi

2.ayak:4,1

3.ayak:hepsi

4.ayak:4 tek

5.ayak:2//7

6.ayak:6,5,2,8,4,10

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

06 Cengo 06

Bolşans kardeş 😊

Mehmet28

bol şanslar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x