Ana Sayfa / Tahminler / 21 OCAK 2018 PAZAR ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 OCAK 2018 PAZAR ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 Ocak 2018 Pazar ADANA tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: Mekan ayırt etmeksizin İstanbul ve Adana uzun mesafe koşularında yıldız gibi parlayan ve bu defa Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde izleyeceğimiz GREAT MASTER başta olmak üzere, 7 Ocak tarihli ADANA 2100 KUM koşusunda burun farkıyla REBORN'a geçilen HOY HOOY ve elbette CANBERKHAN da ihmal edilmemelidir.

2.AYAK: 19 Aralık tarihli ADANA 1300 KUM koşusunda ERSEZAR'ın gerisinde 2.lik elde eden YAVUZEFE ile yavaş yavaş düzenini kurmaya başlayan, 18 Kasım tarihli koşuda YOLDAŞAĞA'nın gerisinde Samet ERKUŞ idaresinde 2.lik elde eden ORTADOĞU bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

3.AYAK: 7 Ocak tarihli ADANA 1400 KUM koşusunda elde ettiği liderlik bir tarafa, KOCAKAYA idaresinde bu liderliği elde etmesi bir tarafa, yarış yaşamındaki ilk 6 koşusundan tamamını tabelada üstelik 3 tanesini liderlikle tamamlaması bir tarafa... İşte bu şartlar beni VAVENDU'ya yönlendiriyor.

4.AYAK: 19 Aralık tarihli ADANA 1500 KUM koşusunda Deniz YILDIZ idaresinde liderliğe erişen AŞEMEZ ve aynı koşuda startta 2 boy ve 5 boy kalmalarına rağmen birisi AŞEMEZ'in gerisinde 2.lik elde eden FİRİKYA ve diğeri de tabelanın dışında 5.sırada yer edinen BAŞPEHLİVAN ve Ahmet ÇELİK idaresindeki BİLDENHAN bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir.

5.AYAK: Mekan ve mesafe ayırt etmeksizin hatta diareci ayırt etmeksizin son 3 koşusundan gayet farklı liderliklerle ayrılan ve niteliğini grubunun üstünde gördüğüm GÖRGÜNCAN yine Ahmet ÇELİK idaresinde bankomdur.

6.AYAK: Eli kulağında olan BABABÜLENT'in 7 Ocak tarihli ADANA 1400 KUM koşusunda KOCAKAYA idaresinde elde ettiği 3.lük ve aynı koşuda Harun ÇANAKÇI idaresinde koşuya katılan ve BABABÜLENT'in önünde 2.lik elde eden BERZANAĞA benim kanaatimce koşunun sigortalarıdır. Bitiriş dereceleri ona keza...

1.AYAK: 2 – 4 – 5 (Great Master – Canberkhan – Hoy Hooy)
2.AYAK: 6 – 8 (Ortadoğu – Yavuzefe)
3.AYAK: 1 (Vavendu)
4.AYAK: 1 – 2 – 3 – 5 (Aşemez – Başpehlivan – Bildenhan – Firikya)
5.AYAK: 1 (Görgüncan)
6.AYAK: 1– 2 (Bababülent – Berzanağa)

TUTAR: 2.88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şanslar

Murat
Ziyaretçi
Murat

Abi hep seni takip ediyorum. Üzerine oynuyorum. Bol şanslar

Yazar: ETC

ETC