22 TEMMUZ CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Yüklenilmeye değecek bir program gelmedi bana. O nedenle risk alarak ikinci bir tek daha kullanmayı düşünüyorum, bazı ayaklarda fazla sürpriz aramak adına.

2. KOŞU: İstikrarlı koşan (3) BEYAZ BULUT son virajdan sonra liderliği alıp kazanabilir. Bir yarışı diğerini tutmasa da Özcan avantajıyla (5) ERSÖZLÜ ve rakip olarak görülmemesi durumunda (1) MATİZ çıkıp bitirebilir.

3. KOŞU: Tenerife’nin tempo vereceği yarışta yakın giderek son virajda artırmasını beklediğim (7) DESTINO favorim. Son yarışını ölçü almadığım (8) CLOATTRO öncelikli rakip gördüğüm isim. Sürpriz olarak da (3) İREM SU ve (9) GOLDCREST yazıyorum.

4. KOŞU: Tuta tuta rakiplerine çok uzak çekerken taylar için iyi de bir derece yapan (7) VAVENDU’nun yanına at yazmak içimden gelmedi. Tek atmayanlar veya kuponunda bulundurmayacaklar yazacaktır zaten ilk yarışını rahat kazanan (5) ÖMER IN MY HEART’ı bomba arayanlar kuma çıkacak olan (4) CİVANIM’ı değerlendirebilirler.

5. KOŞU: Kaya’lar insafa geldi (1) YELTAY’ı dinlendirmiş :) (2) BAY EMİR de her yarış üstüne koyuyor. İki atın dışına çıkarsa da ikramiye oldukça etkilenecektir, kapatıyorum.

6. KOŞU: (1) AYRTON kalite olarak rakiplerinden önde olsa da orta mesafede daha iyi olduğunu düşünüyorum. (3,5) Eküriler ilk atım olmakla birlikte dışarıda at bırakmama adına kapatıyorum.

7. KOŞU: Kuponu büyütmemek ve iyi ikramiye kovalamak adına önde tuttuğum (11) GO WIID ikinci tek olarak kullanacağım at.

ALTILIM
1.AYAK: 3/5,1
2.AYAK: 7,8,3,9
3.AYAK: 7
4.AYAK: 1,2/4,3,5
5.AYAK: (3,5)1,7,6/8,2,4
6.AYAK: 11

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

can911
Üye
can911

Bol şans Mehmet kardeşim