bursa altili tahminleri bycreed

22 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Aslında çok basit gözükse de bir o kadar karışık bulduğum grupta çok ön plana çıkan 3 isim var. (5) STORMBELL, (1) RED QUEEN ve (3) KONIGIN lakin bu 3 safkanda starttan geç çıkma problemiyle karşı karşıya. Kaldı ki h14 ingiliz yarışında favori geldiğini çok nadir görüyoruz. Ben bu koşuyu kalabalık geçip sıralama neticesinde değerlendirmenizi öneririm. (4) ARWAADI, (10) ŞUBAR, (2) SCARF, (7) MISS TURKEY ve (6) WARRIOR LADY sırası ile yazınız.

2. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda son yarışlarını dikkatle izleyip formunu iyi gözlemlediğim (2) URLA DESTANI net favorim olacak. Safkanın apranti hatasından kaybetme olasılığı yüksek olduğunundan ön planda bitirme şansını yüksek gördüğüm (1) ÇERMİ KHAN rakip olarak önereceğim.

3. Ayak Denk güçlerin mücadelesinde öne çıkan isim açıkçası pek çıkaramadım diyebilirim. Bu koşuda ayrım yapmadan HEPSİ yapma taraftarıyım.

4. Ayak BÜYÜKDÜŞÜN‘ün süratlendireceği koşuda hemen arkasında yarışı izleyecek FORDTA TEK ve ŞAHPAZLI 2’lisinin presleri sonucu orta mesafede ki koşunun normalinden daha tempolu geçeceğini ve bu tarz tempolu yarışlara MERTADAM‘ın dayanıksız, GÖZYAŞI GECESİ‘nin ise yarış görmesini bekleyip (1) GÜMBÜRGÜMBÜR‘ü en sevdiği piste 1.likle dönmesini bekliyorum BANKOMDUR.

5. Ayak Gruba baktığım zaman tek bir safkan olmasa neredeyse kalabalık geçilecek ayağa benziyor. Lakin son yarışlarında ki grupları ve formunu kıyasladığımızda önde ki istediği yeri de tutacağına inandığım tam da stiline uyan jokeyiyle kazanmasını beklediğim (2) İRFAN BANKOMDUR.

6. Ayak Son yarışında iyi yer tutamayıp yarışa adapte olamayan, bugün farklı koşmasını beklediğim (1) ASIDICLE favorim. Safkana geri planda (8) KARAGÜLÜM, (4) LİDERBATUR, (6) DESİRE ve (2) DİLLERE DESTAN öneririm.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 5,1,3,4,10,2,7,6

2. Ayak : 2,1

3. Ayak : HEPSİ

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak : 1,8,4,6,2

ŞABLON TUTARI : 33,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ayhan
Ziyaretçi
Ayhan

Emeğinize sağlık üstad

Turan
Üye
Turan

Nacinhane kuponum ufak gecmek isytedim

Adrian
Üye
Adrian

1. ayak WARRIOR LADY(6) koşmayacak

Bombaci
Üye
Bombaci

Çok ayrı kaldım 3 gün 3 yıl. Gibi geldi :))) kaşıntı durdurmadi bol şans herkese.

admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin :)

admin
Yönetici
admin

BycREED Şubar nedir :) Tebrikler