istanbul altili tahminleri

22 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ BLACK WASP BANKO

1 – AYAK: 4 – CERSEI hayatının ilk yarışını kazandıktan sonra 2 ay ara verdi ve bir koşu daha koştu. Çok zorlanmadığı koşuda geride takip ederken rahat bir teşvikte jokeyine cevap vererek tabela dibine yetişti. Koşu görme avantajı ile burada şansını yüksek görüyorum. Rakibi ise bu sene hiç start almasa da güzel çalışmaları ile son bir aydır hazırlanan 2 – KARAHEVES. Ayhan Kurşun ile daha iyi koşacak olan 3 – LOVE SONG bu ikiliye destek için yazılır.

2 – AYAK: Sürpriz arayacağım bir ayak olacak. Tercihim Hepsi.

3 – AYAK: 6 – MERİH ve 7 – ŞAHİNTER ikili yine virajdan sonra ayırma derdine düşecekler. Bu ikiliyi 9 – YALNIZEFE’nin avlama ihtimali var. 2 – AZMİ REİS ve 3 – BUDAKHAN çok at arayanlar için önerilerimdir.

4 – AYAK: İlk yarışını rahat kazanırken bu grup için yeterli sayılabilecek bir derece yapan 4 – ÇEBERTAY iyi işleri ile favorim. Bu sene 2 koşu gören ve güzel tabelalar yapan 5 – HEYAMOLA yine güzel galopları ile çok iyi koşabilecek başka bir isim. 1 – MAGIC BULLET Karataş’ın tercihi ile bizimde tercihimiz oldu.

5 – AYAK: 5 – BLACK WASP 1 ay dinlendikten sonra gördüğü koşuda önü kapanınca elde 4. oldu. Buradaki rakiplerini geçecek formda olduğunu düşünüyorum, bankom.

6 – AYAK: Son ayak; DB takısından sonra 1-1-2 toto yapan 3 – SONKARAR ve son kazandığı koşu ile 4 – SATEN arasında geçecek gibi gözüküyor. Son 2.liğini ve işlerini beğendiğim 5 – GÜRMAN AĞA sürpriz.

Kuponum

4-2-3
H
6-7-9//2-3
4-5-1
1
3-4 // 5

2. ayaktan at eleyerek oldukça cazip bir hale gelebilir.

Yorumlarınızı bekliyoruz. Herkese bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Son ayak Tolgahanda yazılır…

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şans adminim

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

İlk ayaktan yattın ben bile yatmadım