ankara altili tahminleri can911

22 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli bir hafta sonu eşliğinde Ankara tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Uygun kilosuyla uyumlu binicisini de yakalamışken 7 (FANTASTİC LERO) favorim. Son koşusunu kazandığı binicisiyle buluşacak bir diğer isim 5 (ERSÖZLÜ), sevdiği pist ve mesafede 3 (BEYAZ BULUT) ve sürprizde 8 (ZEUS) ilk ayak önerilerim.

2.Ayak: Dişilerin Handikap mücadelesinde etkili bir form yakalayan 3 (İREM SU) önceliğim. Son yarışlarına nazaran mesafenin bir tık daha kısalmasıyla 7 (DESTİNO) kendisini zorlayabilir. Son yarışlarında yükselişe geçen formuyla 9 (GOLDCREST)  bugün Müslüm idaresinde sonuca gidebilir. Binicisi idaresinde son koşusunu kazanan 4 (OCEAN SERAPH) değerli bir sürprize imza atabilir.

3.Ayak: Kısavade koşularının başladığı ayakla birlikte bakalım gözleri şenlendirecek mücadeleler görecek miyiz? Batıkent koşusunda maidena uzak yaparak taze veda etmiş 7 (VAVENDU) aldığı kilo indirimiyle birlikte çok önde duruyor. Kupon küçültmek isteyenlere alternatif tek önerim olsun. Aprantiler idaresinde iyi işler çıkaratan 1 (WONDER) bakalım formda Ahmet idaresinde ne yapacak? İlk koşusunu kazanan kalplerde yaşayan Ömer’i temsilen 5 (ÖMER İN MY HEART) da devreye girebilecek bir diğer isimdir.

4.Ayak: Dikmen koşusunda tanıştığı yeni takı ve binicisiyle birlikte adeta uçuşa geçen, yanına kimseyi yaklaştırmayan bir stile bürünen 2 (BAY EMİR) bugün kazanma serisini sürdürecektir. BANKOM

5.Ayak: Ankara TSYD yarışı ise günün kritik önemine sahip ayağı olacak. Tercihlerim biraz kalabalık olup sıralamam 5 (UNDAUNTED), 2 (WİN THE WEST), 6 (OCEAN GODDES), 7 (REBORN) ve 1 (AYRTON) şeklinde.

6.Ayak: Günün kapanış ayağında son iki yarışında küçük farklarla maidendan çıkamayan 11 (GO WİİD) bugün kazanmaya yakın. Yeni takısıyla daha iyi perfromans gösteren son koşusunda üst grupta şans arayan 10 (GARNET) uygun grupta devreye girebilir. 2013 Gazi Şampiyonu Divine Heart anneden kardeşi olduğunu hatırlarsa 4 (LAGRİMAS) ve Motivator temsilcisi 13 (ONEANDONLY) de devreye girebilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7-5-3-8

2.Ayak: 3-7-9-4

3.Ayak: 7 /// 1-5

4.Ayak: 2

5.Ayak: 5-2-6-7-1

6.Ayak: 11-10-4-13

Kupon Tutarı: 57,60 (3.Ayakta 7 tek seçimiyle küçük kupon 19,20 TL)

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey, hoş geldiniz.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Can bey :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

İngiliz atı %5agf ile Arapların arasında koşuyor ne dersiniz değerlendirmek gerekmez mi?

admin
Yönetici
admin

1-3-7-9 //
H //
7 //
1-2//
1-2-3 //
3-9-11 //

Herkese bol şanslar

HAYALTUTAN
Üye
HAYALTUTAN

Tebrik ederim. Bugün site formda. İnşallah daha büyük ikramiyelere.

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Can bey

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Tebrikler