22 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Herkeze Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Es geçmeyi düşündüğüm Bursa programının azlığından dolayı ikramiye boyutu olarak çok büyük bir beklenti içerisinde olmasam da takip ettiğim isimleri görünce programı es geçmek istemedim. Başlangıç ayağı genel anlamında oldukça zorlu geçmeye aday bir koşu olmasına rağmen takip ettiğim isimlerin birisini görünce agf tablosunun neresinde yer alır tam olarak kestiremesem de bu zorlu koşuda riskli de olsa tek olarak geçeceğim . Bugün koşacağı rakiplerine nazaran daha sert rakiplerle mücadele içerisinde koşu koşmuş olan bugün kendisine çok uygun rakipler arasında görmüşken kaçırmak istemediğim Bursa pistinde ki idman görüntüsü muntazam olan 3 HANIMINOĞLU günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

2.AYAK : Günün ganyanının buluştuğu maidenin çok basit geçeceğini düşünmüyorum. Son yarışında yakın ara fotoyu geçmiş olan isimler ön planda olmak şartıyla ; 2 BREAK POINT , 7 QAZIM BABA, 10 TAKAYAMA sıralaması ön planda isimler olmasına rağmen hazırlıkları oldukça etkili 3 CUPIDS ARROW, ilk startında oldukça etkili gözüken 1 AYON, Ankara pistindeki güzel yarışlarından sonra ilk sınavında Bursa pistinde altıncılıkla ayrılmasına rağmen oldukça etkili hazırlıklarıyla bu sefer farklı koşmasını beklediğim 9 STARBABA , Anne kan hattının oldukça iyi olduğunu düşündüğüm ve üzerinde T.Yıldız gibi bir jokeyin tercihi olan ilk startı olmasına rağmen uzun zamandır Bursa pistinde idmanlarda olan 5 İLHAMIM şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son startında kuponumda tek olarak yer verdiğim o gün için çok fazla beklentilerimin altında koşup koşudan üçüncü ayrılan 3 AMAZING LOVE bugün yine şans verdiğim isim olup, çok uzun aradan sonra start alacak olmasına rağmen idmanlardaki etkili görüntüsü bu rakipleri yanında yazılmadan geçilmeyecek bir isim olan 6 YILDIZHAN STAR ve son olarak aradan sonra gördüğü koşularla bugün günün sürprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip bu tip mesafeleri seven 7 WARM BLOODED sıralaması koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Form ve performans olarak diğer iki rakibine göre çok ön plana çıkan muhtemelen koşuyu kazanmasını beklediğim 2 HARUNHAN'ın yanına seri birinciliklerle formda isim 3 SUMEL HAN ikilisini yazıp rahat bir yarış izlemek en garantisi .

5.AYAK : Start sorunu çözüldükten sonra kendisini bulan bu rakiplerinden çok üstün bir kumaş olan 2 AMPHİTRİTE ilk şans verdiğim isim olup, seri birinciliklerle seri bir ayağa sahip 1 WHİSPER ikilisi koşu için yeterli gözükmüş olsada bu iki ismin kötü koşması halinde ikramiye olarak da oldukça cazip bir konuma gelmesi açısından O.yıldız idaresindeki boş kilosuyla son ikinciliğinde formunda kıpırdamalar olan 6 MİRANUR sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Son startında Kocaeli pistinde fotoda rakibine burun farkıyla geçilen bugün için sevdiği Bursa pistinde daha etkili koşmasını beklediğim 1 MARİSSA ilk şans verdiğim isim olup;  ısrarla üzerinde durduğum ve gelmesi durumunda güzel bir ganyana sahip olacağını düşündüğüm 4 GONCANUR, ağır kilosuna rağmen bu grupta es geçilmeyecek 2 RENGÜL ve bu tip mesafelerde ne zaman ne yapacağı tam kestirilemeyen 3 ZİLLİ sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM,

1.AYAK : 3

2.AYAK : 2,7,10,3,1,9,5

3.AYAK : 3,6,7

4.AYAK : 2,3

5.AYAK : 2,1,6

6.AYAK : 1,4,2,3

TUTAR : 30,24 TL 

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar