ankara altili tahminleri bombaci

23 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara’da birbirinden güzel ve zorlu mücadeleler var. 10 koşulu programın hepsini yorumlamaya kalkarsam birde üzerine benim düşük çenemi düşünecek olursam sabahı ederim. O yüzden sadece ön planda tuttuğum safkanlarla ilgili düşüncelerimi yazmaya çalışacağım. Ramazan bana 3 lira 5 lira deme programla ilgili görüşüm yatırım yapılmaya elverişli AA+. :):)

TURBONUN KIZI: Her yarışında sürekli olarak üzerine koyan safkan son yarışında olduğu gibi çok oyalanmaz ve trafik problemi yaşamaz ise gelmesi muhtameldir. Rakiplerine bakacak olursak çok fazla kaile alınacak safkan yok dolayısı ile birinci ayaktan risk alıp alternatif oyun yapmak isteyen oyuncular için ilaç gibi safkan diyorum.

KIRDEREPRINCESS IZABEL: Yarışı başından sonuna kadar forse edecek ikili birbiri ile didişmediği taktirde bitmiş ikili olur kanaatindeyim. Mesafenin 1300 metre olması dolayısı ile rakiplerinden bir adım önde olacağını düşündüğüm ikilinin Ankara kumunda çıkması ile bitirmesi bir olur diyorum. İlk altılıda günün en sağlam riskini bu yarışta alacak gibi duruyorum.

FALEZ: Son yarışında kazandığı yarış sonrası protesto sonucu ikinciliğe atılan safkan sevdiği mesafe ve koruduğu formu ile bu defa çok daha fazla söz sahibi olacaktır diye düşünüyorum. Eksik koşması durumunda gözler rakibi pozisyonunda ki KARAESER de olsada artık yavaş yavaş emekliye ayrılacağını düşündüğüm 9 yaşındaki yaşlı kurt için ben o kadar iyimser değilim. Eğer içinden FALEZ olmaz diyen varsa hepsi desin derim.

AYRTON: Arka planda kalacak safkanın formunun zirvesinde olduğunu belirtmek isterim. Ankara’da DUKEPROSPERO ya uzak yapınca soluğu İstanbul’da alan safkan HERE TO FLY gibi şampiyonun arkasında aldığı ikincilik ile bu yarışa son derece moralli girecek. Siklet avantajı ile birlikte günün en büyük süprizine imza atması muhtamel safkana ilk sırada şans vereceğim.

COPPERFIELDYILDIRIM BEY:  Son 2 yıl içinde İngiliz safkanlara yaptığı yatırım ile adından oldukça söz ettiren Duygu Fatura’nın elindeki en iyi İngiliz olan COPPERFIELD ve sihirbaz tercihli YILDIRIM BEY arasında gördüğüm yarışta bu ayağı az at ile geçmek isteyen oyunculara bu iki safkanı değerlendirmesini tavsiye ederim. Oldukça ters bir hamle olacak olsada bu tarz yarışları bu şekilde çözebilen bir adım öne çıkıp sınavı kazanabilir kanaatindeyim.

PIANO SONATA: Son yarışında safkanı bende yıkmış olsamda tekrar vermiş olduğu 27 günlük ara ve görmüş olduğu yarışla bu defa tamam olduğunu düşünüyorum. Genel anlamda Gazi sonrası koşturulmayan birçok safkan bilsekte bu işi zirvede bırakmak yerine mücadeleye devam etmeyi tercih eden insanlara ve safkana daha fazla yüklenmek istemiyorum. Rakiplerine bakmadım bile bu yarışta gelmesede çok umurum değil bu safkan bende bu kadar sa saygıyı hakeder. BANKOM dur.

AKONİNAZUMA: Mesafe uzadıkça bu iki safkanın bu tarz gruplarda rakiplerinden daha da ayrılacağını düşünüyorum. Oldukça enteresan bir safkan olan AKON muhtamel son düzlüğe önde dönecektir diye tahmin ediyorum. Safkanları istediğimiz kadar iyi tanıdığımızı zannetsekde 2 yaşında ki bir safkanın karakteri bence ne olursa olsun oturmamıştır. Ve bu safkanları bizler seyrettikçe ilgilileri de yarış içinde koştukça tanır. CİVANIM arkası aldığı üçüncülükte safkana son 200 de pilotun nasıl asıldığına ve sonrasında son 50 de bırakınca safkanın tekrar nasıl toparlanıp saldırdığını seyretmenizi isterim. Dolayısı ile mesafe uzadıkça bu yarışta kendinden çok daha emin ve acele etmeden dönecek bir AKON paniklemediği taktirde bu yarışta oldukça şanslıdır. Mesafenin yine 1600 olması dolayısı ile tarzı safkan olan İNAZUMA ile oldukça şanslı olacağını düşündüğüm Karataş bu safkanı isterse araba kullanır gibi kullanır AKON’u sollayabilir benden söylemesi.

OĞLUM VOLKAN: 2 Eylül de ki yarışında Gündüzeli’nin bu safkan için Ankara’ya gittiği yarışta starttan çıkışı, aksiyonları, son düzlüğe dönüşü, pilotuna verdiği tepkiler ile hiçte ilk defa koşuyormuş gibi olmayan safkan görmüş olduğu idmanlarla çok daha hazır bir duruma geldiğini düşünüyorum. İlk yarışında çok fazla yıpratılmayıp son metrelerde enseye basılan safkan eğer tahmin ettiğim performansı gösterir ise bu mesafede arka tarafı tüketir kanaatindeyim. Risk seven oyuncular için BANKOM dur.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10 /// 1-7-3-8

2.ayak: 2-7

3.ayak: 3-4-2-8-9-6-7-10

4.ayak: 2 TEK

5.ayak: 8-2-1

6.ayak: 6-4 /// 8-1-3

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-2-1

2.ayak: 6-4 /// 8-1-3

3.ayak: Hepsi

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 1-7

6.ayak: 5 /// 7-4-2-6

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 8-2-1

3.ayak: 6-4 /// 8-1-3

4.ayak: hepsi

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 1-7

7.ayak: 5 tek

not: 1. Koşuda çıkan (3) numaralı KORYİĞİT yerine (8) numaralı KARINCA CEREN oyuna ilave olmuştur. (13:07)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bay uzman

bol şanslar bankocu kardeşim direk yorumlarageçeyim ilk koşu turbonun kızı son yarışında iki boy geç çıkış yapıp jokeyinin elinde gelerek son 100 de trafik sorunu yaşayıp yol bulunca gökhan yürü deyince yürümesiyle bugün gökhan eski miramis koşularından birini yaparak son 50 de en içten sol sinyali yakarak gelir rakipleri göremeden fotoyu geçer 10 TURBONUN KIZI BANKO

ikinci koşu start verilir KIRDERE önde başlar koşu biter KIRDERE enönde olur.. 2numara KIRDERE banko

üçüncü ayak benim sempatik atım TAKILBERİ koşuyor 07.05.2015te 1690 lira beşliden para kazandırmıştı.. son 200 metreyi kendisiyle beraberkoşmuştum :) 300 beklerken 1690 alınca 690ı o an ganyanbayide bulunanlara bol şans olarakdagıtmıştım … gelelim bugüne takılberiyi yazmayacam ammaaaa onun olmasıyla koşu güzel olacak. ozanşaha takıl peşime diyecek ve onu temposu dışına çıkaracak bu da geride sıranın kendilerine gelmesini bekleyen mahrem ve burcutaya yarayacak bentercihimi iki koşu önce mahremi kolay geçen ve ikinci olurken kazanan attan daha rahat fotoya giren 6 numara BURCUTAY’ dan yana kullanacagım 6 banko…

dördüncü koşu fazlasözegerek yok.. yaşlı kurt kafayı faleze bırakır ve centilmenlik yaparak ekmek büyügün kafayı almak küçügün derse diger 4 at ikincilik için koşar 2numara FALEZ banko

beşinci ayak altı iki daha sekiz eder ARYTON da bunlara bay bay eder :)

son ayak son 1000 metrelik sürat koşusunda iki boy startta kalıp 2.5 boy farkı kolay yapanDAYIMBENİM agır bassada hasan yaparsak 54kuruş yapıyor 6misli yaparsak 3.240 yapar. olmaz demeyin şansınızı deneyin

Cengo: abimle fazla ugraşma lütfen :) o hep 2 liralık kupon yapar bana verir üstünü ben tamamlarım. bugün yanında kaldıgım için onun yerine yorum boş kalmasın diyerek ben yazdım. birtanebu şekilde yapacagım bir tane de 2 tek bırakıp kalan dört ayagı makineye oynatacagım son zamanlarda makineyle ortak oynamayı benimsedim 10 atta yazmayacagım atları veriyor bazen :) ikinci altılıyı son koşularını izedikten sonra yazarım biraz mola vakti ( mustafa33 )

bay uzman

gelelim 7. koşuya…. ara vermemiş olsa1 numara CİHANDARŞAH’ı tek yazmayı düşünüyordum lakin problemini gidermeden koşmaz kurteller ( kayalar olsa hiç yazmazdım ) yanına 6 İSAKIZI ve 7 İZELİM yazacagım özellikle isakızı son koşusunda virajı sondan ikinci dönüp içerlerden geliyor aynı koşuyu tekrarlarsa yarışı kolaya çevirir

8. koşu koşuyu hiç incelemedim bile PİANO SONATTA varsahiç bakma tek yaz geç.. yatarsa akunamatata deriz veya al is well deriz :) yanlız beşlide yanına RUNNERBULL ekleyecegim sebebi ise gazi öncesinde süpriz iken dahi burada birisi vermişti hatta o yorum aklımda kaldıgı için gazi sonrası iki koşusunda da tek yazmıştım..

9. koşu en sinir oldugum şey kısavade yarış 8 at koşuyor 5tanesi maiden !!! atınız bu koşuyu kazanacak güçte ise maiden yarışlrda nerde idiniz !! şu maiden koşulara bir standart getirilmesi şart !! 62 hndikap var ve at bir maiden koşuyor bir kısa vade…maiden de tek yazıyorsun ikincilige koşuyor. kısavadede maiden oldugu için yazmıyorsun tutup yarışı kazanıyor sahibinin kulagını çınlatıyorsun ama kuponun yattıktan sonra çınlatsan kaç yazar ben yinede kazanandan yana olacagım 1AKON banko tek yazmayacak olan hepsi desin

10. koşu ilk koşusunda gündüzelini oldukça ugrastıran normade çok rahat kazanacagıyrıştan üçüncü ayrılan oglum volkan bu defa kazanır banko

bay uzman

turbocununkzı yazmışkqrdeşim bende gül fırtınası diyeyim
ahkardeşimmustafa ah kırdere ne alaka benim adıma yorum yazıp heleonattayazmayacagımkırdereyi bnk yqzmışsınburası çimmi kummuiyi bakta öyle yazkırderenasıl kqçsın
3 alıned 5 rumet 7prens izabelvarken kırdreenealakaa
burcutay demişsin mahrem vee ozanşahsız kuponmuolurkardeşim
falez demşsin kara eserle alişişrini dea
ekledim
dayım benim cafferfield

bay uzman

heheeee ………………………………………………………………….., : ) by uzman : kırdere 6 defakumdakoşmuş 3 defa birinci 3 defa üçüncü :)) negüzel tesbit kırdere kumda gitmez : ) ( mustafa 33 )

bay uzman

by uzman : kırdere arkası hepsi çifte aldım kırdere arkası hepsi üçlü bahis aldım kırdere tek burcunur tek falez tek üçlü ganyan aldım beşiktaş fener maçına da 0-5 skor oynadım akşama zenginim :) ( Mustafa33)

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Bombacı bu program için sesim çıkmaz gece baya bi inceledim lâkin yine yorumu yetiştiremedim özellikle birinci altılı ilk ayak 1’i eklemen cuk diye oturmuş ancak ikinci ayakta ALL I NEED her koşulda eklenir şayet PANIGALE gelmezse benim görüşüm kesinlikle ALL I NEED patates eder :)

Ramazan Yılmaz

Bu arada Falez %73 agf çıkmış Ankara’da böyle bi agf önde ahat bırakırlarmı biraz muamma :)

admin

Bol şanslar Bombacı

1. altılı

4-6-7-8-10//
2-5 //
2-3-4//
1-2-3/
1-2-3-7-8//
6 //

admin

5dk lık kuponda bu kadar olur. At zaten favorinin arkasından gelmiş son yarışında.

admin

1-2-3-7-8 //
4-6 //
1-7 //
4 //
1-2-5-6-7 //
2-5-8-10 //

Ramazan Yılmaz

ikide başlıyor diye yatiramadim kuponu iyimi koşmuş bile

06 Cengo 06

Herkese Ankaradan selamlar Bolşanslar 😊
1.Altılı ile başlıyalım kısmet olursa gidip canlı izliycem bugün çok güzel yarışlar var ama çokta rüzgar var,olsun açarız biramızı söyleriz kebamızı zevki yeter 😊

İlk ayakta 3 ve 11 yarıştan çıktı ben bu koşudan tırstım ya 10 tek ya hepsi.

İkinci ayak 7 bende geçilmez.

Üçüncü ayakta hepsi.

Dördüncü ayak A.sözen burayı halleder bence.

Beşinci ayak 1.2.7.8 yeter.

Altıncı ayak Hepsi
48.60

Mehmet28

bol şanslar

binbastar

Öncelikle birşeyler paylaşmak adına çabalayan herkesin emeğine sağlık ve bol şanslar

ankara2

Yaş farkları, stil farkları, bana göre içinden çıkılması en zor koşu, HEPSİ

Son katılmış olduğu uluslararası koşuda oldukça ciddi rakiplerin ardından elde etmiş olduğu 3.lüğü eski formda günlerine döndüğünün sinyali olan ve yine sihirbazın tercih ettiği YILDIRIMBEY sonlardaki acı sprinti ile zorlu gruba rağmen kazanmayı bilecektir.BANKOM

idmanlarında gelişim gösteren TAŞRALI ve İZELİM öncelikli isimler.Güçlü orijini ile CİHANDARŞAH yazılmalı.UÇANATEŞ ve İSAKIZI yeterli form durumuna sahip diğer safkanlar.KEMERİHİSAR’ın son galobu olumlu atlanmasın, ganyanı tatlı olur.Bu saydığım isimler yeterli gözüküyor, çok geniş kuponlar için/////UÇANBAL ve ŞERİFE ABLA burayı kapatacak isimler.Geriye kalan tek isim KARAKULAK BEY,,yani HEPSİ

Bu gruptan farklı bir isim olan PIANO SONATO bugünkü rakiplerini geride bırakmaya oldukça yakındır.

Yine oldukça zor bir koşu sıralamam,çok sevdiğim AFTER MARKET temsilcileri yine başta 6-3-1-2-4-7

Son ayak sıralamam 5-6-10-2-4-8

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

Ramazan Yılmaz

H//
1.3.6//
1.8.9//
1.4//
H//
5/

gelirse böyle gelsin herkese bol şanslar

atlarla konuşan adam

ankara 1.ayak 3 babadöker 2 akınşah peri bacaları koşusunu kazanmaya uygun şartlar uygun rakipler
2.ayak6 COPPERFIELD
DAYIM BENIM 3 TOUCH THE WOLCHERI CHERI LADYarasında az hata yapan kazanır
3.ayak 1.4.5.6.7
4.ayak3 KING OF ROCK 4 PIANO SONATA ve eküriler2ile6
5.ayak 1 akonbanko
6.ayak5 oglum volkn bankom

atlarla konuşan adam

evettttttt 5 te 5 olduuk devam edenlere bol ansssss

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x