istanbul altili tahminleri

23 NİSAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

23 NİSAN İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

YAZAR: ETC

Bugün sizlere bir kaç gündür üzerinde uzun uzun çalıştığım ve detaylıca hazırladığım tahminlerimi ve yorumlarımı paylaşmak istiyorum.
Tercihlediğiniz atların uğuruyla, kuponunuzu şenlendirmeleri dileğiyle.

1.Ayak: İlk defa start alacak safkanlar üzerinden bir çıkarım yapmak gerekirse, önce hazırlıklarını gözden geçirmemiz gerek. Koşuya bu açıdan bakacak olursak FASTNET GIRL’ün Akın SÖZEN ile son galopunda 1200 metrede elde ettiği 1.12.8’lik derece grubun hazırlık dereceleri arasında en iyisi. Ayrıca Mehmet KAYA ile aynı mesafede 1.14.8 ve 1.16.0 idman dereceleri bulunan MASTER HANSEN da KOCAKAYA ile dikkat edilmesi gereken atlar arasında. Bu arada Selim KAYA ile start alacak olan MAN OF POWER’ın da idmanlarında etkili dereceler elde etmiş olması dikkate değer. Bence bu 3 at bu galoplarla değerlendirildiğinde elbette önplanda tutulmalı.

2.Ayak: Grubunun uygunluğu ve etkili jokeyiyle OĞLUM BARAN’ın bu koşuda liderliğe oynayacağı bir gerçek. Ayrıca grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulundurduğunu gözardı etmemek gerek. Fakat uzun mesafe koşusunda OĞLUM BARAN’ın elbette ciddi rakipleri olacaktır. Bunlardan birincisi son koşusunda dikkat çekici bir tabela mücadelesi veren ve bu koşuda etkili jokeyiyle son düzlükteki sprintleriyle izleyeceğimiz KARACABEYASLANI, ikincisi ise biniciliğini M.KAYA’nın üstlendiği KOÇALİ ve A.KURŞUNLA son uzun mesafe koşusunda kıl payı 1.liğe kaçıran, etkili performansıyla bildiğimiz RODOSTO. Bu 4 atı da son düzlükteki etkili sprintleriyle izleyeceğiz.

3.Ayak: MANDARİN geri döndü dostlarım. Çim piste alışkın stilleri, kalite performansları ve etkili yarışlarıyla bu yarışta da zirvenin ortağı olacağını öngörüyorum. Fakat özellikle dikkat etmemiz gereken bir durum var, jokeyine ve jokeyinin stiline alışık CHERI CHERI LADY yine S.BOYRAZ ile bulduğu boşlukta tabelayı epey sallayabilir durumda olduğu unutulmamalıdır. Mİ BOMBON tehlikeli bir at fakat bu koşuda Ö.YILDIRIM’ın son zamanlarda formda yarışlar sergileyemediği konusunda izlenimlerimin olduğunu belirtmek istiyor, bu nedenle bu klas atların performanslarıyla mukayese edersek bu atlar arasında Mİ BOMBON’a şans vermiyorum.

4.Ayak: Bu koşuda atından ziyade jokeylerin mücadelesine tanık olacağız. KARATAŞ ve KAYA’ların arasında geçecek bu mücadelede onlara eşlik eden DERİN SULTAN grubunun en iyi bitiriş derecesi ve etkili yarışlarıyla, GÜZELKAYA’ya da alışık olduğu jokeyi ve etkili sprintleriyle bu koşuda eşit şans tanıyorum.

5.Ayak: TOKAÇOĞLU ile izlemeye alışık olduğumuz ve etkili yarışlarıyla bilinen bir kalite olan ULAN BATOR, ortalama mesafede, özellikle dış kulvar avantajıyla, bu defa klas jokey KARATAŞ ile adından söz ettirecek ve şüphesiz günün bankosu konumunda olacaktır. Bu durumda benim de bankomdur.

6.Ayak: 1000 KUM Galopları epey dikkat çekici olan ve dış kulvar avantajına sahip ROTABELLİ ile yine eşdeğer galoplarla dikkat çeken ve Mehmet KAYA ile izleyeceğimiz VOLTA, antrenmanlarında özellikle ağır kiloda idman derecelerine sahip olan ve bu dereceleri epey iyi durumda olan NICANOR da S.BOYRAZ ile koşuya hazır olup tabelada rahatlıkla yer bulacaktır.

1.AYAK: 5 – 6 – 9
2.AYAK: 1 – 5 – 7 – 8
3.AYAK: 1 – 6
4.AYAK: 3 – 5
5.AYAK: 9
6.AYAK: 5 – 6 – 7

TUTAR: 8.64 TL

Bol şans dilerim.

İSTANBUL İDMAN PİSTİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
48 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GÖÇMEN123

GÖÇMEN123 22 Nisan 2017, 23:10
İSTANBUL 7 Lİ GANYANIM ve ALTILIM
*************************************************
5 LİRA LİRA ( bankom )
9 FASTNET GİRL ( 7 Lİ ganyanda bankom ) … 3.2.5.10
5 OĞLUM BARAN (7 Lİ ganyanda bankom ) … 3.7.1
1 CHERİ CHERİ LADY ( bankom, bu atı yazmadan kupon yapmayın derim )
3 DERİN SULTAN … 1
7 HERE TO FLY ( bu atı yazmadanda kupon yapmayın derim ) … 5.9
7 VOLTA ….3.4.6.1
bol şanslar …….

Cevapla

ETC

Yazdıkların ganyan olsun dostum. Tercihlerinin kuponuna uğur getirmesi dileğiyle, bol şans.

ETC

Çok teşekkür ederim can dostum Admin…
İznin olursa seni ve burdaki tüm yarışsseverleri herşeyden öte bir “DOST” niteliğinde bildiğimi belirtmekten de ayrıca mutluluk duyuyorum.
Bol şans sizle, bizle hepimizle…

Alberto

Teşekküler ETC

ETC

Bilmukabil Alberto dostum, teşekkür benden sana, size en içten şekliyle…

ozgun

Bol şanslar. Yazdığınızın ganyan olması ümidi ile.. RİSKLİ BANKOLAR..

6 MASTER HANSEN
1-2-5-7
3-6-1-7-2
3-2-6-5
3-9-7
6 ROTABELLİ

KUPON BEDELİ: 14.40 TL

ETC

Bol şans dostum, oldukça güzel tespitlerde bulunmuşsun. Şansının yaver gitmesi dileğiyle

Gezgin

ETC Yorumlarinizi begeniyorum basarilarinizin devamini diliyorum.

ETC

Çok teşekkür ederim Gezgin dostum. Bu şekilde sizin gibi güzel yürekli yarışseverler tarafından takip edimenin mutluluğu bir başka benim için. Tahminlerime daha şevkle sarılmama vesile oluyorsunuz. İnşallah üzerinde epeyce çalıştığım bu tahminlerle bu defa daha da yol gösterici olacağım

robertt

lira lira nal toplar.oğlum baran kiloyu kaldırmaz.:-)

ETC

OĞLUM BARAN’ın sıkleti bu durumda riskli görünse de, Ocak tarihinde 59 kg sıkletle start aldığı koşuya dikkat çekerim. Bu koşuda GÖKKALE, TORNACI, SEMADA YILDIZ, BİLGEKURT gibi kalite atlara 2000 Kum mesafede gösterdiğidirayet ve yarım boy farkla kaybettiği 1.lik dikkatlerden kaçmamalı hatta fazlasıyla önemsenmeli. Bu nedenle ben bu koşuda terchlediğim 4 at içinde OĞLUM BARAN’a da şans vermeyi uygun gördüm.

Genç kaptan

Peki Robertt kardeşim lira lira olduğu ayakta kim gelebilir acaba

Thunderpilot

Merhaba dostlar. Nacizane fikirlerim ;
1.-9 5 2 3 6
2.-1 4 5 2 7— 8 6 3
3.-1 4 6
4.-4 3 1 — 5 6 2
5.-7
6.-6 — 1

ETC

Tespitlerin oldukça mükemmel. Bol şans dilerim, tercihlediğin atların uğuruyla

Thunderpilot

Tşk ederim bol şans hepimize. Here to fly için izlicem bugün bide pist yumuşak olmasaydı. Gerçi ulanbator da eksik koşabilir bu pistte süoriz çıkabilir

ATÇI

İstanbul koşusu için herkese bol şans

1. Ayak 5 LİRA LİRA
2. Ayak 1-5-7-8-2-3
3- Ayak 1 CHERİ LADY ///-7-4-6
4- Ayak 3-4-5-6
5- Ayak 9///-7-8
6- Ayak 1-3-4-7

ETC

ATÇI dostum. Tahminlerinde koşu sıralamasında bir hata olmuş muhtemelen,
LİRA LİRA’yı 6lı ganyanın 1.ayağında belirtmişsin ama o at 7 li ganyanın ilk ayağında start alacak.
Bayiide kupon yatırırken dikkatli olmalısın yanlış at yazma ihtimaline karşı :)))

ATÇI

1. Ayak Man of power yazmam gerekiyordu aslında 7 li için lira lira yazıyordum hata yapmışım kusura bakmayın

ETC

Rica ederim dostum..
Kupon yatırırken sen yanlışlık yapma kuponun boşa gitmesin diye durumdan haberdar etmek istedim. O sebeple yani yanlış anlama.

GÖÇMEN 123

Rıgobert , güldürdün beni , SEFİRE SULTANDA nal toplar diyen olmuştu ama , nal toplattı : ) biraz daha yapıcı olun arkadaşlar , LİRA LİRA nın rakibi önce 1 sonra 8 dir , bilerek böyle atları tek olarak öneriyorumki dikkat edin diye yoksa bende bilirim 1.05 koşacak atları tek vermeyi ama yinede iddalıyım LİRA LİRA da iyi izle :) ha şuda var büyük ihtimalle sen beni tanıyorda olabilirsin o yüzden böyle yazılarda yazıyor olabilirsin ama beni tanıyorsan takmıyacağımıda iyi bilirsin herhalde:) Şansın yanında olsun , bol şanslar ….

Kalantor

İstanbul kalant o r altılı
1. Ayak ..5 tek
2.Ayak ..2.3.1.8
3.ayak…6.1
4.ayak…1.4.5
5.ayak ..7.9
6.ayak..1.3.5.4.6.7

ETC

Bol şans dilerim Kalantor dost.

Kalantor

Çok sağol etc dost.

Murat

Halis abinin genel durumu bu gunki altilinin kaderini belitliyecek bence

Murat

2.8
1.2.5.7.8
4.6.2
6
7.8.9
3.4.6.7

ETC

Evet Halis KARATAŞ bugün özverili davranırsa, formunu korursa önemli tespitlerimize dayanak olacak bizi yanıltmayacak.

HAKAN

istanbul 1. ayak gelmiyecek atlar RODOSTO,AZAT KUŞU,KARA TURBO,OĞLUM BARAN KARACABEYASLANI bunlar bugun gelemez…

HAKAN

pardon 2. ayak

Fikirtepe united 💥💨🔫

Göçmen başkan dün aksam direkten döndük geliyodu yoksa tespitler güzel takip ediyoruz.Sıknti yok.Maraz aliyi tutuyodum çimde ama sefire sultani belki yazardim.Tebrikler dostum

Hawk

ETC akabinde tüm dostlara bol şanslar dilerim.İstanbul için oynadığım kuponu paylaşıyorum.Güzel yarışlar var zevkli bir gün olucak :)

ETC

HAWK Dostum kuponu baştan sona inceledim oldukça harika tespitlerin olmuş, tercihlerinin uğuruyla…
Keşke MANDARİN’i es geçmeseydin. Uzun zaman sonra start alacak olması çoğumuzu bu açıdan yanıltabilir ama çim atı olduğunu ve zaman mekan ayırt etmeksizin (özellikle de binicisi KARATAŞ iken) bu atın bu koşuda öneminin fazlaca olduğunu belirtmek isterim.

Hawk

Sağol üstad dediğini dikkate alıyorum ancak açıkcası uzun süredir koşmamasından yana hani bazen olur ya eliniz gitmez yazmaya biraz öyle oldu benimki biraz da bütçe meselesi tercihimi Mİ BONBON dan yana kullandım hayırlısı :)

ETC

Aynen öyle hayırlısı olsun..
Senden güzel haberler bekliyorum HAWK dost.

Güven Hoca

Öncelikle 23 Nisan çocuk bayramınız kutlu olsun. Ayrıca kandiliniz de mübarek olsun. İlk ayak 5’i tek atarak nispeten oyunumu küçük tutmak istedim. İkinci ayak tam karakolluk sıralamam 3,2,1,5,8,7,6,4 üçüncü ayak 1,6 (bomba arayanlar 2 yi yazabilirler) Dördüncü ayak 1 tek ( kilosu sizi aldatmasın) beşinci ayak 7,9 son ayak ise 3,6,7,5,1,2,4. Yazdıklarınız ganyan olsun.

ETC

Bol şans dilerim Güven Hoca, tercihlediğiniz atların uğuru ile…

torius

bombacı yorum yapacakmısın

ETC

bol şans dilerim. kuponum tahmin ve yorumlarımda olduğu gibi huzurunuzdadır

cem

bol şanslar

ETC

hepimize cem dost…

Hawk

Kimse yedili tahmini vermemiş eğer oynamak isteyenler var ise kendi yedili kuponumu da paylaştım :)

ETC

Turgut Usta’yı özellikle jokey faktörüyle bir defa daha yarışsa gene tercihlemeyi düşünmezdim.
İşin enteresan yanı da KARACABEYASLANI nın geride start almasından sonra koşuyu toparlayamamasıydı, biraz daha erken davransaydı 1.liği alması kaçınılmazdı.
Oğlum BARAN’a değinemiyorum bile, hayal kırıklığına uğrattı

HAKAN

yukarıda da yazmıştım gelmiyecek atları handikap 16 da ne zaman ağır kilolu at gelmişki şimdi gelecek yorum yaparken birazda eski koşularıda inceleyip şablon veya tahmin verin sonrada buradan sizden bişeyler bekleyen arkadaşların olduğunu unutmayın ağır kilolu atları çıkarınca gelebilecek iki at kalıyor 6 turgut usta 8 koçali ya iki at yazrsın yada hangisini tutarsan onu tek atarsın. hadi bol şanslar…..

ETC

Yorum yapan kişilerden kastettiğin şahsımsa cevap vermek isterim.
Evveliyatta benim sunduğum tahminlerle ilgili yorumları okuduğunda, tamamıyla bahsedilen koşu üstünde epeyce çalışıldığını, bahsettiğim yorumlarda da önceki koşularına oranla, durumu, kilosu, jokeyi, mesafesi, pisti vb. konuların ne kadar önplanda tutulduğunu, önemsendiğini ve dikkatli olduğumu görürsün.

İkincisi ise burdaki hiçbir yarışsever bülteni okuyup “aa şu atın adı bana daha ilgi çekici geliyor şunu önereyim” şeklinde yorumda bulunmuyor. Buradaki yarışsever dostlar olabildiğince, imkanları doğrultusunda insanlara yön vermeye çalışıyor.

Olumlu ya da olumsuz işin bu yönü ile ilgili ahkâm kesmek bu açıdan hoş değil. Netice olarak burdaki herkes yapmış oldukları yorumlar ile birlikte, emek gösterip hazırladıkları kuponlarını da sitemize sunuyor.

Bu ne demek oluyor biliyor musun, burdaki yarışsever dostlarımız kendi çapında bilerek, farkında olarak, üzerinde çalışarak ve tecrübeleri nezdinde yorum ve görüşlerini belirtiyor ve olması gerektiği gibi paylaşımda bulunarak sitenin güzelliğine güzellik katıyor Hakan Bey…

Benim ifade etmeye çalıştığım şey tamamıyla budur.
Elbette ki burada biz de insanların kısıtlı maddi olanaklarıyla sunduğu yorum-görüşlerin bilincindeyiz ve kupon hazırlarken de bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Önce bunu bilelim, sonrasında yorumda bulunalım.

ATÇI

Kuponum

Behçet İresar

gene kurgu oldu 5-6-1 ilk 3 ayak…tesadüf diyenlere gelsin!

GÖÇMEN 123

Bu kadar teke 6 lı bulamıyorsak ne yapayım 5 misli 4 lüyü :)

ETC

Panik yok Göçmenim dostum…
Belki bugün kaybediyoruz ama biz bir anlamda da tecrübemizi pekiştirmiş olmuyor muyuz?
Önemli olan bu güzel sitede, yorum ve görüşlerimizle birbirimize destek olamk değil midir?
Yola devam…