ankara altili tahminleri bombaci

22 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 3 yaş Arap’ların maiden mücadelesinde ekürileri bile yarıştan çıkar diye ayırmaya korkuyorum değil ki safkanları ayıracağım. Son ayağa göre daha riskli gördüğüm bu mücadelede HEPSİ diyeceğim bakalim favori gelecek mi :)

2.AYAK: Bazı safkanlar sezonu beklemeden haldır huldur kum piste sürülürken baziları da bu şekilde sabırla bekliyor. Eksik koşması durumunda devreye girmeyecek safkan yok gibi zaten. Ancak ben bu tarz şeylere dikkat ediyorum. El bebek gül bebek çim sezonunu bekleyen safkanın yanına at yazmayacağım (8) PIANO SONATA BANKOM dur.

3.AYAK:  Vermiş olduğu 100 günlük aradan sonra güzel bir birincilik eden safkan -ki tedaviden çıktığı ilk yariştı- geçilip kötü koşuncaya kadar GÜNDÜZELİ-SEMEND ikilisinin yanına at yazmam. (7) SEMEND BANKOM dur.

4.AYAK: 4 yaşında olan ve bugüne kadar sadece 4 yarış koşmuş olan (3) MAHREM bir tarafa diğerleri diğer tarafa olur diye düşünüyorum. O diğer tarafın başında da haliyle (2) NASİBİN var. Son yarışında da gördüm ki artık safkana daha çok güveniyorlar. Ben size burada bir senaryo yazayım. Kafayı alan alır:) 3 e (2) NASİBİN, 4 e de (3) MAHREM yaslanır.  Son düzlüğe çıkıldıktan sonra son 300 den sonra gruptan ayrilan bu iki safkan photaya kadar sabırla bekler birbirinin ataklarına karşı koymaya çalışır. Yanliz işi abartır birbirlerinden kopamazlarsa 3. lükte seyreden (1) AŞK VE GÜL e gün doğar diye düşünüyorum. Ben bu üç safkani beraber değerlendireceğim. Bu yazdıklarımdan ya (2) NASİBİN ile ne lut yapacakmış son 300 den sonra (3) MAHREM vitesi yükseltir uzak yapar diyen varsa tek atsın.

5.AYAK: Bu yarış Y1 yarış olmasaydı değil 88, 188 günde arası olsa (7) FLYING BIRD tek atardım. Ancak Mahsun cok pis gözümün içine içine bakıyor gibi yazmadan geçemeyeceğim bence de ikisinin mücadelesine sahne olacaktır (2) MISS MELODY ikinci safkanım.

6.AYAK: (1) AKAĞAÇ ve (6) BAL DAĞI nın gruptan ayrıldığını düşünüyorum. Ancak baya bir avansla geldim burası içinde tercihim HEPSI.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 8 TEK

3.AYAK: 7 TEK

4.AYAK: 3 /// 2-1

5.AYAK: 7-2

6.AYAK: HEPSİ

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-1-5-6

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 8 TEK

4.AYAK: 7 TEK

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: 7-2

7.AYAK: 1-6-7-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Black vaps

Sana ankara dan haber bombacı gecgel ana geçilmez servet kazanir sin kafa da

admin

Bombacı afiyet olsun :)

ismail

tebrik ederim black vaps kardesim

ismail

senin dedigine göre küçük bi kupon yaptım hesapta ins.olur 9/568/7/23/27/167

Black waps

Ben teşekkür ederim arkadaşlar hayırlı okur inşallah

Black vaps

Ben 7 gan yan oynadım hayırlısı inşallah gelir ilaç olur ilaç

ismail

gunduzeline kaldık ınş olur

HAKAN

BLACK WASP İYİ TÜYO TEŞEKKÜRLER

HAKAN

Adana için de bekliyoruz black vaps :))))

Black vaps

Abiler size bugün iyi bi jokey abimiz yucel bilik den tüyo kafa da solo türk dedi 3. Koşu White cres m. Manav biniyor atmaca kız tek yani na kara üzüm dedi son olarak da tay yarısına 5. Ayak 4 7 8 dedi ama siz bunlara kesn gözle bakmayın değerlendirin dedim

HAKAN

teşekkürler black vaps

ismail

82145/1643/913/1/478/1 12 15 5689 böyle yaptım sana göre ins gelir

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x