22 TEMMUZ 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Yorum yazmak için biraz geç bir saat ancak dün gece yetiştiremediğim için bu saate aksadı. Normalde yinede es geçecektim ancak program içinde nasıl koşacağını çok merak ettiğim bir ismin agf sıralamasındaki yerini görünce boş geçmek istemedim. Şimdiden herkese bol şanslar dileyerek yorumuma geçiyorum.

GOLDCREST; Normalde bu tip mesafe pistte çok başarılı performanslar sergilemesi gereken bir isim lâkin gereksiz yere çok fazla kayıplar verdi. Gerek orjini gerekse kabiliyeti cok yüksek. Son koşusunda toparlanma sinyalleri veren safkan bugün için favorimdir. Koşusun gidişatı kehine olduğundan fotoyu önde geçebilir.

VAVENDU; Son koşusunda adeta ayakları yere basmadan muazzam bir irincilik elde eden safkan o sermayeyle bu grubunda üstesinden geleceğini düşünüyorum. Eğerki Ömer Kaya anısına koşan ÖMER IN MY HEART yine ön planda tutulmaz ise grup içerisinde rakipsiz kalabilir. Lakin benim alternatip bankolarım olduğundan sürpriz ihtimallerini değerlendirmek açısından diğer isimlerede şans veriyorum.

ALOYSHA; Baba Turbo anne ise KAIZBERT yavrusu VIKA. Buda potansiyelinin nekadar yüksek olduğunu gösteriyor. Hatta arap kanından farklı bir kan taşıdığını söyleyebiliriz. İlk startında tereddütsüz tek yazdığım bir isimdi. Bugün hernekadar rakipleri sertleşmiş olsa da kalitesiyle birkez daha dotoyu önde geçeceğine inaniyorum. Agf sıralamasındaki yerinide göz önüne alırsak ben riske etmeye değer diyorum.

AYRTON; Gruptan çok üstün bir safkan bu bu pist mesafeninde etkili isimlerinden. Sikletine rağmen fotoyu önde geçebilir. Yanına gelirini yüksek gördüğüm iki sürpriz isim ekleyip geçiyorum.

LAGRIMAS; Gerek anneden gerekse babadan çok klas bir orjine sahip. Son koşusunda sonlarda etkili ataklarla gelip koşudan ikincilikle ayrılırken uzun mesafelerde etkili olabileceğini gösterdi. Bugün hem daha iyi duruma gelmiş hemde mesafenin uzaması lehine olduğundan maidene veda etmesini bekliyor banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 9.1.3.2.7.8.5.4.10
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 5
5.AYAK : 1.8.7
6.AYAK : 4

ilk ayayağa 4numaralı safkanda eklenmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Ramazan. 2 tekinde yok bende yine ayrı telleri çaldık :))

bodrumlu

Bolşanslar teşekkürler

can911

Bol şans,gönlüne göre kardeşim

Utk

1-3-4-5-7-9
5 tek
3-5-7
1-2-5
1 tek
3-4-9-11-10
Bol şanslar hepinize .

admin

Bol şanslar

Umutcenk

Kardeşim izmir tahminin varmı 1. Altiliya

admin

Ramazan hızlı bir sallama kuponum var. Bakalım ne kadar ters düşeriz :)

2 //
2-3-5-7-8-11-13 //
1-2-3- //
8-9-10-11-13 //
3-4-5-6-7-8-13-14//
14 //

admin

İlk altılıydı.

admin

6-7-8-9-10-11-13 //
3-4-5-6-7-8-13-14 //
14 //
2-3-6 //
1-2-6-11 //
8 //

Bol şanslar

admin

O zaman sana tebrikler :)

can911

Ben de İzmir 2.Altılı Ganyan için aşağıdaki gibi size katılımcı olayım

1. AYAK: 2 (Arnavut Beyi),4 (Karesi),9 (Skorer),13 (Gallopıng Lord)
2. AYAK: 5 (Hira),3 (Nevruz Çiçeği),8 (Vegool),7 (Kuğu Güzeli),4 (Yüksek Uçuş)
3. AYAK: 14 (Yoran Gülü),13 (Özgüzel),7 (Akan Yıldız)
4. AYAK: 3 (Son Vurgun),7 (Grıffon),9 (Westsıde),6 (Garavas)
5. AYAK: 2 (Eser)
6. AYAK: 8 (Eskıcıty),10 (Kökmeninkızı),12 (Patika)
Kupon Tutarı: 43,20 TL

admin

Güzel giriş Can bey.

admin

Ankara ters köşe yaptı Ramazan. İkramiye beklerken favori bitti.

admin

Bende tertemiz oldum :)

admin

İyi yapmışsın beşliyi :)

can911

Kısadan uzuna dönüp yarış kazanmak da ender görülür bir durum ama Bekirim fena ters köşe yaptı ama,

can911

Teklere rağmen iyi de ikramiye verecekti Ramazan

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x