22 ŞUBAT 2019 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Kocaeli’de yaşamış olmama rağmen çok fazla programına oyun yapmadığım. Bugün çok nadir olarak oyun kuracağım Kocaeli programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Koşu programında riskli bir başlangıç yapmayı tercih ediyorum. Altılı şablonumuda bu ayak üzerine kurmayı kendi adıma daha doğru buldum. Rakiplerine oranla Kocaeli pistine döndükten sonra daha etkili koşular ortaya koyup son yarışının ardından kısa bir süre geri çekilen bugün dinç gireceği yarışında uygun sıklet avantajıyla beraber hakim olduğu mesafede zorluk derecesine göre oldukça karmaşık bu koşuda BANKO tercihim olarak koşuyu kazanmasını beklediğim 10 GENÇTAHA risk alacağım isimdir.

2.AYAK : Dişilerin maiden mücadelesi istikrarsız tüm isimlerin bir araya gelmesiyle tatlı bir sürprizin çıkması doğal sonuç haline gelmiş gibi gözüküyor. Koşuda ön planda değerlendireceğim isim yarış hayatına Adana pistinde başladıktan sonra Bursa ve Kocaeilide koşularına devam eden koşacağı rakiplerine göre koşu tecrübesi elinde bulunan 9 OYMAPINAR ilk şanslı isim olup, zorlu maiden de rakip olarak göreceğim isimler ; son dördüncülüğün de bugün için yazılmadan geçilmemesi gereken 4 BARKODKIZ, eküri isimlerden hazırlıklarında güzel işler yapan 10 PARLAKMÜCEVHER, son iki startında bugün koşacağı aprantisiyle sahada olan idmanlarında kıpırdamalar gözlemlediğim 13 TURBOYILDIZ, bugün ilk kez çıkacağı Kocaeli pistinde maidene veda edebilecek performansa sahip 12 TATLI PINAR koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK :  Mesafenin uzamasıyla kendi stilini yarışa yansıtması halinde bu rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip seri ayak 5 EGEBEYİ koşuda ön plandaki isim olup, son idmanlarında ki canlı işleriyle koşuda sert jokeyi Hışman Çizik idaresinde tatlı sürpriz yapabilecek 4 DEMİRDEN, rakipleri yanında tek kısrak olan ve son startını kazanma başarısı gösteren 8 RENGÜL, ilerleyen yaşına rağmen yaşlı kurt 1 GARANTİ koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Uzun mesafeli startında oldukça gösterişli bir birincilik elde ettikten sonra orta mesafeli koşusundan da birincilikle dönmeyi başaran formunun zirvesinde ki performansıyla beraber bugün çıkacağı uzun soluklu yarışta kendisiyle uyum yakalayan kantarması Ayhan Kurşun idaresinde koşuda birinciliğin güçlü adaylarından 1 KIZIM AZRA ön planda ki isim olup, bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde kalitesini yarışa yansıtması halinde zorlanmadan bir birincilik çıkarabilecek güce sahip 6 MADAM ALYA arasında en az hata yapanın kazanacağı bir koşu.

5.AYAK : Günün program üzerinde birbirine denk isimlerin bir araya gelmesiyle beraber içinden çıkılmayan zor ayaklarından birisi olarak nitelendirdiğim bu koşuda çok fazla riske girmenin yersiz olduğunu düşünüyor ve şablonumda HEPSİ tercihi ile bu koşuyu geçmenin doğru olacağını düşünüyorum. Daha az atla koşuyu değerlendirecek takipçilerimiz için ön planda tuttuğum isimler performanslarına göre ( Karatepeli ve Şahcan )

6.AYAK : Kapanış ayağında normal şartlarda koşunun çok ön planında değerlendirdiğim ismin tek ciddi sıkıntısının ön tarafta EREN EFENDİ tarafından çok fazla prese kalmasının etkisini sonlarda etkilenmesinden dolayı koşuyu biraz daha kalabalık geçmeyi tercih ettim. Koşuda normal şartlarda kafayı alması durumunda bu rakiplerini önde uyutabilecek 1 BEHRAMKALE ön plandaki ismim olup, son işlerinde ki hazırlıklarında iyi gözüken 3 BADARBUNGA, Kısa sprintini ayarlarsa yarışı bitirebilecek 4 DARK BOY, zaman zaman ters çıkışlarıyla beraber koşunun sürpriz ismi 8 İLKERBEYLİ, mesafe biraz uzamış olsada bu rakipleri içerisinde es geçilmemesi gereken 9 MAHİR BEY ve Kocaeli pistinde tek gördüğü yarışla piste aşina olup bugün için çok farklı bir yarış ortaya koyabilecek 10 REKOR koşuda şans verdiğim isimlerdir.

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10 GENÇTAHA

2.AYAK : 9,4,10,13,12

3.AYAK : 5,4,8,1

4.AYAK : 1,6

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

6.AYAK : 1,3,4,8,9,10 

TUTAR : 117,60 TL 

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

İyi çıkmışsın ilk ayaktan. Bol şanslar.

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Kocaeli
1. Ayak 11,7,12
2. Ayak Işin Îçînden Çikamadim O Yüzden HEPSI
3. Ayak 5,1,3
4. Ayak 2,1,5
5. Ayak 2 ZAZAHASAN BANKO
6. Ayak 1,6
Kupon Bedeli 42.15

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar deniz

orhan
Ziyaretçi
orhan

bu kupon çok güzel

orhan
Ziyaretçi
orhan

zazahasan çok zor bir at vaktinde sprinte kalkarsa kuponun tutabilir bol şanslar

FAİRSON
Ziyaretçi
FAİRSON

Altılı şablonum
1.ayak = 2-3-7-8-9-11-12
2.ayak = 1-3-9-13
3.ayak= 5 TEK
4.ayak= 1-6
5.ayak= 1-2-3-6-7
6.ayak= 1 TEK

Herkese Bol Şanslar….

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar fairson

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

bol şanslar
bende kocaelide 1.ayak 11 özekanın geçilmeyecegini iddia ediyorum iddia ediyorum çünkü?
2.ayak 13 turbo yıldız3 bade su 7 kanlı ay
3.ayak 4 demirden banko adayım ama egebeyi varken banko yazamadım aslında demirdene çok güveniyorum yinede 4.5 yazacagım
4.ayak hepsi..1.2.3.4.5.6
5.ayak 2 zazahasan bankom
6.ayakhepsi
ÖZEKAN…..DEMİRDEN….ZAZAHASAN.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar bay uzman

orhan
Ziyaretçi
orhan

ilk ayak ve son ayak sıkıntılı, ilk ayak:/7. son ayak:6 ekle rahat izle..

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Şablonum buna müsait oldu bol şanslar dilerim

orhan
Ziyaretçi
orhan

tercih meselesi tabi ama şartlar emirsoyun lehine olduğu barizdi

Kavas
Üye
Kavas

Kocaeli
7-11-10
3-2-12
5-7
1-6
2-7-3-1
9-10

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar kavas

orhan
Ziyaretçi
orhan

tercih meselesi tabi ama şartlar emirsoyun lehine olduğu barizdi

Thyponic rising
Ziyaretçi
Thyponic rising

Selam arkadaşlar bende nacizane kendi kurgunun paylaşmak istiyorum ilk ayak hepsi ikinci ayak 123 7 9 12 13 üçüncü ayak 5 tek dördüncü ayak 136 beşinci ayak 2 tek son ayak 3 tek herkese bol şans at koşar baht kazanır herkesin bahtı açık olsun

Tugo
Ziyaretçi
Tugo

6,7,11
3,13,12,1
1,4,5
4 banko
1,2,3,6,7
9,1
Bolşans

Bakirkoylu68
Ziyaretçi
Bakirkoylu68

Tebrikler. Jigo nasil tek cikardiniz?

Bakirkoylu68
Ziyaretçi
Bakirkoylu68

Tebrikler. Jibga’yi nasil tek cikardiniz?

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Tebrikler Tugo güle güle harca.