ankara altili tahminleri adrian

22 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Dün bütün gün Ankara yağmurlu idi, pistler ıslak/nemli çıkacaktır. Çim pist kuma alınır mı ? ona dikkat edin.

1.) Maiden mücadelede hazırlıklarını çok beğendiğim eküri destekli YALAZ yavrusu ALAGEYİK(6-9) ıslak/nemli pistte favorimdir. Burada HEPSİ diyerek kapattım.İyi hazırlanan taylardan KAIZBERT yavrusu BAY EMİR(1), ÇELİKKALKAN(3), yine ekürisi ile KARABERK(4-7), DEHA yavrusu ÜÇMAYIS(10), bu sefer KAPALI GÖZLÜK’le koşacak olan BİNBİR(2) ve ilk yarışında bekleneni veremesede SER EMİR(5) ve formda binicisi ile CULAP KIZI(8).

2.) Grubun etkili ismi PIANO SONATA(8) favori safkan, isteyen tek yazsın. Ben yanına ağır pistte SCARFACE yavrusu SİNYOR ŞAMİL(9) ve İstanbul’dan iyi durumda gelen CİHAN PEHLİVANI(5) da ekliyorum.

3.) Adana’dan iyi durumda gelen DERHADIR(3) G.Kocakaya idaresinde bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

4.) Adana’dan iyi durumda gelen MAHREM(3) favoridir. Bu kez daha uygun mesafede AŞK VE GÜL(1), son yarışı ile SOYUGÜZEL(4), 4 gün önce ?? koşan NASİBİN(2) ve hedeflenen YILDIZGÜZELİ(5) eklediklerim.

5.) Çok uygun rakipleri yanında MISS MELODY(2) kazanmalıdır.

6.) Maiden mücadelede son koşu derecesi ile DİLOVAN(7) favorimdir. Son yarışında tek verdiğim AKAĞAÇ(1) ‘a bugün selim yerine Sadettin biniyor, pistte bakınca MASALCI(9), BALDAĞI(6) ve İPEKÇİHAN(5) eklediklerim.

 
ALTILIM

1.) 6-1-3-4-10-2-5-8
2.) 8-9-5
3.) 3
4.) 3-1-4-2-5
5.) 2
6.) 7-1-9-6-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ünal akar

Adrian abi adana atilisini güzel bir şablon
bekliyoruz

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x