Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 22 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

22 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

22 Ocak 2018 Pazartesi BURSA tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK: 13 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda BOZDENİZ başta olmak üzere oldukça kalite isimleri geride bırakarak liderliği elde eden, aynı koşuda 1.38.77 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden AYÇANAZ bankomdur diyor henüz ilk ayaktan aldığım riskle koşuyu kapatıyorum.

2.AYAK: 25 Aralık tarihli koşuda ANITA BLAKE'in gerisinde 2.lik elde eden BREAK POINT yeniden Mustafa ÇİÇEK idaresinde baş tercihim olup, 17 Ocak tarihinde İstanbul'da katıldığı 1300 KUM sınavında KEREMTOSH'un gerisinde elde ettiği 2.likle dikkat çeken ve yeniden Mehmet KAYA idaresinde koşacak olan QAZIM BABA ile 25 Aralık tarihli koşuda Murat GÜNDÜZELİ idaresinde startta 2,5 – 3 boy kaybetmesine rağmen ANITA BLAKE – BREAK POINT ikilisinin gerisinde elde ettiği 3.lüğe dikkat çekmek istediğim TAKAYAMA da bu koşuda sonraki tercihlerimdir.

3.AYAK: 30 Aralık tarihli BURSA 1800 KUM koşusunda Tolga YILDIZ idaresinde TAMGA'nın gerisinde 2.lik elde eden AMAZING LOVE yeniden Arif Okan PAZAR idaresinde ilk tercihim olup, yaklaşık 7-8 ay aradan sonra izleyeceğimiz, o dönemde uzak mesafe koşularının gözde ismi YILDIZHAN STAR öncelikli rakibi olacaktır.

4.AYAK: Bursa KUM pistine ve ayrıca idarecisine alışık tarzıyla bildiğimiz, kısa ve ortalama mesafede gayet parlak yarışları bulunan SUMEL HAN yeniden Murat GÜNDÜZELİ ile bankomdur.

5.AYAK: Mekan ve idareci ayırt etmeksizin son 3 koşusunda elde ettiği liderliklere dikkat çekmek istediğim WHISPER ve 30 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda HILL HEAD'in burun farkla gerisinde 2.lik elde eden AMPHITRITE yeniden Arif Okan PAZAR idaresinde ilk tercihlerim olup, 25 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda 59 kg sıklette Umut BARLIK idaresinde elde ettiği 2.lik bir tarafa, bu defa hafif sıklette Onur YILDIZ idaresinde MİRANUR'un bu ikilinin en belirgin rakibidir.

6.AYAK: 27 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda birbirleriyle çekişen ZİLLİ – SELAYATLI ve YOLAŞAN üçlüsüne bu koşuda da birlikte şans vermek istiyorum.

1.AYAK: 8 (Ayçanaz)
2.AYAK: 2 – 7 – 10 (Break Point – Qazım Baba – Takayama)
3.AYAK: 3 – 6 (Amazing Love – Yıldızhan Star)
4.AYAK: 3 (Sumel Han)
5.AYAK: 1 – 2 – 6 (Whisper – Amphitrite)
6.AYAK: 3 – 5 – 6 (Zilli – Yolaşan – Selayatlı)

TUTAR: 3.24 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar etc

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sevgili etc, bol şanslar
Son ayağa 3 at yazıpta günün bankolarından biri olan marıssa ya neden vermediğini merak ettim.
” favorisiz kupon yapılmaz” s. Akdı

Yazar: ETC

ETC