21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (NOLİSİ DOLİSİ)

1.Ayak: Dişi İngilizlerde istikrarlı yarışları ile öne çıkan ve son kazandığı yarışındaki sprintini burada da tekrarlaması durumunda seriye başlayabileceğini düşündüğüm 1 ASYA FIRTINASI başarılı aprantisiyle favorim olup küçük kuponlar için risk alınabilir. Uzun arasından sonra gördüğü yarışlarda fazla sıkıştırılmayan ama kalitesinin grubun üstünde olduğuna inandığım 5 SIMPLY RED bugün kazanıra koşabilir sürpriz hanesinde değerlendiriyorum.

2.Ayak: Şart-1 yarışlar da risk almak pek tarzım olmasa da burada orijini ve çalışmalarıyla gözüme takılan 6 NAZNARA isimli safkanı BANKO öneriyorum. Pedigrisiyle ilgili fazla detaya girmeyeceğim ama araştırdığım kadarıyla Amerika’da aranan başarılı bir kan hattı. Son iki çalışmasını yaptıran formda jokey A.C.Dağdeviren’in tayı hazırlayıp biniyor olmasının da ekstra bir detay olarak altını çizeyim.

3.Ayak: 6 GOLDEN KING ve 7 ÜNLÜOĞLU ikilisinin dışına çıkmasının beni şaşırtacağı bir koşu olur. Yine de yarışın sigortası olarak 3 TEKİNER ekledim.

4.Ayak: Zevkli bir birincilik mücadelesi beklediğim yarışta 5 DEMİRPOYRAZIM sert temposuyla bitirebilir. H.Şimşek de 2019 yılında henüz kazanamadığından şeytanın bacağını kırmak isteyecektir favorim. 4,2,1,6,7,8 sırasıyla eklediklerim.

5.Ayak: Şart-1 yarış olmasına rağmen günün agf’si olmasına kesin gözüyle baktığım HOT CHOCOLATE gibi kalite bir ismin ana baba bir kardeşi 3 DREAM SOLDIER çalışmalarıyla da haklı favori. Yine de zor geçmesini beklediğim yarışta 6 SILVER WOLF hem görüntü olarak hem de çalışmalarıyla favorinin sert rakibidir. Sanki lütfen beni yaz diyen 10 DEYANA DEYANOVA, Kurtel Ekürisinin ters köşe yapma ihtimaline karşı 2 CLAWS OF THUNDER ve çok sürpriz gibi gözükse de 9 AVRORA eklediklerim.

6.Ayak:  Her safkanın birbirini geçebileceği zor bir koşu olduğunu düşünüyorum. Yakın ara koşuyor olmasına rağmen son yarışını çok iyi bir dereceyle kazanan 12 AÇIK EL favorim. 6 DAIMON, 8 UÇAN KARACA, 10 HANAYLI, 5 ALLEGRA, 1 UĞANBİKE ekleyerek günü tamamlıyorum.

Kupon:

1,5

6 NAZNARA BANKO

6,7,3

5,4,2,1,6,7,8

3,6,10,2,9

12,6,8,10,5,1

Tutar: 88 tl

At koşar baht kazanır, bahtınız açık şansınız bol olsun…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
BerkehanTAN
Ziyaretçi
BerkehanTAN

Arkadaşlar şanli Urfa koşusunda tuttuğunuz at yada kupon yazar paylaşır mısınız?

BerkehanTAN
Ziyaretçi
BerkehanTAN

Rica ediyorum