Ana Sayfa / Tahminler / 22 NİSAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ARAP BAHARI
izmir altili tahminleri bombaci

22 NİSAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ARAP BAHARI

Selamlar arkadaşlar bugün programda 1 tane 4 yaş Arap, 2 tane 4 ve yukarı Arap, 1 tane 5 ve yukarı Arap safkanların sahne aldığı toplam 4 yarış var. Bugün kurgumu akıl oyunları üzerine yaptım. Açıkçası galop-derece vs. Çok ayrıntılı olarak üzerinde durmadım. Bir çoğuda zaten artık bildigim safkanlar. Siz siz olun inceleyin. Bakalım bu program gün sonunda bize baharı mı yaşatacak yoksa Nisan ayında kışı mı? Genelde böyle durumlarda yaptığım ilk şey safkanların yarış tercihlerini kontrol etmek olur. Onun üzerinden sonuca gitmeye çalışırım. Ayrıca dünle ilgili bir iki şey söylemek istiyorum. 2. Ayaktan sonra sevindiğim kadar  bir o kadar da çok şaşırdım. Şu kadar ganyan aldım diyenler, çifte bastım diyenler vardı. Açıkçası bu beni biraz korkuttu. Bunu kesinlikle yapmanızı istemiyorum. Hatta rica ediyorum. Öyle bile olsa benimle paylaşmayın arkadaşlar. İnanılmaz gerildim. Böyle olursa risk almaktan kaçınırım. Geçen hafta adminle yaptığım konuşma üzerine bu oyunlar çıkıyor. Hiç bir kaygım olmadan istediğim gibi oyun yapmam da çok büyük katkısı oldu. Ancak bu iş teknik direktörlük gibi. 1-2 hafta sonra da mendili sallarsanız canınız sağolsun :) Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK: Bunu geçekten bir at sahibine sormak isterdim. Ben kendi adıma düşünüyorum 35.000 liralık bir yarış yerine neden 19.000 liralık bir yarışa koşardım? Herhalde 1.lik şansımı daha yüksek gördüğüm için olurdu. Her iki koşuya baktığımda 1. Ayak 2000 metre 5. Ayak 1900 metre ikiside uzun. Yani kıstas mesafede değil. Hedef para da değil peki o zaman ne? Galiba hedef birincilik. 5. Ayaktan silinip buraya gelen ve (5) TANAÇAN gibi bir safkanı gözüne kestiren iki safkan var (2) BAŞOĞUL ve (6) UÇAN MARTI. Ozelikle UÇANMARTININ son 4 yarışı ve kazanmak zorunda. Şimdi burada diyorum ki sadece bu iki safkanla bombalayarak geç. Ama zaten son bir haftadır şartları o kadar zorluyorum ki burada daha da sağlama gitmek istiyorum. Çünkü muhtamelen ilerideki ayaklar da yine Nirvana'ya ulaşacağız. :) (1) ANADOLU ASLANI tam 8 ay sonra iki yarış gördü. Öyle tahmin ediyorum son düzlüğe en sonda en dıştan dönecek. (5) TANAÇAN'ın sonlarda sallanma ihtimalini büyük gördüğüm için bu safkanı da bulunduracağım. Bir diğeri de (4) HULAGÜHAN. Geçmişte bu safkanla ilgili olumlu düşüncelerim olduğundan bir diğer suprizimde bu safkan olacak.

2.AYAK: Yine sağlama almaya çalışacağım bir ayak olacak. Bunun en büyük sebebi safkanların sürekli birbiriyle yarışmaları ve artık tamamen sitilerini bilmeleri. Yine taktik savaşı olacağını düşünüyorum. Kendi görüşüm kalabalık tutmaktan yana. Sıralamam şablonda olacak. 

3.AYAK: Safkanlara baktığımız zaman iki safkan ön planda görünüyor. Bunlardan bir tanesi (1) VİVA LA VİDA bir diğeri (2) SOLDANA. Bu iki safkanın mücadelesini bilindiği üzere (1) VİVA LA VİDA kazanmıştı. Bu iki safkanla rahat seyredilir diyorum. Zaten bu ikisi kötü koşarsa ne olur bilmiyorum. Ben burada tercih hakkımı kullanmak istiyorum. Son yarışını bir defa daha seyrettikten sonra sürekli üzerine koyarak koştuğunu anladım.  Kadir ile rövanşı alsın diyorum. Bu defa var gücüyle saldıracak olan (2) SOLDANA BANKOM dur.

4.AYAK: Kemeri bağlamanın zamanı geldi galiba uçuşa geçeceğim. Dayanamıyorum. Sağlam oynayayım insan gibi oynayayım diyorum ama yarış kafamda canlanırsa kendimi durduramıyorum:) Startla birlikte (2) VEZÜV bilinen sitili ile kafayı alacak arkasına da (4) GÖKALTAY dolanacaktir. Son düzlüğe VEZÜV den sıyrılan (4) GOKALTAY'ın liderliğinde girileceğini düşünüyorum. Klasik olarak (1) BOZDAĞ EFESİ de bunların dışına dolanıp avlamaya çalışsa da en dıştan kopup gelen (3) MAESTRO gruba hakim olacak photoyu da önde geçecektir. Çok fazla risklide olsa (3) MAESTRO BANKOM. dur.

5.AYAK: (5) ZAMAN YOLCUSU bilinen kalitesi ve form durumu ile muhtamelen günün en sağlam AGF si çıkacaktır. Burayı tek düşünenler sonuna kadar da haklıdır. Dileğen tek atabilir. Benim yıkmamın sebebi güvenmedigimden değil. Hatırlarsınız zaman zaman böyle tav olduğum konuları sizlerle paylaşıyorum. Bir ara size imdat kolundan bahsetmiştim. Bu imdat kolunun adı Mustafa Çiçek. Bu arkadaşı cok seviyorum neden safkanlar seri bir sekilde emanet edilmez anlamıyorum. Yine aynı senaryo. Yetiş Mustafa yaparsan sen yaparsın. (8) AŞKARBEY 2. Safkanım. Burada biraz daha şartları zorlamak istiyorum. Son yarışına hiç bir anlam veremediğim ama kalitesine inandığım ve muhtamelen burada son yarışından dolayı unutulacagını düşündüğüm (2) SOYLU KRAL ise 3. safkanım. 

6.AYAK: Gelelim son ayağa safkanlara bakar bakmaz birçoğunuzun hemen hatırladığına eminim. Benim manşetten verdiğim "19 At da tek " deyip yine 5 te kaldığım gün :) (7) FERAY SULTAN ilk safkanım. Sıralamam şablonda.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-6-2-4-1-9

2.AYAK: 7-2-6-4-3

3.AYAK: 2 TEK

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 5-8-2

6.AYAK: 7-9-2-4-1

KUPON BEDELİ: 22.50,- TL

DEĞİŞİKLİK : İlk ayakta UÇAN MARTI yarıştan çıktığı için yerine (9) ZORBEZİRGAN ilave olmuştur. 

NOT: 4. AYAKTA vermiş olduğum tek oldukça riskli ve zaten alternatiflerini de verdim. Safkanın start problemi var. Ben startta takılmadığını zamanında yer tuttuğunu düşünerek bu tercihimi yaptım. Uzun zaman sonra 2 yarış gördü. 1 ay tekrar geri alındı. Artık tam olarak hazır olduğunu düşünerek hareket ettim. Eğer eski günlerinin yarısını koşsun hepsini yiyeceğini düşünüyorum. Koşmaz ise İstanbul'a bakacağız. :)

Benefe61
Üye
Benefe61

Merhaba Bombacı,
Yorumlarınızı takip ediyorum.
Ve çok katkı sağlıyor..
Herşekilde yorumlarınızı ve tahminlerinizi sürdürün..
Ara vermeyi düşünmeyin.
Teßekkürler..

sirinyerli
Üye
sirinyerli

Bol şans herkese

Tunc
Ziyaretçi
Tunc

Emegine saglik ;bombaci kardes..Yaklasimini ve yorumlarini cok zevkli buluyorum..Bizde at sahibiyiz ve inan senin yaptigin is en zoru..Sana Basarilar ve tekrar emegine saglik….

gurcan77
Üye
gurcan77

Bu gün bu şarkıyı söyleyeceğiz gibi bir his var içimde: Bom bombili bili bommmm

Barışçı
Üye

bol şans bombacı kardeşim

crone
Üye
crone

Bol sanslar bombaci..

Izmirli sakal
Ziyaretçi
Izmirli sakal

Sa. Bi izmirli olarak buradaki kumu bilerek 4.cu ayaktaki 3nolu at normalde gecmesi lazim eski gunlerindki gibi kosarsa yalnizzz orda bir at var herkesin gozunden kaciyo 5 nolu ati sakin ama sakin unutmayin…DIKKAT..

can911
Üye

Öncelikle bol şanslar diliyorum Bombacı kardeşim. Dünkü Ankara yazı başlığı öncesi yaptığın yorum, gerekse daha sonra Külünklerle ilgili olan yorumunda, bizleri yapmaya çalıştığı işi özetleyici yorumların için de teşekkürler. Şahin’in Veliefendi’de yaptığı gibi bugün de kendime totem yapmak adına 4.ayak için anlaşılan hipodroma gitmem gerekecek. Haa terse tepip seni de haklı çıkarabilir tabii ki ama her halükarda kazanan gönüllerde edindiğimiz takdirle biz olacağız. Saygılarımla

sahin
Üye
sahin

Can abi, yanlış hatırlamıyorsam gufrede gidecekti, acaba diyorum 🙂 bombacı ve Admin kamera arkasında kalmayı tercıh ediyorlar ,bombacı ve Admin yerıne bir kıza bu kadar ısrar etseydım çoktan evet cevabı almıştım :)) belki sizinle görüşürüz,

can911
Üye

Onlar da yoğunluğa takılıyordur Şahinim. İzmir’de en azından Barışçı ve ben böyle bir buluşmanın öncülüğünü yaparız gibi görünüyor. Tabii ki katılan diğer İzmir li takipçilere de haber veririz

ERKAN
Üye
ERKAN

haberimiz olursa geliriz can bey..

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

cumleten gunaydın dıyor herkeze bugun ıcın bol sans dılıyorum

dun yaptım konusmada bı sıkıntı oldugunu sanmıyorum dunde belırttın burda gercekten yorum yapan veya yapmayan kısılerı cok sevıyorum eger bı hatam bı kusurum olduysa dunde belırtıp soyledım gıbı tekrar herkezden ozur dılerım kusura bakmayın

Azor Ahai
Üye

dediğin gibi çok fazla riskli olmuş 4.ayak 🙂 4 numara gökaltay için çok kolay bi yarış olucağı düşüncesindeyim hatta en az 5 boy fark atıcaktır gibi iddalı bişide yazabilirim ama dünkü tahmınlerınden sonra korkuyorum sana karşı kılıç çekmeye 🙂

sahin
Üye
sahin

Bombacı günaydın, dostlar hepinize günaydın, dün cok pis battım, resmen çamur içinde :)) . Arkadas 2 tllik yabancı yaptım 3 lü ganyan. 4 ve 5 ayak bildim altıncı ayakta 4 at vardı 🙂 kim gelse iyi, evet evet dediğiniz gibi 🙂 eşşeğin eşeğinin eşşeği geldi , 11 at içinde sonuncu geldi :)) sabah kalktığımda rüya mı gördum dedım, hesabıma bakıp 18 tlyı görunce , Adminin cimcik atmasına gerek kalmadı , rüya değilmiş :)))

devir34
Üye
devir34

Bugun ızmiri ins. Yakalarsın

silivrili
Üye

Şahin günaydın dün dünde kaldı zaten herkes yattı sen bugüne sağlam çalış bizede bir tek ver tabi bu arada

devir34
Üye
devir34

Gunaydınn bol sanslar.

Mine
Üye
Mine

Bombacı sana kılıç çekiyorum 3 ve 4 ayaklarda :)))

silivrili
Üye

Bombacım selam sakınnnnn ara vermeyi falan düşünme şurda üç gün oldu seninle tanışalı tahminlerden öte ne güzel bir sohbet ortamı var burada silivriliden bol şanslar sana

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

mıne hanım yorumlarınızı ne zaman yayınlıcaksınız 🙂

Mine
Üye
Mine

Ben yorum yapacak kadar iyi degilim 🙂 sadece teklerine kılıç çektim bombacinin 🙂

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

nedır bekı senın onerılerın 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Cesaretini hiçbir zaman kırma Bombacı. Sen de biliyorsun ki büyük altılılar cesur kuponlarla bulunur. Sen dün tek vermeseydin ben yazmazdım. Ama senin cesaretin bana o atı ekletti. Diyeceğim şudur ki Turap’ı herkes tek veriyordu. Ama Onyx i tek vermen,altılıya tek yazamasada çok kişiye altılı buldurmustur. Bugünkü tekine gelince,dün akşam programa ilk baktığımda benimde ilk tekim dedim. Ama henüz detaylı çalışmadım. Gelmezse de yapacak birşey yok. Hergün altılı bulmuyoruz ki yattık diye üzülelim 😉 bol şanslar.

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

1-)4.5.6.9
2-)1.2.3.4.7.8
3-)1.2.6.7
4-)1.3.4.2
5-)8
6-)9.7.4
insh tabelada aşkarbey gelır yorumlarsanız sevınırım bol sanslar

silivrili
Üye

5 ayakta tekin bence yanlış dostum 5 numara Zaman yolcusu var orada dikkat

Mine
Üye
Mine

Gokaltay ve flying gueen 🙂

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

tesekkurler 🙂

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şans bombacı :)))

devir34
Üye
devir34

5
2…8,5
2,3,5
3,4,6
2,5,8
4,,,7
Herkese bol sanslar

Adrian
Üye

Başarılar Bombacı 😉

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bombacı ve tüm arkadaşlara bol şans. henüz kupon yapmadım. biraz daha yorumları ve kuponları inceliyim.

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı, bombalamışsın yine 🙂

silivrili
Üye

Admin selamlar bombacı bize küstü galiba o kadar takdir ettik ama Cvp yok senin şablon oluşmadımı daha yararlanalım bizde bari bol şanslar

admin
Yönetici

Şablon Can beyin sayfasında paylaşmıştım, buraya ekliyorum.. Çok güvendiğim bir şablon değildir, oynamak olsun diye oynadım.

silivrili
Üye

Teşekkürler dostum sağol sen güvenmesende ben bir kaç kopya çektim

admin
Yönetici

Faydası dokunur umarım, bol şanslar.

silivrili
Üye

Ben son ayakta 2 yi tek atıcam galiba sen ne dersin

admin
Yönetici

Sıralamam 9-7-2-4-1 orada. Ama ciddi bir kupon yapsaydım ayırımsız hepsini yazardım.

silivrili
Üye

1.ayak 1-2-4-5-6-8-9 2. Ayak 2-1-3-6-4-7 3. Ayak 1-2-4-7 4. Ayak 1-4 5. Ayak 5-8 son ayak 2 tek işin içinden çıkamadım bugün Admin yardım et fazlalık varmı sence yada altarnetif tek ne olur valla sıyırdım kafayı oynamasammı acaba

silivrili
Üye

Çok şükür şeytanın bacağını kırdık bombacıııııı Admin sana da selam olsun sendende çektim biraz kopya

admin
Yönetici

Tebrikler

silivrili
Üye

Bombacı tebrikte etmiyorsun kardeşini

kafkasli34
Üye
kafkasli34

Herkese hayırlı cumalar oncelıkle ve bol şans ..guzel bır hafta sonu olsun ..Bombacı kardeşime de selamlar

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

6*7*2
1*2*3*4*7*8
2
1
1
9*4
bugunde bombacı ben olayım:)

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

ilk ayagi kapatin gitsin

Onbasi
Üye
Onbasi

SELAM MİLLET BEN GELLDİİİİİMMM İZMİR KUPONUM

1. ayak: 5,9,2
2. ayak: 4,2
3. ayak: 3,1,2,7
4. ayak: 2,3,1
5. ayak: 2,5
6. ayak: 2

**** iş bu kupon sadece 8,64 tl dir. telif hakkı yoktur :)) herkese bol şanslar dilerim sana ayrıca çok bol şanslar bombacı

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

güvendiğim isim son ayak 2 numara KORATEŞ…

silivrili
Üye

Yapma ilk ayaktan yatma 1 de yaz yaslan arkana bak rahatça yarışına’

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

kuponu değiştirdim silivrili. 1 numarayıda ekledim . gelsin gelmesin uyarın için sgl..

silivrili
Üye

Sende sağol ben yazıyorum senin kuponda benimkine yakın o yüzden yaz dedim

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

ilk ayagin bombasi 7

kofir kartar
Üye
kofir kartar

selam cümleten bol şanslar. atlara fısıldayan kardeş profil foton çok şekil olmuş ahaha ama merak ettim büyük halini buldursana bi

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

kofir totem için değiştirdim. johnny depp’in maskeli süvari filminden..))

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Eyvallah

tayfun
Ziyaretçi
tayfun

O gün bugündür bu kupon tutar bombaci icerde bu kupon Allah’in izniyle

Azor Ahai
Üye

FARK ETTİMKİ ÇOĞU ARKADAŞIN KUPONUNDA YER ALMIYO NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA İLK AYAK 1 NUMARA ANADOLU ASLANI YETERLİ NEFESE ULAŞTI BU GRUBU GERİDE BIRAKICAKTIR BANKO OLARAK YAZABİLİRSİNİZ
1
2-6-7
2-4-7
4
1-2-5-8-9
1-2-4-7-9
CAZİP Bİ PARAYA GÜZEL HARÇLIK ÇIKAR

crone
Üye
crone

1.4.6.5
7.4
7//
1.2.3.4.5.6
2.7.5.6
2.6.4

benim altılımda böylee…

ERKAN
Üye
ERKAN

3 ayak 7 numarada bizim göremediğimiz ney var acaba:)) gerçekten merak ediyorum

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Erkan bazen görmesekte olur gözünü kapat ve 7 ye ver.bende aksamdan beri 2 tek diyordum.şimdi 7

admin
Yönetici

Bursa’da 1400 kum pistte 1.28 içinde koşması fena bir derece değil. Soldana son yarışı ile kendini aştı ayrı konu ama şansı var 7’nin.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Hangi 7 den bahsediyoruz ben karıştırdım galiba, SEVILAY dan değilmi? :)))

ERKAN
Üye
ERKAN

prodıgy erdal hocam

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

O kadar bakarsam böyle oluyor işte; )))

crone
Üye
crone

dün 2. ayakta 8 de ne görebildikki?? M.Çiçek faktörü vede iyi koşacağını düşünüyorum.. hepsi bu

ERKAN
Üye
ERKAN

Vallaha kafam allak bullak oldu

BombaCi
Ziyaretçi
BombaCi

Arkadaşlar selam. Sisteme giremiyorum. Admine mail attım
O yüzden cevabı uygulamadan yazıyorum. Yani tuhaf bir durum. Sorun hallolunca geleceğim.

admin
Yönetici

Telefonuna virüs girmiş 🙂 İndir bunu tarama yap. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.malwarebytes.antimalware&hl=tr

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bombaciya siber saldırı başladı galiba,senmisin 7,8 ganyanlik atı tek verirsin:))))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Virüs girmişse tek çare fabrika ayarları

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ben bir kac taneyi ayni anda kullanıyorum biri diğerini virüs olarak tanımlıyor :)))bende temizleyin birbirinizi deyi ortalığı kizistiriyorum;))))bilgisayar da deep freezze kesin çözüm

ERKAN
Üye
ERKAN

bekliyoruz bombacı aydınlanmaya ihtiyacımız var:)

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Kuponu bire bir yabtım ne vazla ne eksik tutarsa sanada cıkar cıkmassa üzülmem akşama ist bul var hadi boş şans paşam işallah bu hafta 5 te kalmanın nazararını bu mubarek cuma günü atlatalım tutarsada fakire fukaraya azda olsa yardım edelim

rxynzd
Üye
rxynzd

izmir geniş altılım:
1 ayak 5-8-2-1
2. ayak 7-6-2-4-3
3. ayak 7-2-1
4. ayak 4-1-3
5. ayak 5-10-8-2
6. ayak 2-7-1-4
172 tl bol şanslar

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

1 1 3 1 5 9
2 2 2 2 1 4
4 7 7 3
5 1 4
7 5

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

sablon yanlistir

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

1 1 3 1 5 9
2 2 2 2 1 4
4 7 7 3
5 1 4
7 5
1.ayak 2.ayak 3.ayak 4.ayak 5.ayak 6.ayak

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

dikine dikkate aliniz

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

soyle olmali
1.ayak 12457
2.ayak 127
3.ayak 273
4.ayak 12345
5.ayak 51
6.ayak 94

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

1257
217
2371
12345
51
94

devir34
Üye
devir34

Son kararım kısmetde varsa olur.
1,2,4,5
2,7
2,3,4,5
3
2,5,8
3,4,7
Tutar 17,28
Hepimize bolsanslar.

Mine
Üye
Mine

Pas geçmek bombacı:)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

:)))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Admin ben demin niye güldüm. Tabiiki crone alintisina.ama şimdi bulamıyorum :((((

admin
Yönetici

Farkli sitelerden alinan yorumlar sikinti cikariyor. Bu sebeple silindi.

sahin
Üye
sahin

Admin bana gönder korsan yayın yapayım :))

crone
Üye
crone

başka site degil.. faceden paylaşılmış birşeydi.. ekli olmayan göremez diye paylaştım.. sorun yok …

admin
Yönetici

Böyle paylaşımlarda facebook linkini de eklerseniz sorun olmayacaktır.

crone
Üye
crone

sakallı dede rüyamıza girmedi.. facemize girmiş :)) Erdal abi bu geçerli olurmu sence??

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Olur olur :)))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ya crone bu sakallı dede artik çok yalan söyliy.bu ara ak saçlı nine meshurmuş:))))))

crone
Üye
crone

Bu iyi gidiyo valla takip edecem bugun.. Not dusmus birde tokacoglunun bindigi bi ati tek atin dedi burasi olmasin o…. Birinci ayak 5.4 dedi

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

abı bombacı yaa nedıyım kı baska soze gerek yok 🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

ah be erdal hocam ::))

ERKAN
Üye
ERKAN

sakallı dede 2 hiç yazmamıştı::))

Mine
Üye
Mine

Bombacı startta kalmasa alirdi benim 4 :))))

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

mıne hanım burdakı 5 bakıcaz sımdı buda start da oturursa sıkıntı 🙂 cektın kılıç boşa gider 🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

sevindik kaldığına:)))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

:)))

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

İyisin bombacı iyisin 🙂

NECO
Üye
NECO

BOMBACI Kardeşim
Seni tebrik ediyorum. İşi kumar boyutuna taşımadan yaptığın tahmin ve yorumların ile beyefendi kişiliğin için seni kutlarım. Her şey gönlünce olsun.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

:)))

sahin
Üye
sahin

Dostlar kupon oynamayınca insan Nasıl bir rahat oluyor anlatamam :))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Sendemi akşamı bekliyon şahin :)))

sahin
Üye
sahin

Evet Erdal abii:) hiç değilse aksam sadece batalım ;))

Mine
Üye
Mine

Maestro müthiş görünüyor hele benim 4 e bakın:)))))

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

:):):)):

livornoads
Üye
livornoads

bombacı tebrik ediyorum gerçekten seni. kupon kurgunu zaten beğeniyoruz ama yarışı kurgulamak ne demek yaaaa. 3 numara yine olsa tek atılır. 1 numara atağa kalkarken yol bulamadı. her şey kurguladığın gibi gelişti. yorumların için gerçekten teşekkürler. senin dediğin gibi yapıp kendi atlarımıda yazdım.

ali
Ziyaretçi
ali

Hocam istanbul yorumu yapcanmii

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

bombacı senın canın saolsun abıı onemlı oaln kurdun altılı

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

ben devam edıyorum ama 8 tek burdada nolcak bılmıyorum valla 🙂 patates olurum heralde :):)

sahin
Üye
sahin

Bombacı şimdi sahne senin , aslında dün akşam ve bu öğlen dinlenmek senin için daha hayırlı olurdu ama haddime değildi, söyleyemedim. Duygusal yanaşma lütfen, heycan arama lütfen, sadece güveninle kuponunu lütfen kurgula. İlk ayak yıne dedıgım gibi oldu farkettın dımı ? . Acayıp inancım var bu aksam tutturacagına . Bol şanslar abim..

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

şahın istanbula tekın varmı ? kardeş

ali
Ziyaretçi
ali

Hocam bombaci kardes co yorumcudan yorum larin on numara sayande yakaladim 5.6.alti ha buyuk paralar degil ama emegine salikk yorum larini bekliyoz allah emanett

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

1 gelseydi bombayi patlatip bombacinin unvana ortak olurum diyordum:))

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

abımm soyle yaptım

3/7/1.2.4.6.7.9.10.11/1.2.4.6.7.9.10.11

5 misli yaptım

ERKAN
Üye
ERKAN

..Teşekkürler bombacı catin sayesinde oldu aslında 2 tekti ADMİN ve erdal abi için 7 yazdım

ERKAN
Üye
ERKAN

Kısmet bende 1 geldi gelecek dedim ama olmadı dostum

Ali
Ziyaretçi
Ali

Bankocu teşekkür ederim kupon tuttu tek geçerim seni ….İstanbul kuponunu da görmek isterdim.

ERKAN
Üye
ERKAN

🙂

silivrili
Üye

Bombacı tebrik yokmu yaaaaa İzmir’i bulduk

silivrili
Üye

Valla senden esinlendim bombacı en on numara değil bir numarasın teşekkürler tabii adminede çok teşekkürler

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.