Ana Sayfa / Tahminler / 22 NİSAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
izmir altili tahminleri can911

22 NİSAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonu öncesi merhabalar banko tahminler ailesi. Aslında ilk başta Cankardeşler cazibesiyle İstanbul'a yazmayı düşünüyordum. Yarın her iki programa da göz gezdirdikten sonra daha cazip görünen İzmir programında karar kıldım. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Henüz ilk ayaktan havlu atmamak adına HEPSİ demeye kadar tercihlerimizi genişletebileceğimiz bir ayak. Programda iki BANKO önerisinde bulunacak olmam nedeniyle son dereceli dengeli bir grubun mücadelesinde sıralamam şablonda yer alacaktır.

2.Ayak: Son sekiz yarışında birlikte start aldığı binicisiyle çok iyi bir uyum ve istikrar yakalayan 2 (SAYDA) kuponlarını daha da küçültmek isteyenlere alternatif tek önerim olsun. İdman performansı oldukça iyi görünen ve ekürisiyle start alacak olan 8 (KIZIMASLI), mesafeden etkilenmezse 1 (LADY TİFFANY) de etkili olabilir. Son olarak da daha başarılı olduğu İzmir'de mesafesine çıkacak olan 3 (YORKVİLLE QUEEN) ile bu ayağa noktalayalım.

3.Ayak: Hemcinslerine uzak fark yaparak maidena veda eden 2 (SOLDANA) uzayan mesafeyi aldığı kilo indirimiyle dengeleyerek Şartlı mücadelede dişileri yine geride bırakacaktır. İlk BANKO tercihim.

4.Ayak: Bursa'ya nazaran kıyasladığımızda daha ağır bir kuma sahip olan İzmir'e gelir gelmez adapte olduğunu gösteren 2 (VEZÜV) bugünün ikinci BANKOSU

5.Ayak: Koşudaki 7 isim de son koşuların bir arada gerçekleştirmiş. Yine benzer mücadele biraz daha mesafe kısa, senaryoda değişen bir şey olurmu? Çok değişmeyeceğini düşünüyorum ama yine de yanına önereceğim bir kaç isimle ikramiyenin burda yükselmesini bekliyor olacağım. Bahsettiğim son yarışı kazanan 5 (ZAMAN YOLCUSU) öncelikte. Son startında çıkış sorununu takı değişikliğine giderek çözmeye çalışacak olan 4 (ŞENGEZER) çalışmalarında gayet iyi göründü. Bu mesafelerde her zaman tehlikeli olabilen 8 (AŞKARBEY) bugün binici değişikliğine de gidiyor, değerlendirilmeli. Rakiplerine nazaran kilo avantajlısı olan iki isim 10 (RÜYA GİBİ) ve 9 (MONDİNİN OĞLU) da etkili olabilir.

6.Ayak: Günün kapanış ayağında sıralamamı süratli kısrak 7 (FERAY SULTAN) ile açıyorum. İdeal binicisiyle start alacak olan 2 (KORATEŞ), kısalan mesafede daha etkili olabilecek 1 (İNSUYU), hafifleyen kilosu ve eküri desteğiyle 4 (ARAP TURGAY), idmandaki etkili görünümüyle 9 (KARADALGA) ve orjinin hakkını bir türlü vermeyen 11 (ERTUNÇBEY) kaba kumda daha iyi bir performans göstereceği ümidiyle son olarak kuponuma ekliyorum.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-2-6-1-9-7-3-5-8

2.Ayak: 2-8-1-3

3.Ayak: 2

4.Ayak: 2

5.Ayak: 5-4-8-10-9

6.Ayak: 7-2-1-4-9-11

Kupon Tutarı: 64,80 TL (Kupon küçültmek isteyenler 2.Ayakta sondan itibaren eleme yapabilirler)

jager3435
Üye
jager3435

5. Ayakta zaman yolcusunu bence kimse geçemez bol şanslar

admin
Yönetici

Zorlu İzmir gününde tahminlerinizi görmek iyi oldu 🙂 Bol şanslar

Barışçı
Üye

bol şans can abi başarılar

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar Can. Konu izmir olunca gözler seni arıyor

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar can911

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Sevgili Can911 kardeşim. Sana bir sorum olacak ve cevabinla önce ben sonra birçok arkadaş faydalanacak insaallah.
Soru:Şu an ülkemizde İst,izm,ankara,kocaelı, bursa,elazığ, urfa,d.bakır adana olmak üzere 9 hipodromda yarış koşuluyor, ve hapsinde kum pist yarışları oluyor.benim öğrenmek istedigim ıngiliz olsyn arap olsun farketmez,mesela bir arap atı ni ele alalım. Bu at yukarıda saydığım hipodromların hepsinde 1400 m. Kum koşsun. Ve hapsinde de aynı dereceyi yapsın (1.38.40).şimdi bu at hangi hipodrom da başarılı hangisinde başarısız hangisinde harika hangisinde berbat koşmuş olur,yani hipodrom lardaki kum pisti karşılaştırır mısın? Not:telefon hakini kullanabirsin,%50 hakkın yok,jokerin yok,işte soru işte sen:))))

admin
Yönetici

Bu sorunun cevabı varsa sende alalım Erdal abi, uğraştırma şovla 🙂

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Yok vallahi admin,o kadar atlari dereceleri pistleri aldım karsilastirdim,abuk sabuk sonuçlara ulaştım. Soruyu gerçekten öğrenmek istiyorum, urfada1,28 yapan ayni at d.bskirda 1,42 ,adanada 1,34,bursada 1.25 …..çözemedim

admin
Yönetici

Karşılaştırma yaptığın atın koşacağı şehrin mesafesinde derecesi yoksa, aynı ayarda bir atın o şehir derecesine bak.

admin
Yönetici

Eğer iş kafa kafaya kalmışsa değeri kendin biçmek kalıyor. Dün ilk ayakta kazanan atın Bursa 1400m kum derecesi 1:30 civarında. O grup için uygun ayardaydı mesela.

Bycreed
Üye

Can abi sanırım müsait olamadı ben cevap vereyim size. Bir safkanın her pistte aynı dereceyi yapması olası kum şartlarına oranla imkansız. Bazı hipodromlarda kum kabayken bazılarında normal bazılarında ise değişen hava şartlarına göre nemli olabiliyor. Bu tarz hipodromlar arası değişkenlikleri size ben açıklayayım. Kendi analizim üzerine ki doğru olduğunu da ispatladım, İzmir pistinden Kocaeli veya Bursa pistine giden safkanlar çok başarılı olamıyor Kocaeli ve Bursa’dan İzmir’e giden safkanlarda aynı şekilde örnekleri çoğunlukla mevcut. İstanbulda kum çalışmaları genelde iç pistte yapıldığı için Kocaeli kumuyla birebir aynı konumda yumuşak ve narin bir kumu var. İstanbuldan giden safkanların Kocaelinde farklılaştıklarının doğruluğuda ispatlanmış. Kocaeli pistinden İstanbula gidip sentetiktte başarılı olan safkan sayısı ise az lakin biara pist bakım çalışmasından dolayı iç pistte yapılan koşularda Bursa ve Kocaelinden gelen safkanlar büyük sürprizlere imzalar atmıştı. Kaldı ki piste yabancı kalmadılar kimse de tahmin edemedi işin ehli hariçler. Doğu yarışlarında ise Elazığ, D.bakır ve Ş.urfa pisti çok ilginç Elazığ ve Ş.urfa kumu birbirine oranla çok farklı normal batı tarafında ki kumlara oranla çok çok ağır. Fark ettiyseniz genelde o hipodromlardan gelen safkanlar sadece Adana pistinde başarılı olabiliyor. Adana kumu da çünkü birebiri kimi çok yakın bahsettiğim hipodromlara. Elazığda 2,30’la kazanan safkan Adana’da 2,11’le yarış bitiriyor. Bu işin mantık tarafı lakin sizin iddaayı baz alırsak yani olması imkansız ama hayali düşünürsek her pistte aynı dereceyi yapan safkan her pistte mükemmel koşar.

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

can911 üstada ve tüm arkadaşlara bol şans..

Adrian
Üye

Başarılar Can 😉

admin
Yönetici

Bugün Can Beyin sayfasından totem yapalım. Teklere güven oranı %50’dir. Herkese bol şanslar.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Admin telefondan giriyorum. Altılını göremiyorum. Bende midir sıkıntı.

admin
Yönetici

Uygulamada gözükmüyor, siteden görebilirsin. http://www.bankotahminler.com/wp-content/uploads/2016/04/35140-1.jpg

Adrian
Üye

İZMİR KUPONUM

1.) ANADOLUASLANI(1)
2.) AMBERİM(7)
3.) 2-1-4-7-6
4.) 1-4-2
5.) 5-1-2-6-7
6.) 4-7-1-2

Bombaci
Üye

Bol şanslar başarılar dilerim

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla