Ana Sayfa / Tahminler / 22 NISAN 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ERTANBEY)
istanbul altili tahminleri ertanbey

22 NISAN 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ERTANBEY)

1.AYAK : Altılı çok Karışık bir ayakla başlıyor.Hiç kumda kazanmamış atlar var.1200de kazanmış sadece iki at var bunlardan ilki (8)KARPATLI favorim olup rakibi (9)UMUDUN KIZI olarak Gözüme çarpsada,son 3 yarışı olup bir birinciliğe ihtiyacı olan (5)CEMİLEM,Ankara'dan iyi hazırlıklarla gelen (1)TUŞKİLİDİ derken tamamını yazıp bu ayağın kapatılması taraftarıyım.yani kısacası kesinlikle HEPSİ..

2.AYAK : Hemen hemen Eşit formlara sahip hiç yarış kazanmamış tayların mücadelesinde çok ön plana çıkardığım ve son çalışmalarında Ayakları yerden kesilerek yaptığı 600/38 400/25.5 galoplarının hakkını vereceğini düşündüğüm Üzerindeki usta yönetmen Karataş avantajıyla (7)SEVİLAY BANKOMDUR...enteresan olarak bu safkanın annesi HİLALINKIZInın yavrularının erken veda ile hayata Gözlerini yumduğunu ve yaşayan tek anne kardeşi TATARGÜZELİnin çok başarılı bir yarış geçmişi olmasada ben bu safkanın gelecekte iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.Bu safkanın tahmin ettiğimden daha kötü koşması durumunda alternatif kuponumda kesinlikle tercihim yine HEPSI olacaktır..

3.AYAK : Geçirdiği Tırnak çatlaması sonucunda 41 gün tedavi gören ve 27 Şubat Cumartesi İzmir pistinde idmanlara bir süre sadece kenterlerle sonrasında kısa ve uzun galoplarla Başlayan ve iyi bir hazırlık dönemi geçiren şampiyonların şampiyonu (6)CANKARDEŞLER eğer bir aksilik olmaz ise kazanacaktır.Fakat ben bugün alternatif kuponumda bu safkanın son iki galobunu beğenmediğim için yıkmaya karar verdim.Sıralamam daha önce bu mesafede CANKARDEŞLERİ çim pistte birinde birinci ikisinde üçüncü olarak 3defa Geçme başarısı gösteren ve son galoplarını beğendiğim (8)ULUER,mesafe seven yapısıyla (3)AZMI REIS, son iki harika yarışı ile (1)ABUŞ ve iki ekürisiyle sınıf atlayan Performansıyla (10)TORAMAN yazacağım.

4.AYAK: Yaklaşık 5 aylık aradan sonra iki yarış görerek açıklarını kapatan grup1 ve grup2 galibiyetleri apoleti bulunan kazanmaya Susamış Selim Kaya avantajıyla (5)SERSERİ startla birlikte alacağı liderliği zorda olsa potaya kadar sürdürerek kazanmasını bekliyorum.o gelmezse kim gelir derseniz Sıralamam şablonda olacaktır.

5.AYAK : Son iki Kv ve grup yarışını çok önemsemediğim o yarışlarında kötü taktik hatası ile koşturulduğunu düşündüğüm ve daha önce 1900 metrede 3 yarış üstüste kazanarak uzun mesafeleri başarıyla koştuğunu gösteren (2)FAMİLY JOY Özcan'ın ekstra bir çabası olmasa bile kazanmasını bekliyorum.Bankomdur.. Rakip olarak kalitesine inandığım ve iyi hazırlıkları bulunan (4)CESUR ve iyi idman durumuyla (3)KALINGRAD olacağını düşünüyorum

6.AYAK : Son galopları ve pist görüntüsüyle gerçekten ilgimi çeken ve bir kaç yarıştır takip süremi arttırarak yoğunlaştığım Çarşamba Sabahı yaptığı kısa sprintinde güzel dereceler sergileyen (8)AKFIRAT'ın son viraj dönmeden alacağı liderliği inatçı yarış karakteriyle potaya kadar sürdürmesini ve direnip kazanmasını bekliyorum alternatif BANKOMDUR.özlediği birinciliğe son yarışıyla kavuşan artan form durumu ve gelecekte adını iyi yerlerde duyacağımız ekürisi (11)RUDIANOS'un katkılarıyla (1)KECHİCHE ve ölçü almadığım son yarışından sonra sevdiği pist ve mesafede (5)RAIN OVER ME bu ayak için yeterli görünüyor.(2)ATEN ve Çarşamba sprintinde kanatlanan gelecekte sınıf safkan olacak izlenimiyle baktığım (12)SIGNOR VENTO süprizcilere Israrla önereceğim safkanlardır.

altılı kuponum :

8,9,5,1,3,4,2,7,6

7 banko

6 banko

5,3,1,4

2 banko

8,1,5,2,12

tutar; 10,8 TL

alternatif kuponum : 

8,9,5,1,3,4,2,7,6

7,1,2,6,8,5,4,3

6,8,1,3,10

5 banko

2,4,3

8 banko

Tutar; 57,6 TL

herkese bol Şanslı Güneşli bir gün diliyorum.Kimseye karışmayın :)

admin
Yönetici

Bol şanslar

crone
Üye
crone

Bol sanslar ertanbey… Ozlettiniz kendinizi…

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hoşgeldin Ertan.Bol şanslar.

Adrian
Üye

Başarılar Ertan 😉

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar Ertanbey

ERKAN
Üye
ERKAN

bol şanslar ,lakin böyle ikili ve alakasız tablo vermek doğru değil diye düşünüyorum çünkü malum bunlara bakarken insan katkı almak yerine iyice kafası karışır ki seninde karışmış böyle tablo yaparak emin ol her altılıyı bulurum yada insanlar bulur ertan bey….

ERKAN
Üye
ERKAN

net tablo olmalı tutsun yada tutmasın….

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Arkadaşlar bizim burdan tahmin yapan arkadaşları özellikle Üstadları eleştirmeye hakkımız olmadığını düşünüyorum, bu arkadaşlar tahmin yapıp sablon olarak da bize sunup ( ve en önemlisi de ucretsiz olarak bunu yapmaları )istifade etmemizi sağlıyorlar, isteyen beğenir isteyen beğenmez. Ama kuponlarimiz hakkında yorum istediğimizde isteyen istediğini söyler.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Erkancigim bu sanaydi:))))simdi beni elestirebilirsin:))))eleştiriye açığım.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ayrıca böyle bir sayfaya girip yorumları, galoplari,vs diğer haberleri öğrenmek parayla,uyu olup aylık yillik ödüyorsunuz. Benim sahsi fikrim,Adminin,Adrianin,can911,gufre,ertanbey,bombacinin,crone ve sahinin tahminlerinin hakan,umit sadi,eray balci nin kiletden hiçte geri kalir farkı yok.fazlası var azı yok.hemde ücretsiz kiymetini bilelim.

ERKAN
Üye
ERKAN

erdal hocam ne demek istediğimi gayet iyi anladığına eminim burda polemiğe girmek istemiyorum sürekli burda olan ve siteyi yorumcuları vs takdir eden biriyimm yeri geldğinde uyarı niteliğinde fikir beyan etmek hata değill kimse kusura bakmasın sende tabiki:)) oturup birkaç farklı şablon oluşturup 6 buldum demek çocukluk olur diye düşünüyorumm bu lafım ertan beye değil burda görüyoruz saçmasapan her kolona var olan atların yüzde 70 yazıp şablon koyan arkadaşlarda oluyorr vsvs.. neyse amacım kötülemek değill ben doğru bulmuyorumm faydası olduğunu asla düşünmüyorum

admin
Yönetici

Çok takılma hocam, Ertan böyle vermek istemiş vermiş. Altılımız tutarsa tutan kuponlar kategorisine koyarız olur biter. Biz bizeyiz burada. Bu tarz övünmelere ihtiyacımız olsa sosyal medyayı yıkardık ONYX’i tek verdik diye. Eleştiri her zaman yapabilirsiniz, bu sizin hakkınızdır ve bizim beklentimizdir. Hepimizin amacı altılı bulmak ve yardımcı olmak, siteyi yüceltmek değil.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Erkan biz dahi yeri geliyor ayni bultene 2,3 altılı yapıyoruz devam edeni yayınlıyoruz, üstelik şablonu 1234 şeklinde degil,öne çıkardığı atları numaralarına göre vermiş, istediğimiz kısmını alırız, bence kimse kimse ben böyle şöyle tutturdum havasında da değil, yıllardır oynayan lar bilir verdiğimiz aldigimizin en az 10 katı, yani bu isin bileni ve kazananı yok,hoşuma gitmeyen o kadar cok kupon görüyorum ki önce bu ne ya diyorum sonra sana ne ya diyorum en sonunda da aman bana ne diyorum.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ya admin ben ne güzel yorumlar yazıyorum böyle, okuyunca hayret ettim bir ilkokul mezunu olarak;)))))

admin
Yönetici

Hayat okulunda prof olmuşsun Erdal hocam, diplomanın ne önemi var 🙂

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Admin saka şaka 3 üniversite okudum; ))))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Mini fıkra;
Temelle Dursun pencereden sarkma yarışı yapmış, yarışı rahmetli dursun kazanmış :))))

admin
Yönetici

:))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bir köylü atasözü (yani ben);
Her zaman kolay olanı seçiyoruz yani eleştirmek; her zaman zor olandan kaçıyoruz üretmek.

Bombaci
Üye

Bol şanslar Ertan bey 🙂 yani bu bey çok resmi yapıyor ama :))))

Bombaci
Üye

Boş koşması lar Ertan hocam. 5. Ayak senden 2. Ayak benden ortaya bir karışık çıktı. 🙂

akrep13
Üye
akrep13

hoş geldin ertanbey,!! inşallah ara sonrası uğurlu bir tahmin olur!!

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.