Ana Sayfa / Tahminler / 22 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
ankara altili tahminleri can911

22 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli bir hafta sonu eşliğinde Ankara tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Uygun kilosuyla uyumlu binicisini de yakalamışken 7 (FANTASTİC LERO) favorim. Son koşusunu kazandığı binicisiyle buluşacak bir diğer isim 5 (ERSÖZLÜ), sevdiği pist ve mesafede 3 (BEYAZ BULUT) ve sürprizde 8 (ZEUS) ilk ayak önerilerim.

2.Ayak: Dişilerin Handikap mücadelesinde etkili bir form yakalayan 3 (İREM SU) önceliğim. Son yarışlarına nazaran mesafenin bir tık daha kısalmasıyla 7 (DESTİNO) kendisini zorlayabilir. Son yarışlarında yükselişe geçen formuyla 9 (GOLDCREST)  bugün Müslüm idaresinde sonuca gidebilir. Binicisi idaresinde son koşusunu kazanan 4 (OCEAN SERAPH) değerli bir sürprize imza atabilir.

3.Ayak: Kısavade koşularının başladığı ayakla birlikte bakalım gözleri şenlendirecek mücadeleler görecek miyiz? Batıkent koşusunda maidena uzak yaparak taze veda etmiş 7 (VAVENDU) aldığı kilo indirimiyle birlikte çok önde duruyor. Kupon küçültmek isteyenlere alternatif tek önerim olsun. Aprantiler idaresinde iyi işler çıkaratan 1 (WONDER) bakalım formda Ahmet idaresinde ne yapacak? İlk koşusunu kazanan kalplerde yaşayan Ömer'i temsilen 5 (ÖMER İN MY HEART) da devreye girebilecek bir diğer isimdir.

4.Ayak: Dikmen koşusunda tanıştığı yeni takı ve binicisiyle birlikte adeta uçuşa geçen, yanına kimseyi yaklaştırmayan bir stile bürünen 2 (BAY EMİR) bugün kazanma serisini sürdürecektir. BANKOM

5.Ayak: Ankara TSYD yarışı ise günün kritik önemine sahip ayağı olacak. Tercihlerim biraz kalabalık olup sıralamam 5 (UNDAUNTED), 2 (WİN THE WEST), 6 (OCEAN GODDES), 7 (REBORN) ve 1 (AYRTON) şeklinde.

6.Ayak: Günün kapanış ayağında son iki yarışında küçük farklarla maidendan çıkamayan 11 (GO WİİD) bugün kazanmaya yakın. Yeni takısıyla daha iyi perfromans gösteren son koşusunda üst grupta şans arayan 10 (GARNET) uygun grupta devreye girebilir. 2013 Gazi Şampiyonu Divine Heart anneden kardeşi olduğunu hatırlarsa 4 (LAGRİMAS) ve Motivator temsilcisi 13 (ONEANDONLY) de devreye girebilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7-5-3-8

2.Ayak: 3-7-9-4

3.Ayak: 7 /// 1-5

4.Ayak: 2

5.Ayak: 5-2-6-7-1

6.Ayak: 11-10-4-13

Kupon Tutarı: 57,60 (3.Ayakta 7 tek seçimiyle küçük kupon 19,20 TL)

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

15 yorum

 1. Bol şanslar Can bey, hoş geldiniz.

  • can911

   Hoşbulduk adminim, dünkü yazışmalarınızı gördükten sonra belki güzel bir ışık olabilmek umuduyla şansımı denemek istedim size :-)

  • Çok iyi yapmışsınız. Tahminlerinizi görmek güzel.

 2. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar Can bey :)

 3. Ramazan Yılmaz

  İngiliz atı %5agf ile Arapların arasında koşuyor ne dersiniz değerlendirmek gerekmez mi?

  • 1-3-7-9 //
   H //
   7 //
   1-2//
   1-2-3 //
   3-9-11 //

   Herkese bol şanslar

  • can911

   Vavendu için kararımı akşamdan verdim diyorsunuz, bol şans adminim

  • Evet tek attım ama agf beklediğim den düşük çıktı. Herkes aynı kanıda değil sanırım. Bay Emir benim de gönlümden geçiyordu ama Yeltay’ı da yazmadan geçemedim.

  • can911

   Ömer için duygusallık devrede yine adminim,geçilene kadar devam eder bu durum

  • can911

   Tek hakkımı orda kullandım Ramazan, maalesef ben tavsiyene uyamıcam. Ama denenebilir tabii ki

 4. HAYALTUTAN

  Tebrik ederim. Bugün site formda. İnşallah daha büyük ikramiyelere.

 5. Tebrikler Can bey

  • can911

   Biraz daha sürpriz çıkabilirdi ama isabetli tahmin vermiş olmak, bankonun doğru gelmesi güzel. Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir