ankara altili tahminleri

23 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Herkeze güzel Hafta sonları Ankara Bugün bir birinden güzel koşulara ev sahipliği yapıyor. Güzel ve zevkli bu programda herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Başlangıç ayağı 3 ve yukarı ingilizlerin kv9 koşusuyla açılıyor. Kumun ön planda olan isimlerin yer aldığı bu koşuda ilk şansı Bursa pistinde ikincilikle ayrılırken eski formuna geldiğini gösteren  kumun etkili isimlerinden olan 3 BABADOKER‘in bugün kısa mesafeli bu koşuda koşuyu beyaz bayrak ayna yaparak kazanması normal sonuç olur diye düşünüyorum. Son iki yarışını kazanırken formunu koruduğunu gösteren ve süratli isimlerden olan 2 AKINŞAH, Rakiplerinin hemen arkasında yarışı takip edicek olan idman pistindeki güzel işleriyle 1 DUQUAN, son olarak her koşusu birbirinden başarılı olan ve rakiplerine göre daha uygun sıkletiyle bugün koşuya katılacak olan 8 AYRTON‘nun koşuda söz sahibi olup bu sıralamanın koşunun birincisini belirleyecektir.

2.AYAK : Sürat koşusu gerçekten nefes kesecek nitelikte isimleri bir araya toplamış.Zorlu koşulardan sonra bu koşuda ilk startları olacak isimlerden ve bu tip kısa mesafeli yarışlarda her zaman seri stiliyle ön planda olup koşuyu lehine çevirebilecek güce sahip olan 6 COPPERFIELD ilk şans verdiğim isim olup, aradan sonra gördüğü yarışlarla yeterli formunu bulan 4 YILDIRIMBEY, son yarışında enternasyonel koşuda godolphinin arabian hope isimli safkanın arkasında ikinci bitirirken bile çok etkili yarışa sahne imza atmış olan 8 CHERİ CHERİ LADY , Yarışın geri planda kalan isimlerinden olsa da yapmış olduğu idman pistindeki çalışmalarında gözüme çarpan ve bugün yarışın bombasını patlatabilecek 5 ZEALOUS LİNE sıralamasına kuponumda şans veriyorum.

3.AYAK : Maiden mücadele ön plana çıkan bir isim göremedim yarış koşarak etkili olabilecek isimlerden 6 İSAKIZI ve 7 İZELİM öncelikli şans verdiğim isimler olup yarış hayatının ilk koşusunda birinci kadar yakın koşan isimler 5 UÇANATEŞ ve 8 KEMERHİSAR , yaklaşık 4 aylık bir aradan sonra sahaya çıkacak olan ve yapmış olduğu galopların da oldukça formda olduğunu gözler önüne seren 1 CİHANDAR ŞAH ve 9 ŞERİFE ABLA sıralamasıyla koşuyu geçiyorum.

4.AYAK : Gazi koşusundan sonra ara verip aradan sonra çok etkili bir yarış sergileyen sevdiği uzun mesafeli yarışında bugün ki raiplerden çok önde olan şampiyon safkan 4 PIANO SONATA‘nın bir aksilik yaşamadığı taktirde koşuyu kazanmasını bekliyor ve BANKO olarak kuponumda yer veriyorum. Eğer bütçesi ve imkanı olan ve yanına at yazıcak olanlar bugün çok etkili koşmasını beklediğim bir diğer isim 5 RUNNER BULL’u mutlaka değerlendirsinler..

5.AYAK : Bugün Ankara pistine ilk defa çıkacak olsa bile bu piste daha etkili koşmasını beklediğim henüz birincilikle tanışmamış isim 2 BENNATO‘nun İstanbul da yapmış olduğu çalışmalarıyla Ankaraya çok hazır geldiğini ve bugün birincilikle tanışmasını beklediğim ilk isim olup, İlk yarışını kazanırken yaşadığı sıkıştırılmalara rağmen etkili kısa sprintiyle koşuyu kazanan bir sonraki yarışında etkisiz kalsa bile bugün ilk yarışının bir tekrarını ortaya koymasını beklediğim 7 İNAZUMA, Çalışmalarında oldukça formda olduğunu gösteren ve yaptığı işlerle çok da boş olmadığını gözler önüne seren 6 GRAYAMAZON, Son olarak yarışın favorisi ve formda isimlerinden 1 AKON sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : İlk startında çok yakın ara kaybeden ve bugün koşuda ağırlığını koyup kazanmasını beklediğim ilk isim 6 UÇANARDA koşuda ön planda tuttuğum isim olup, son yarışında oldukça iyi gözüken ve bugün yarışın favori konumunda olan maidene veda etmesi beklenen 2 BAYÇINAR, ilk startında startta kalsa da etkili sprintiyle yakın ara koşuyu üçüncü bitiren 10 NİDA SULTAN, ilk yarışını bugün ki rakiplerinden daha iyi bir derece ile bitirerek koşuda devreye girip koşuyu lehine çevirebilecek  5 OĞLUMVOLKAN, koşu tecrübesi elinde bulunan son yarışlarında oldukça formda gözüken 4 KARABERK, yarışın süpriz isimlerinden olan 7 BAHAR SULTAN ve 8 GÜZELNADİYE sıralamasıyla kapanışını yapıyorum.

ANKARA ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 3,2,1,8

2.AYAK : 6,4,8,5

3.AYAK : 6,7,5,8,1,9

4.AYAK : 4

5.AYAK : 2,7,6,1

6.AYAK : 2,10,5,4,7,8

TUTAR : 138,24 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

ETC

1.KOŞU: Yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran ve bu koşuda startta oyalanmasına rağmen KOCAKAYA ile tabelada üst sıraları zorlayan TURBONUNKIZI, yine KOCAKAYA idaresinde katılacağı koşuda adından söz ettirecektir. İlk startında 1200 ÇİM pistte diğerlerinin ilk ÇİM startlarına oranla daha gözle görülür bir bitiriş süresi elde eden KARINCA CEREN ve 8 Temmuz-27 Temmuz tarihli koşularında olumlu bitirişleri bulunan KORYILDIZ da TURBONUN KIZININ en belirgin rakipleri olacaktır.

2.KOŞU: KIRDERE’nin kısa mesafede ne yapacağı belli olmaz. Onun için bu at ile 4 ay aradan sonra 1400 KUM koşusunda tabelanın dibinde yer alan, ondan önceki koşularında tatminkar işler çıkaran PRINCESS IZABEL ve ALL I NEED’i de birlikte tercih etmek istiyorum.

3.KOŞU: OZANŞAH, BURCUTAY bu koşuda sırasıyla tercihlenmesi gereken atlardır. OZANŞAH’ın 1900 ÇİM pistte 29 Temmuz tarihinde M.BAYIR ile elde ettiği birincilik, bitiriş süresi dikkat çekicidir. BURCUTAY 26 Ağustos tarihli sınavında elde ettiği 2.lik ve bitiriş derecesiyle MAHREM’in epey ilerisinde derece aldığını unutmamak gerekir.

4.KOŞU: FALEZ’in de ANKARA çim pistte yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulundurması ve o koşuda ALDERAMİN gibi önemli bir atın boyun farkla gerisinde kalmasına rağmen elde ettiği 2.liği dikkat çekici ve dikkate alınması elzemdir.

5.KOŞU: 1400 ve 1500 KUM pistte elde ettikleri önemli bitiriş dereceleri nezdinde AKINŞAH ile DOQUAN’ı birbirinden ayıramıyor ve jokey faktörünü de ön planda tutarak bu ikiliyi birlikte tercihlenmnesi yönünde görüş bildirmek istiyorum.

6.KOŞU: Kısa mesafede başta DAYIM BENİM ve COPPERFIELD ile bu koşuyu kapatıyorum. Referans olarak DAYIM BENİM’in son 1000 ÇİM pistinde elde ettiği liderliği, COPPERFIELD’ın ise kısa mesafede etkili yarışlarının bulunduğunu örnek göstermek istiyorum.

7.KOŞU: Son koşusunda dikkate değer bir 2.lik eden İZELİM ve aynı koşuda İZELİM’in gerisinde finişe varan İSA KIZI biribirine rakip olacaklardır. Hatalarından istifade etmek için ise ilk ÇİM koşusunda beklenilenden iyi bitiriş derecesiyle 4.lükle finişi gören UÇANATEŞ hazırda bekleyecektir.

8.KOŞU: Gazi şampiyonu PIANO SONATA başta tercihlenmesi gereken at olup, günün en önemli bankosu konumundadır.

9.KOŞU: Mesafe ayırt etmeksizin tüm koşularında tabelada görünen ve son 3 çim yarışından az farkla 2.likler elde eden BENNATO artık eli kulağındadır ve geliyorum sinyalleri vermektedir.

10.KOŞU: Günün son koşusunda OĞLUM VOLKAN, UCANARDA, GÜZELNADİYE ve NİDA SULTAN diyerek bu koşuyu da kapatıyorum

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3 – 8 – 10
2.AYAK: 2 – 3 – 7
3.AYAK: 4 – 6
4.AYAK: 2
5.AYAK: 1 – 2
6.AYAK: 1 – 6

TUTAR: 4.32 TL

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 2
2.AYAK: 1 – 6
3.AYAK: 5 – 6 – 7
4.AYAK: 4
5.AYAK: 2
6.AYAK: 5 – 6 – 8 – 10

TUTAR: 2.88 TL

ŞANS SİZİNLE OLSUN…

Bombaci

Bol şanslar

06 Cengo 06

Bolsans kardeş 😊

Mehmet28

bol şanslar

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x