Ana Sayfa / Tahminler / 22 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ BLACK WASP BANKO
istanbul altili tahminleri

22 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ BLACK WASP BANKO

1 - AYAK: 4 - CERSEI hayatının ilk yarışını kazandıktan sonra 2 ay ara verdi ve bir koşu daha koştu. Çok zorlanmadığı koşuda geride takip ederken rahat bir teşvikte jokeyine cevap vererek tabela dibine yetişti. Koşu görme avantajı ile burada şansını yüksek görüyorum. Rakibi ise bu sene hiç start almasa da güzel çalışmaları ile son bir aydır hazırlanan 2 - KARAHEVES. Ayhan Kurşun ile daha iyi koşacak olan 3 - LOVE SONG bu ikiliye destek için yazılır.

2 - AYAK: Sürpriz arayacağım bir ayak olacak. Tercihim Hepsi.

3 - AYAK: 6 - MERİH ve 7 - ŞAHİNTER ikili yine virajdan sonra ayırma derdine düşecekler. Bu ikiliyi 9 - YALNIZEFE'nin avlama ihtimali var. 2 - AZMİ REİS ve 3 - BUDAKHAN çok at arayanlar için önerilerimdir.

4 - AYAK: İlk yarışını rahat kazanırken bu grup için yeterli sayılabilecek bir derece yapan 4 - ÇEBERTAY iyi işleri ile favorim. Bu sene 2 koşu gören ve güzel tabelalar yapan 5 - HEYAMOLA yine güzel galopları ile çok iyi koşabilecek başka bir isim. 1 - MAGIC BULLET Karataş'ın tercihi ile bizimde tercihimiz oldu.

5 - AYAK: 5 - BLACK WASP 1 ay dinlendikten sonra gördüğü koşuda önü kapanınca elde 4. oldu. Buradaki rakiplerini geçecek formda olduğunu düşünüyorum, bankom.

6 - AYAK: Son ayak; DB takısından sonra 1-1-2 toto yapan 3 - SONKARAR ve son kazandığı koşu ile 4 - SATEN arasında geçecek gibi gözüküyor. Son 2.liğini ve işlerini beğendiğim 5 - GÜRMAN AĞA sürpriz.

Kuponum

4-2-3
H
6-7-9//2-3
4-5-1
1
3-4 // 5

2. ayaktan at eleyerek oldukça cazip bir hale gelebilir.

Yorumlarınızı bekliyoruz. Herkese bol şanslar

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Son ayak Tolgahanda yazılır…

COMMANDANTE
Üye

bol şans adminim

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

İlk ayaktan yattın ben bile yatmadım

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.