Ana Sayfa / Tahminler / 22 NISAN 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ERTANBEY)
istanbul altili tahminleri ertanbey

22 NISAN 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ERTANBEY)

1.AYAK : Altılı çok Karışık bir ayakla başlıyor.Hiç kumda kazanmamış atlar var.1200de kazanmış sadece iki at var bunlardan ilki (8)KARPATLI favorim olup rakibi (9)UMUDUN KIZI olarak Gözüme çarpsada,son 3 yarışı olup bir birinciliğe ihtiyacı olan (5)CEMİLEM,Ankara'dan iyi hazırlıklarla gelen (1)TUŞKİLİDİ derken tamamını yazıp bu ayağın kapatılması taraftarıyım.yani kısacası kesinlikle HEPSİ..

2.AYAK : Hemen hemen Eşit formlara sahip hiç yarış kazanmamış tayların mücadelesinde çok ön plana çıkardığım ve son çalışmalarında Ayakları yerden kesilerek yaptığı 600/38 400/25.5 galoplarının hakkını vereceğini düşündüğüm Üzerindeki usta yönetmen Karataş avantajıyla (7)SEVİLAY BANKOMDUR...enteresan olarak bu safkanın annesi HİLALINKIZInın yavrularının erken veda ile hayata Gözlerini yumduğunu ve yaşayan tek anne kardeşi TATARGÜZELİnin çok başarılı bir yarış geçmişi olmasada ben bu safkanın gelecekte iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.Bu safkanın tahmin ettiğimden daha kötü koşması durumunda alternatif kuponumda kesinlikle tercihim yine HEPSI olacaktır..

3.AYAK : Geçirdiği Tırnak çatlaması sonucunda 41 gün tedavi gören ve 27 Şubat Cumartesi İzmir pistinde idmanlara bir süre sadece kenterlerle sonrasında kısa ve uzun galoplarla Başlayan ve iyi bir hazırlık dönemi geçiren şampiyonların şampiyonu (6)CANKARDEŞLER eğer bir aksilik olmaz ise kazanacaktır.Fakat ben bugün alternatif kuponumda bu safkanın son iki galobunu beğenmediğim için yıkmaya karar verdim.Sıralamam daha önce bu mesafede CANKARDEŞLERİ çim pistte birinde birinci ikisinde üçüncü olarak 3defa Geçme başarısı gösteren ve son galoplarını beğendiğim (8)ULUER,mesafe seven yapısıyla (3)AZMI REIS, son iki harika yarışı ile (1)ABUŞ ve iki ekürisiyle sınıf atlayan Performansıyla (10)TORAMAN yazacağım.

4.AYAK: Yaklaşık 5 aylık aradan sonra iki yarış görerek açıklarını kapatan grup1 ve grup2 galibiyetleri apoleti bulunan kazanmaya Susamış Selim Kaya avantajıyla (5)SERSERİ startla birlikte alacağı liderliği zorda olsa potaya kadar sürdürerek kazanmasını bekliyorum.o gelmezse kim gelir derseniz Sıralamam şablonda olacaktır.

5.AYAK : Son iki Kv ve grup yarışını çok önemsemediğim o yarışlarında kötü taktik hatası ile koşturulduğunu düşündüğüm ve daha önce 1900 metrede 3 yarış üstüste kazanarak uzun mesafeleri başarıyla koştuğunu gösteren (2)FAMİLY JOY Özcan'ın ekstra bir çabası olmasa bile kazanmasını bekliyorum.Bankomdur.. Rakip olarak kalitesine inandığım ve iyi hazırlıkları bulunan (4)CESUR ve iyi idman durumuyla (3)KALINGRAD olacağını düşünüyorum

6.AYAK : Son galopları ve pist görüntüsüyle gerçekten ilgimi çeken ve bir kaç yarıştır takip süremi arttırarak yoğunlaştığım Çarşamba Sabahı yaptığı kısa sprintinde güzel dereceler sergileyen (8)AKFIRAT'ın son viraj dönmeden alacağı liderliği inatçı yarış karakteriyle potaya kadar sürdürmesini ve direnip kazanmasını bekliyorum alternatif BANKOMDUR.özlediği birinciliğe son yarışıyla kavuşan artan form durumu ve gelecekte adını iyi yerlerde duyacağımız ekürisi (11)RUDIANOS'un katkılarıyla (1)KECHİCHE ve ölçü almadığım son yarışından sonra sevdiği pist ve mesafede (5)RAIN OVER ME bu ayak için yeterli görünüyor.(2)ATEN ve Çarşamba sprintinde kanatlanan gelecekte sınıf safkan olacak izlenimiyle baktığım (12)SIGNOR VENTO süprizcilere Israrla önereceğim safkanlardır.

altılı kuponum :

8,9,5,1,3,4,2,7,6

7 banko

6 banko

5,3,1,4

2 banko

8,1,5,2,12

tutar; 10,8 TL

alternatif kuponum : 

8,9,5,1,3,4,2,7,6

7,1,2,6,8,5,4,3

6,8,1,3,10

5 banko

2,4,3

8 banko

Tutar; 57,6 TL

herkese bol Şanslı Güneşli bir gün diliyorum.Kimseye karışmayın :)

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

36 yorum

 1. crone

  Bol sanslar ertanbey… Ozlettiniz kendinizi…

  • Teşekkürler crone bazı doğa ve dünya gerçekleri(doğum-ölüm) sebeplerinden ötürü bir süre ayrı kaldım.ama Bombacı eksikligimizi hissettirmiyor maşallah diyelim onada nazar değmesin :) bende buralari ozledim.daha sık görüşmek dileğiyle bol şanslar olsun..

  • crone

   tşk. ederim.. bombacı aratmıyo ayrı konuda.. herkezinde ayrı bir yeri var :))

 2. Hoşgeldin Ertan.Bol şanslar.

  • Teşekkür ederim george thomas hosbuldum hepinizi.seni burada görmek güzel.programda takip ettiğin gözümden kaçan atlar var ise bilmek duymak isterim..Bol şanslar hepimize

 3. Adrian

  Başarılar Ertan ;)

 4. Erdal Balci

  Bol şanslar Ertanbey

 5. ERKAN

  bol şanslar ,lakin böyle ikili ve alakasız tablo vermek doğru değil diye düşünüyorum çünkü malum bunlara bakarken insan katkı almak yerine iyice kafası karışır ki seninde karışmış böyle tablo yaparak emin ol her altılıyı bulurum yada insanlar bulur ertan bey….

  • Tablo gayet net erkan bey.benim Kafam karışık değil ama bence seninki karışmış :) bunlar benim şahsi fikirlerim alternatif kuponda kendime has şahsi alternatif kuponum. 1.kupon gayet net yazılmış diye dusunuyorum.az yazarım ama.öz yazmaya gayret gösteririm.her programı kesinlikle oynamam.bence yazımı bir daha okursanız bana haksızlık ettiğinizi düşünüyorum.herşeye rağmen iyi niyetiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim hepimize bol şanslar diliyorum..

 6. ERKAN

  net tablo olmalı tutsun yada tutmasın….

  • İlk ayak hariç diğer ayaklarda tuttugum safkanları hep tek olarak tutuyorum.o yüzden 5 teki aynı kuponda yazmak yerine iki tane alternetifli kupon yapmak daha mantikli bana göre..zaten Erkan bey bu sitede amacımız katılımcıların oynadığımız kuponları birebir oynamak yerine sadece hangi atın neden tutulduğunu açıklayarak size yardımcı olmak ve katkı sağlamaktır.bol.şanslar diliyorum tekrardan

  • Erdal Balci

   :)))

 7. Erdal Balci

  Arkadaşlar bizim burdan tahmin yapan arkadaşları özellikle Üstadları eleştirmeye hakkımız olmadığını düşünüyorum, bu arkadaşlar tahmin yapıp sablon olarak da bize sunup ( ve en önemlisi de ucretsiz olarak bunu yapmaları )istifade etmemizi sağlıyorlar, isteyen beğenir isteyen beğenmez. Ama kuponlarimiz hakkında yorum istediğimizde isteyen istediğini söyler.

  • Erdal Balci

   Erkancigim bu sanaydi:))))simdi beni elestirebilirsin:))))eleştiriye açığım.

  • Erdal Balci

   Ayrıca böyle bir sayfaya girip yorumları, galoplari,vs diğer haberleri öğrenmek parayla,uyu olup aylık yillik ödüyorsunuz. Benim sahsi fikrim,Adminin,Adrianin,can911,gufre,ertanbey,bombacinin,crone ve sahinin tahminlerinin hakan,umit sadi,eray balci nin kiletden hiçte geri kalir farkı yok.fazlası var azı yok.hemde ücretsiz kiymetini bilelim.

 8. ERKAN

  erdal hocam ne demek istediğimi gayet iyi anladığına eminim burda polemiğe girmek istemiyorum sürekli burda olan ve siteyi yorumcuları vs takdir eden biriyimm yeri geldğinde uyarı niteliğinde fikir beyan etmek hata değill kimse kusura bakmasın sende tabiki:)) oturup birkaç farklı şablon oluşturup 6 buldum demek çocukluk olur diye düşünüyorumm bu lafım ertan beye değil burda görüyoruz saçmasapan her kolona var olan atların yüzde 70 yazıp şablon koyan arkadaşlarda oluyorr vsvs.. neyse amacım kötülemek değill ben doğru bulmuyorumm faydası olduğunu asla düşünmüyorum

  • Çok takılma hocam, Ertan böyle vermek istemiş vermiş. Altılımız tutarsa tutan kuponlar kategorisine koyarız olur biter. Biz bizeyiz burada. Bu tarz övünmelere ihtiyacımız olsa sosyal medyayı yıkardık ONYX’i tek verdik diye. Eleştiri her zaman yapabilirsiniz, bu sizin hakkınızdır ve bizim beklentimizdir. Hepimizin amacı altılı bulmak ve yardımcı olmak, siteyi yüceltmek değil.

  • Aynen bencede çok takilmamak lazım erkan bey :)eleştiri güzeldir dozajinda olursa sizinki de o kategoriye koyabiliriz.eğlenelim biz bize tjk nın cebinden alalım paralarımizı hedefimiz bu olsun..Bol şanslar hepimize.yoneticim açıklaman için teşekkür ederim..

  • Erdal Balci

   Erkan biz dahi yeri geliyor ayni bultene 2,3 altılı yapıyoruz devam edeni yayınlıyoruz, üstelik şablonu 1234 şeklinde degil,öne çıkardığı atları numaralarına göre vermiş, istediğimiz kısmını alırız, bence kimse kimse ben böyle şöyle tutturdum havasında da değil, yıllardır oynayan lar bilir verdiğimiz aldigimizin en az 10 katı, yani bu isin bileni ve kazananı yok,hoşuma gitmeyen o kadar cok kupon görüyorum ki önce bu ne ya diyorum sonra sana ne ya diyorum en sonunda da aman bana ne diyorum.

  • Erdal Balci

   Ya admin ben ne güzel yorumlar yazıyorum böyle, okuyunca hayret ettim bir ilkokul mezunu olarak;)))))

  • Hayat okulunda prof olmuşsun Erdal hocam, diplomanın ne önemi var :)

  • Erdal Balci

   Admin saka şaka 3 üniversite okudum; ))))

  • Erdal abi sen master yapmışsın hayat okulunda.okula ne hacet :)) bol şanslar diliyorum üstadım

  • Erkan bey ben altılı oynayip alternatif kupon yapmayan oyuncu tanimadim bugune kadar.(oyuncu derken gercekten altılıyı heves olarak görüp saatlerce üzerinde calisarak kupon yapan Yani şans olarak.nitelendirilen oynamak için oynayanlar degil kastım)) 2kupon yapip birisi 10 tl lik hergün altılı bulabilecek birileri varsa insanların buralarda takilmasının amacı tam olarak ne olabilirdiki? Bence oyle zaten yakaliyor olsalardi eminnolun buralarda oyalanmazlardi..Buraya takilmak ile amaç fikir almak ise ben diğer yorumcuları okuyor aklıma yatanlari kendi kuponuma ekliyorum.Amacımız bu olsun lütfen burada.. Eleştiriye açık oldugunuzu dusunerek yazdığımı üzerinize almayın genel olarak konuşuyorum .teşekkür ederim ilginize. .

 9. Erdal Balci

  Mini fıkra;
  Temelle Dursun pencereden sarkma yarışı yapmış, yarışı rahmetli dursun kazanmış :))))

 10. Erdal Balci

  Bir köylü atasözü (yani ben);
  Her zaman kolay olanı seçiyoruz yani eleştirmek; her zaman zor olandan kaçıyoruz üretmek.

 11. Bombaci

  Bol şanslar Ertan bey :) yani bu bey çok resmi yapıyor ama :))))

 12. Bombaci

  Boş koşması lar Ertan hocam. 5. Ayak senden 2. Ayak benden ortaya bir karışık çıktı. :)

 13. hoş geldin ertanbey,!! inşallah ara sonrası uğurlu bir tahmin olur!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir