22 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Eminim ki yarış bittiği zaman birçok yarış sever sonuca binayen aslında ben bu atı biliyordum da yazamadım diyecektir. Hemen hemen klasik olarak duyan gelmiş gibi. Yalnız bir tanesinin kendisini kanıtlaması anlamında piste çıktığını düşünüyorum. Form durumu oldukça güzel ve abileri ile mücadele edebilecek güçte mi göreceğiz (11) numaralı ÖZEKAN ilk safkanım. Yine boş kilosuna istinaden,  hem de form durumu itibari ilk rakip gördüğüm diğer isim (12) numaralı KILIÇSOY. Yine oldukça dengesiz bir safkan olsa da sonlarda arkayı uyutursa son düzlük dönülmeden önce artıracağı vitesle birlikte arka taraf yakalamak için bu pistte çok uğraşabilir (2) numaralı KOVADA üçüncü şans verdiğim isim. Bu üç isme rakip gördüğüm isimler şablonumda olacak.

2.ayak: Dört yaşında henüz yarış kazanamamış Arap safkanların mücadelesin de İstanbul’da hazırlanan ve bu yarış için Kocaeline erken gelip galobunu da yapan safkanın Ayhan Kurşun’la hedef yaptığı oldukça belli. Son yarışında adaptasyon sorunu yaşayan ve bu yarışta KG çıkarılan safkana çok güçlü oyunlarda ne derece güvenilebileceği tabi ki şüpheli. Ancak ben bu yarışta bu safkanı riske edeceğim. Önlerde iyi yer tutar ve sabırlı olursa bence kazanan taraf olması muhtamel (12) numaralı TATLI PINAR çok risklide olsa BANKOMDUR.

3.ayak: Son yarışlarında ki başarısız performansı ve bazı bilindik isimlerin kafa karıştırma olasılığını değerlendirebileceğimi düşünüyorum. Bana göre bu yarışa oldukça ağırlığını koyabileceği gibi bariz bir arızası yoksa potayı önde geçen isim olacaktır. Risklide olsa (5) numaralı EGEBEYİ BANKOMDUR.

4.ayak: Bir dizi talihsizlikler yaşayan safkanın gruptan üstün olduğuna inanıyorum. Ki bu talihsizliklerin başında yasaklı madde ile yakalanması geliyor. Bildiğim kadarı ile iç parazit dolayısı ile kullanılan bir ilaç ile yasaklı duruma düşen safkanın cezası 2020 yılına kadar devam etmesi gerekirken bedeli ödenip özgürlüğüne kavuştu. Ki sadece bu bile safkana olan güvenin başlı başına ispatı olsa gerek. Son yarışlarında ki başarısız görüntüsüne ve rakiplerinin tam tersi oldukça iyi durumları dolayısı ile süper bir tek olabilecek durumda olan (2) numaralı AYSEV i kendimce bir rakip dolayısı ile tek bırakamadım. Rakip gördüğüm bu isim (6) numaralı MADAM ALYA. Bu yarışı oldukça merak etmem ile birlikte sadece bu iki safkanla riske edeceğim.

5.ayak: Bana göre bu yarışta da bir fırsat safkanı var gibi. Bunu da ilk safkan olarak değerlendirmek niyetindeyim. Bir çok okurun bildiği gibi bülten almadığım için kim favori kim değil bilmiyorum. Ama görünür itibari ile safkanın oldukça geri planda kalacağını düşünsem de ileride lazım olacağını düşündüğüm (6) numaralı KARATEPELİ yi ilk at olarak bulundurmak istiyorum. Rakip düşündüğüm safkanlar şablonum da olacak.

6.ayak: Ben elemeye çalışacağım ancak yine de sürpriz aranabilecek bir yarış görüntüsünde bu anlamda tuttuğunuz safkanlara öncelikle yer vermeniz gereken bir yarış olabilir. (1) numaralı BEHRAMKALE ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 11-12-2-9-10-5-3-8

2.ayak: 12 tek

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 2-6

5.ayak: 6-1-2-3

6.ayak: 1-9-3-4-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

ben burada defalarca kılıç çekiştigimiz bombacıya 100/53 agf li atına karşılık…bende 4 demirden diyorum çektim kılıcımı
egebeyini demirdenle yıkmaya geliyorum sebebi şu zaten cevabı bombacı kendi vermiş bak egebeyi yarıştan çıkarsada karışmam….latife bir yana seni seviyoruz bombacı iyiki varsın…. seni özledik bol şanslar (sen yinede kuponuna 4 demirdeniekle bombacı abimiz)

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

1.ayak 11 bankom
2.ayak 13 turbo yıldızıda banko yazacaktım ama güvenemedim…hepsi
3.ayak 4 demirden
4.ayak1.6.4.2.3.5
5.ayak 2 zazahasan
6.ayak.9.1.3.13.7.2

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

turbo yıldız….demirden zazahasan güzeldi

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

demirdenle kılıç işini kazandık bakalım……

Onbasi
Üye
Onbasi

walla benim kupon fena gitmiyo adminim iki gözüm son ayak da 6 – DUKE OF ISTANBUL u da yakalarsam kii adaım gibi eminim üç beş bişiler alırım

admin
Yönetici
admin

Gümledik beraber onbaşım

Onbasi
Üye
Onbasi

merhaba millet herkese bolşanslar buda benden gelsin
1. ayak: 3,7,2,12,11
2. ayak: 13,10,12,1,3
3. ayak: 4,5( bütçem yetmedi yetseydi rengül ü de eklerdim)
4. ayak: 2,1,6
5. ayak: 2,1
6. ayak: 6,1 ( DUKE OF ISTANBUL ben buraya yazıyorum sizde kuponlarınıza yazın derim)

Derince
Ziyaretçi
Derince

İlk ayak cok at. 11 12 3986742

İkinci ayak 123974 12 13

Ucuncu ayak 45

Dorduncu ayak bugun sira madam alya da bankom

Besinci ayak 231

Son ayak babardunga alternatif tek rakipler 791

nedir??
Ziyaretçi
nedir??

jıbga nedir yaaa???

Bakirkoylu68
Ziyaretçi
Bakirkoylu68

Jibga Muslum Celik gibi favori gelmeyip surpriz gelerek genelde buyuk cifte yakalattiklari atlarin adidir. Inceleyin bakin bu adam buyuk cogunluk favori atlarda gelmez. Parali yarislarda dokturur, ikramiyesi az yerlerde genelde kazanmaz!